Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Beletolattak az autómba, keletkezett rajta 1-2 kisebb horpadás, csináltatta meg valaki olyan módszerrel, hogy a fényezés nem sérült? fórum

Beletolattak az autómba, keletkezett rajta 1-2 kisebb horpadás, csináltatta meg valaki olyan módszerrel, hogy a fényezés nem sérült? (tudásbázis kérdés)

7. Szilvóca (válaszként erre: 5. - Mosolyka2)
2012. ápr. 12. 19:57
Szia!Köszi:)Nem vészesek a horpadások,meg nincs éle,ezért gondoltam a kihúzásra,aminél van olyan módszer,amivel nem sérül jobban a fényezés,mert az nem pattant le,csak minimális karc lett rajta pár,némelyik polírozzással is helyre hozható.Nem túl koros az autóm ,így rohadni sehol nem rohad,a sérülés meg a hétvégén történt.Mivel liesinges az autó,nem mennék a biztosítóhoz,inkább megegyezek,ezért is kérdeztem az árat.:)
6. Szilvóca (válaszként erre: 3. - Daphnee)
2012. ápr. 12. 13:58
És mennyibe került?Mert nem nagy horpadások lettek rajta,nem lett éle egyiknek sem és azt ki lehet huzatni ezzel a módszerrel.
2012. ápr. 12. 08:19
Szia ! Férjem ilyen autókkal foglalkozik, ki lehet kalapálni és huzatni, attól függ mennyire tolattak beléd. Újrafestés nélkül csúnyán néz ki és egy idő után tovább rohad. Kikalapálni/ kihúzatni nem drága, 6-8e forint, attól függ mekkora szopacs van vele.
4. simple (válaszként erre: 1. - Szilvóca)
2012. ápr. 12. 07:34
Azt muszáj lesz kikalapálni és újrafesteni.
2012. ápr. 12. 07:31
Nekem csinálták már így az autómat, de az nem tolatástól, hanem jégveréstől volt horpadt. Az teljesen más, szerintem tolatás okozta horpadást nem lehet.
2012. ápr. 11. 23:54
A lényeg,hogy mennyibe került?
2012. ápr. 11. 23:54
Beletolattak az autómba, keletkezett rajta 1-2 kisebb horpadás, csináltatta meg valaki olyan módszerrel, hogy a fényezés nem sérült?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook