Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kis esküvő szervezés, gyorsan, olcsón, Templomi szertartás pro és kontra.. fórum

Kis esküvő szervezés, gyorsan, olcsón, Templomi szertartás pro és kontra.. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
625. 7a1c4d35f1 (válaszként erre: 622. - 7c1de072c3)
2010. jún. 4. 14:53

:DDDD Nálunk ezt mondták: el ment az eszed??? Amikor keresztapámnak bejelentettem, hogy esküvő lesz, meg szólal: és az urad tudja?????

Ja,és apukám: remélem az unokám fiú lesz mert a sárkányvér öröklődik:DDD

624. 7a1c4d35f1 (válaszként erre: 620. - Vkatka)
2010. jún. 4. 14:52
Nagyon jó!!!! Akkor még ha meleg is lesz, már elviselhető lesz.
2010. jún. 4. 14:39
szia Mia! te is néha benézel? hogy vagy?
2010. jún. 4. 14:38

vkatka! gratula!!!! keblencednek is, hogy megtette a nagy lépést és nem halogatta :-DDD

renna! én is ezt szoktam mondani...az apám az esküvö után annyit mondott a páromnak, hogy vigyed, fiam, de most szólok, nem cseregaranciás...

621. Mia87 (válaszként erre: 620. - Vkatka)
2010. jún. 4. 14:31
Gratulálok... :D:D:D:D
620. vkatka
2010. jún. 4. 14:25

Sziasztok! Megjöttünk, augusztus 21. lesz a mi napunk :)

18:30-kor lesz az esküvőnk.

619. 7a1c4d35f1 (válaszként erre: 617. - 7c1de072c3)
2010. jún. 4. 14:24
:DDDD Ez jóóóóóóó!!! Még nem izgulok. De azért tényleg fura lesz...Utána már mondhatom neki: ne reklamálj, aláírtad. Az apró betűst is!!!! :DDD
2010. jún. 4. 14:18
ööö...azt akartam írni, hogy minimális mennyiségre nem is lett volna sok értelme annyit kifizetni :-)
2010. jún. 4. 14:17

:-)))) persze, értem én, csak úgy írtam...nekünk azt hiszem 50 db lett különben is...de ahogy írtad, minimális mennyiségre nem is lett volna...

renna, te jövö héten ilyankor már nagyon lázban leszel!!!! de irigyellek...szólok: ne lepödj meg, a szombatból annyit fogsz érzékelni, hogy vasárnap reggel ülsz az ágyon és próbálod a párdat nézve felfogni, hogy mostmár nem pasi, nem barát, FÈRJ! Nekem tök fura volt...magyarul kimondani még most is az...nem sokszor mondtam ki...mehg párom szájából is fura azt hallani, hogy a feleségem...a meine Fraut már megszoktam...:-)

616. 7a1c4d35f1 (válaszként erre: 615. - 7c1de072c3)
2010. jún. 4. 13:59
Dehogy, semmi koze a lustasághoz. Egyszeruen nem akartam ezert 20-30 000 Ftot kiadni, mive lcsak 18 db-ot kellett csinalni, ezért elkérték volna a 50 db-os árat...:(((
2010. jún. 4. 13:55
Sziasztok! Hm...csak mi voltunk olyan lusták, hogy a meghívót nyomdában csitáltattuk...igazából nem is lustaság...csak az én kis ezer éves nyomtatóm ezt nem élte volna túl...és mivel a városunkban van a papírgyár, az ottani nyomda piszok szép meghívókat kreál...én vittem a mintát, hogy valami olyat szeretnénk, és lön...selyemfényü papírra lett nyomva, fekvö A5 méret, az elején két szív egymásbaolvadva, de olyan...hogy is mondjam...nonfiguratív módon, belül pedig egy elég ránk valló szöveg: "én és ö Úgy döntöttünk, hogy véget vetünk az "Én sose adom be a derekam!" címü fejezetnek és 2009. 05. 30-án önként és dalolva összeházasodunk. Ezúton meghívunk, cstolt részeiddel együtt a -hely--ban 17:30-kor kezdödö szertartásokra és az azt követö féktelen dínom-dánomra"...alul magyarul, felül németül...amibe egy Ausztriában élt barátnöm és két némettanár izzadt bele (párom közölte, ö ezt nem vállalja...cöcö..). Az idézetet meg asszem már leírtam...
2010. jún. 4. 13:31
Katus, a gyűrűkkel ne huzzatok az időt!!! Ha meg is kell rendelni, kb két mire kész lesz, aztan meg bele kell számolni, lehet mégsem jo a méret,stb. Ja, és fontos jo tanács: jobb kézre próbáljátok, illetve ki milyen kezes, arra. Én notóriusan mindig a bal kezemre próbáltam, és rámszoltak, nem kéne. Tényleg. Egy méret minusz a balkezemen!!! Ott 51-es gyűrű a jó, a jobbon viszont 52-es!!!
2010. jún. 4. 13:26
Bocsika a sok bejegyzésért:))) Le vagyok itt maradva...
2010. jún. 4. 13:26

Ékszerek: ki nem állhatom őket, de azért csak vettem egy arany szinu 3 szoros láncot gyöngy izékkel diszitve. A sorok: mindegyik egyre lejjebb van. És egy picike gyongy fülbevaló. Semmi más.

Lányok, nekem muszaj volt "határidőnaplót" rakni a hűtőre!!! Már kész vagyok, hogy mikor hova és miért. Már csak 1 hét...Még hogy az anyakonyvvezető átvágott minket. Most inkabb gumislatyót vehetnék a kiscipő helyett:DDDD


A hajam is tök egyszeru lesz. Amit kinéztem az tok jo, csak ahhoz kell is hajmennyiség. Az meg nekem nincs:DDD

Szóval most vörösrefestettem vissza a hajam, és be lett melirozva. A jobb fülemhez osszegumizva egy copf, az meg lesz tupirozva, ide lesznek beleszurkálva a hajtűk (amiknek a végéől le kell csipni, mert tul hosszuak nekem). A bal oldalt pedig kis virágos hullámcsattokkal lesz kirakva. Olyan vadóc fejem volt:DDD De nagyon tetszett.

2010. jún. 4. 13:21
Ja igen, vkatka: ha belefér a büdzsébe, mindenképpen én is ajánlom, hogy vegytek egy uj öltönyt. Mi sem akartunk. De kellett. És igy az elkövetkező X évre ez megint ki van pipálva. Nem kell nagy flanc. Mi még mellényt sem kértunk. Egy krém szinu csikos öltönyt vettunk, mályva szinu nyakkendővel és hófehér inggel. 34 000-et fizettunk érte. A kölcsönzés sem éri meg, mert 30 000-nél kezdődnek, és az csak az öltöny!!!
2010. jún. 4. 13:19

Mi is magunk csináltuk a meghivokat. Vettem A5-ös pasztel sárga papirt (ami azért keményebb), kinéztunk egy idézetet és a meghivo szövegét, átraktuk a mi adatainkkal, és kinyomtattuk. SSima fekete szinnel. semmi szines nem volt benne. Az elős oldalra ragasztottam egy ezust szinu ifju párt (hobby boltban lehet kapni), rányomtattuk, hogy "MEGHIVO", és beleraktuk az ugyanolyan pasztel sárga borítékba. A boríték bal also sarkába pedig arany szinű gyűrűt ragasztottam.

Nagyon egyszeru volt, de igy megusztuk 5000 Ft-ból..

609. Basset (válaszként erre: 605. - Katus73)
2010. jún. 4. 11:17

Saját kreálmány? Na és milyen? A miénk is az volt...


Ilyen "régi típusú" papírra nyomtattuk, a férjem csinálta és elég cicomás lett. A5-ös papír, a két sarkán 1-1 galamb meg szalagok, a bal alsó sarkában egy virágcsokor meg a vers, József Attila: Óda című versének kétversszakos mellékdala... Ez azért érdekes, mert kapcsolatunk hajnalán ezt a verset kellett elemeznem a suliban és együtt csináltuk - életem legjobb dolgozata lett... :)

A szöveg meg: "Basset és férje (nyilván a rendes neveinkkel)

Nem sokára eljön a nagy nap, amikor mindazok előtt, akik fontosak számunkra, örök hűséget fogadunk egymásnak. Szeretettel meghívunk családoddal együtt 2005. szeptember 17-én 15 órakor az egri Polgármesteri Hivatal Dísztermébe, hogy velünk ünnepeljétek ezt az örömteli eseményt."


Az Esküvő újságból szedtem ezt a szöveget, mert magyar szakos létemre nem tudtam kitalálni egy normális meghívó-szöveget... Tök sokáig kínlódtam pedig vele... :S

608. Basset (válaszként erre: 602. - 7c1de072c3)
2010. jún. 4. 11:10
Ez mondjuk, igaz...
2010. jún. 4. 09:45
vkatka! na, hogy sikerült? idöpont lefixálva?
606. Katus73
2010. jún. 4. 00:21

Én az első esküvőmre a ruhámat Anyummal választottam ki. Mondjuk most is vele mentünk nézelődni és ő beszélt rá, hogy legyen új ruhám. :) Ma viszem az anyagot varratni.


Katus

605. Katus73 (válaszként erre: 604. - Vkatka)
2010. jún. 4. 00:19

Szia!


Remélem összejön amikorra szeretnétek!


Mi tegnap meghívót gyártottunk. :)


Katus

604. vkatka
2010. jún. 4. 00:16

Szorítsatok, holnap (vagyis már ma) megyünk bejelentkezni az anyakönyvvezetőhöz :)

Remélem, minden úgy sikerül, ahogy szeretnénk!

2010. jún. 3. 16:53
öööö..barátnöd
2010. jún. 3. 16:53
Nem tudom...nekem nagyon nagy segítségem voltak...elég öszintén megmondták, melyik ruha áll jól, melyik nem...ez igazán attól függ, milyen típusú a barátod
601. Basset
2010. jún. 3. 16:11
Azt olvastam, hogy a barátnők nem jók... Mert akármennyire szeretnek is, nem objektívek... hanem rosszabbak... :( És szerintem ez igaz...
600. vkatka (válaszként erre: 599. - 7c1de072c3)
2010. jún. 3. 14:00

Hát, muszáj lesz valahogy megoldani...

Bár most már több mint valószínű, hogy varratom a ruhámat és a varrónő az egyik barátnőm anyukája, úgyhogy nem idegen :) De ez a barátnőm nem az a tipikus esküvőről álmodozós lány, ő ebben nem lenne partner. De attól még nagyon szeretem mert hatalmas szíve van.

2010. jún. 3. 10:45
szegény...az nem jó...de csak van egy olyan barátnöd, vagy barátod, akit el tudsz rángatni...nem?
598. vkatka (válaszként erre: 596. - Basset)
2010. jún. 2. 23:01
Én anyukámra sem számíthatok sajnos... Nem valami jó a kapcsolatom vele.
2010. jún. 2. 21:16
hát az én anyukám a választásban nem sokat segített..."Ha neked tetszik..."hümmm
596. Basset
2010. jún. 2. 20:06
Azt olvastam, hogy a legideálisabb partner ruhaválasztásban az anyuka... Az én anyám elég fura csajszi (volt), de nagyon klassz volt vele ruhát választani... Jó kis buli volt, nem is tudtam, hogy ilyen az anyám... :) Próba, cseresznye... :)
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook