Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kis esküvő szervezés, gyorsan, olcsón, Templomi szertartás pro és kontra.. fórum

Kis esküvő szervezés, gyorsan, olcsón, Templomi szertartás pro és kontra.. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
715. CsillagTM (válaszként erre: 708. - Vkatka)
2010. jún. 13. 22:58
undorító boszorka. bocsi, de tényleg...nem fér a fejembe, hogy képes valaki ilyen szemét módon viselkedni.
714. Basset (válaszként erre: 712. - Vkatka)
2010. jún. 13. 21:42
a szüleid mit mondanak?
713. vkatka
2010. jún. 13. 21:42
Párom is haragszik az anyjára... Hiszen teljesen nyilvánvaló, hogy anyósom magasról tojik a fia érzéseire.
712. vkatka (válaszként erre: 711. - Basset)
2010. jún. 13. 21:41
Most a szüleim segítségével próbáljuk átszervezni, hogy étteremben legyen a vacsora, de nem hiszem hogy sikerül. Meg anyósomnak szerintem így sem fog tetszeni. Komolyan mondom, leírta magát a mai napon előttem, nem leszünk barátnők. Senkinek nem hagyom, hogy ilyen hangnemben beszéljen velem, még a saját anyámnak sem, nemhogy neki...
711. Basset (válaszként erre: 710. - Vkatka)
2010. jún. 13. 21:15
ó, jaj... szegény ti... a párod mit mond? akarja nélküle? vagy mit mond?
710. vkatka (válaszként erre: 709. - Basset)
2010. jún. 13. 21:11
Hogy miattam nem láthatja sűrűbben a fiát meg hogy miattam nem ment el kezesnek a fia neki amikor házat akart venni - ehhez hozzátette: megérdemeljük, hogy most mi sem kapunk hitelt...
709. Basset (válaszként erre: 708. - Vkatka)
2010. jún. 13. 20:37
Miben? Hogy hozzá akarsz menni a fiához? Vagy miattad váltak el? Vagy miért?
708. vkatka
2010. jún. 13. 20:33

Sziasztok!

Nem sikerült megbeszélni a dolgot. Ordibálás volt meg sértegettek, mindent rám fogtak, mindenért én voltam a hibás :(

707. töhöske (válaszként erre: 702. - Vkatka)
2010. jún. 13. 19:02

Atyaég te szegény!

Nem tűnik fel a sógornődnek és a tisztelt anyósodnak hogy az őrjöngésükkel és a hisztijükkel tönkreteszik az esküvőtöket???

Nem hiszem hogy 1-2 órát nem bír ki a fia (esküvője) kedvéért..,hát lásson már egy picit túl a haragján..!

Nagyon sajnálom,átérzem a helyzetet sajnos, mert én anyámmal 4 éve nem beszélek így az esküvőnkre meg sem hívtam,de el sem jött volna.


Nálatok tényleg csak a beszélgetés használ (reméljük még használ), őszinén bízom benne hogy megrázzák magukat arra a pár órára.

Egyenek, aztán mehetnek Isten hírivel.

706. vkatka (válaszként erre: 705. - Basset)
2010. jún. 13. 14:54

Próbálok higgadt maradni, de ebben a helyzetben nehéz mert ez már a pofátlanság határát súrolja.

Na de szépen higgadtan fogom neki megmondani a frankót :)

Köszönöm, hogy gondolsz rám!

705. Basset (válaszként erre: 704. - Vkatka)
2010. jún. 13. 14:38

Hát, tanácsot nem tudok adni, de azért szorítok a beszélgetésért... csak higgadtan... próbáljátok megérteni, kedvesek lenni, de azért magabiztosak...


"A higgadt válasz elhárítja az indulatot, de a bántó beszéd haragot támaszt." (Példabeszédek 15:1)

704. vkatka (válaszként erre: 703. - Basset)
2010. jún. 13. 14:23

Persze tud tenni, próbálja tartani magát de anyósomék nagyom makacsak. Ma lehet hogy elmegyünk beszélni velük de félek az egésztől mert tuti veszekedés lesz belőle.

Nagyon bántja szegény páromat hogy az anyja ezt teszi vele de szeretné ha ott lenne és ezért mindent megtesz.

De én nem akarom hogy még ebbe is beleszóljanak, mert ez a mi napunk, rólunk szól és nem anyósomról. Mellesleg egy rohadt fillérrel sem száll bele az egészbe de belepofázni azt tud...

703. Basset (válaszként erre: 702. - Vkatka)
2010. jún. 13. 14:14
jaj... :((( Párod mit mond? Tud valamit tenni (ellenük?)
702. vkatka
2010. jún. 13. 11:18

Sajnos a szervezésben óriási akadály gördült elénk: anyósom megmakacsolta magát és nem akar eljönni a vacsorára mert nem akar találkozni a volt férjével. Sógornőm emiatt örjöngött a telefonba és azóta is smsekkel bombáz minket, mindenbe bele akar szólni, nagyon elegem van :(

Tönkre akarják tenni az esküvőnket...

701. vkatka (válaszként erre: 700. - Basset)
2010. jún. 13. 10:33
A kereszttestvérem esküvője pont ilyen volt Bátaszéken :)
700. Basset
2010. jún. 13. 09:19

Hello!


Megint voltunk Ukrajnában. Klassz volt, de nem annyira volt szuper, mint először. Végig iszonyatos hőség volt, az orrunkat se dugtuk ki az épületből, ahol szintén 40 fok volt... :( Jó volt, de a meleg miatt csak fele olyan jó, mint lehetett volna meleg nélkül...

Na, mindegy, a lényeg, hogy hazafelé láttunk egy lakodalmasmenetet... Emlékeztek még erre? Nálunk a faluban, ahol Eger előtt laktam, nagyon sokáig (talán még ma is) megy ez... A pár, a vendégek és a zenészek végigvonulnak az utcán a lánykős háztól a "tanácsig", és onnan a buliba... :) Szerintem olyan szuper! Csodálkoztam, hogy még van ilyen... (Ez Magyarországon volt.)

699. Dorkinc
2010. jún. 12. 18:52
én már évekkel ezelőtt eldöntöttem, hogy rózsalugas alatt akarok megházasodni :)
698. Basset
2010. jún. 10. 21:42

nm!


Láttam, hogy jelent meg egy cikked és olvasgattam a hozzászólásokat is, pl., hogy nem vetted észre, hogy megjelent... Mennyit kellett várni rá? Most beküldtem hármat (ebből 1 tuti nem lesz benne, Ukrajnáról írtam), és minden órában azt lesem, hogy benn van-e... (Hülye vagyok, na...) Mennyi időt kell körmötrágnom, úgy sacc/kb?

2010. jún. 9. 11:49
szép :-)))
696. CsillagTM (válaszként erre: 695. - Basset)
2010. jún. 9. 11:48
erről jut eszembe, indítottam ám én is naplót:) persze még kezdetleges :D
695. Basset
2010. jún. 9. 11:30

Hello!


Tettem fel pár esküvős képet. Ilyen volt a ruha, henna, haj...

694. vkatka (válaszként erre: 684. - CsillagTM)
2010. jún. 8. 13:15
Nem tudok ilyesmiről.
693. 7c1de072c3 (válaszként erre: 691. - Basset)
2010. jún. 8. 12:38
az igen! maratoni esküvö volt :-))))
2010. jún. 8. 12:37
így jártunk...azóta fújok a pasira, mert pont, hogy a keringöt azzal a profi kamerával nagyon fel lehetett volna venni. Na mindegy, megoldom annyival, hogy nem beszélek vele, mikor összefutunk...ö még nem tudja, hogy már volt idöm valamit megtanulni németül, én meg tudom, hogy ö nem beszél angolul...így aztán nem is eröltetem a kommunikációt, meg ö sem...ha akar tudni vmit rólam, megkérdi a férjem...
691. Basset
2010. jún. 8. 12:36
Ja és a fodrász csajjal meg a fotósnál futottam össze... :)
690. Basset
2010. jún. 8. 12:34
Nem tudom, akkor úgy tűnik, csak a mi családunkban mánia ez a beállított kép... :) Nálunk voltak nem műtermi beállítottak is, azt is sógorom csinálta - szuperek! Eger ugye, a parkban voltunk, a Bródy-szobornál, a tónál, a szökőkútnál meg a pavilonnál, aztán sétáltunk a fotóshoz és közben egy-egy kép egy templom előtt, a bazilika előtt (fősuli), de ott nem úgy nézünk ki, mint a házasok, hanem, mint a turisták. A műtermieket én nagyon szeretem, attól függetlenül, hogy a megbeszélt időpontnál 1 órával később vettek elő(addig ott álltunk), ugyanis valaki nem ment el (nem is szólt), de ők vártak rá és így mindenki csúszott... Érdekes... Majdnem lekéstem az esküvőt... A fotós azzal viccelt, hogy nélkülünk úgyse kezdik el... Hát, de... Csak nem a miénket... Ugyanis aznap épp közvetlen utánunk házasodott az egyik volt csoporttársam is... Na ez ott derült ki a házasságkötő ajtajában... :D Ja, és az addigi fodrászom is azért nem vállalt el, mert ő is aznap házasodott... :)
689. Basset (válaszként erre: 688. - 7c1de072c3)
2010. jún. 8. 12:30
Haha... Hoppá... :)
2010. jún. 8. 12:13
nekünk a videót szintén kolléga csinálta, csak volt pici kavarc, mert én lebeszéltem az enyémmel, hogy eljön, megcsinálja, de addigra férjem is leszervezte az ö kollégáját...viszont egyikönk sem akart s*gget csinálni a szájából, és mivel mindketten baráti alapon vállalták el, gondoltuk, miért ne...hát nem is volt baj...az én kollegám egy pici kamerával jött, nagyon tuti felvételeket készített, durván 2 órás videót vágott össze. A párom kollégája (RTL operatör) olyan szarul hozta össze, hogy összesen a nyersanyag 2 órás és ebböl, ha majd párom valamikor összevágja, talán 10 perc lesz,a mi használható :-(((
2010. jún. 8. 11:53
Nekünk sem volt műtermi fotó, megmondom őszintén nem is hiányzik. Annyi gyönyörű képet csináltak a vendégek,közel 400 kép készült. Ebből 310-et már meg is kaptunk cd-ken. Most készül a videónk (kb. 2 órás anyag) azt is egy kedves kollégám csinálja,hétvégére kész lesz azt mondta.
2010. jún. 8. 09:57
Nekünk mütermi fotó nem volt, az nekem nem tetszik...mi kimentünk a tópartra, meg a kórház elötti szökökúthoz, meg...meg...ja, meg a csipkemúzeum kertjében...plusz azon kívül szerintem nem nagyon tudok olyat mondani, akinél ne lett volna fényképezögép...de azokat a képeket azóta sem láttuk, csak egyet-kettöt a wiwen
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook