Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kirúgtak! Most mit tegyek? fórum

Kirúgtak! Most mit tegyek? (tudásbázis kérdés)

16. fincsi5 (válaszként erre: 9. - Globus)
2015. jún. 7. 13:59

Meg az a lány is ő, a 16 éves, akinek nincsenek barátai?

Nekem első perctől zavaros ennek a felhasználónak minden kérdése.

2015. máj. 31. 20:43
Ahogy elnézem a térképet onnan még haza is lehet sétálni :D
2015. máj. 31. 19:41

Hát nekem sem kerek egész a story, de a mai világban én már semmin nem csodálkozom.


1. azonnal munkát keresni mindkettőtöknek


2. haza jönni


A 16 éves kislány nem jár suliba vagy már ő is dolgozik?

2015. máj. 31. 16:45
Kölcsönből mentetek ki hárman, annyiból ami egy napra elegendő, mindezt úgy, hogy csak neked volt munkád? :O nagyon bátrak vagytok. Mit ettetek volna egész héten, mert gondolom nem naponta van fizetés?Mindegy úgy sem ez volt a kérdés csak elég szokatlan szituáció. Az ember általában meghúzza úgymond magát egy idegen helyen, diszkréten viselkedik, főleg ha az a munkahelye is egyben, pláne ha egy szállodában van. Ott tekintettel vagyok másokra, nem otthon vagyunk, nem illik hangoskodni, ti ezt nem tudtátok? 16 évesen káromkodást utánoz a tévéből? Azt hittem kb 4-5 éves gyerekről van szó. Nem tudok napirendre térni a történet felett, de mindegy nem is lényeges vedd úgy,hogy nem mondtam semmit, csak magamban gondolkodom és csodálkozom. 1 nap alatt kirugatni magad miközben tudjátok, hogy pénz csak akkor lesz ha dolgozol, háááát merész :)
12. klenca
2015. máj. 30. 13:56

Egy új kezdet lehetősége.


A gyereket tanítsd meg viselkedni, máshol sem örülnek a neveletlen utódnak.

11. andi6020 (válaszként erre: 9. - Globus)
2015. máj. 30. 12:09
Medve anyám...
2015. máj. 30. 12:07

Családostól kivonulni kölcsönpénzből!Már ehhez csak gratulálni lehet.Az meg hogy hol és hogy kell viselkedni a te feladatod lett volna megtanítani a gyereknek.Pláne hogy 16 évesen ezt csinálja...

Tudod nálunk ha valaki elront valamit a válasz:OLD MEG!

9. globus (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2015. máj. 30. 12:06

Képzeld el, hogy a név tulajdonosa volt oly okos, hogy mondta, kérdezd meg a hoxán :)

Lehet, hogy ő volt a kiabálós gyerek, ezzel együtt lehetne kerek a történet.

8. kriszta773 (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2015. máj. 30. 12:02
hát ha ugye olyan jó ismerős, hogy nikkjét kölcsönadja, talán segíteni is tudna :))))) és ugye nem ám ismerőst megkérdeznek ilyen szituban, hogy hol lehetne érdeklődni azonnali beugrós munkára, vagy kisegítené-e őket, feltétlen azonnal sos-ben hoxára kell felnyomni a kérdést. mert itt aztán tudjuk, hogy x helyen mit tud tenni
7. andi6020 (válaszként erre: 6. - Kriszta773)
2015. máj. 30. 11:59
Jah, érdekes a reg, amiről a fórum indul :DDDD
6. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Jonisigerius)
2015. máj. 30. 11:58

talán akitől kölcsönpénzt kaptatok kiutazásra, attól kérjetek visszautazásra, vagy keressetek ott sos-ben munkát. vagy ugye kamucsajszitól, akié a reg, és kölcsönadta, mert ugye hoxázni ilyen szituban is fontos :)


hihetetlen, hogy fillér nélkül, kölcsönpénzből gyerekkel kiutaztok, mi a francnak? ezzel az erővel otthon kereshetnél munkát, akár takarítást, bármit, a férjedet is megerőltethetné magát

5. andi6020 (válaszként erre: 3. - Jonisigerius)
2015. máj. 30. 11:55

Lehet nincs kedvük hallgatni az alkalmazott gyerekének kiabálását. Meg talán a vendégek sem kíváncsiak erre.


Hova fordulj? Család, barátok esetleg?

2015. máj. 30. 11:53

Kimentél dolgozni (te dolgoztál a hotelben) a férjeddel (ő mit csinál?) meg a gyerekkel laktatok a hotelben, ahol a gyerek kiabált este.

Ők ezt nem tolerálták. A béredet kifizették, a hotelből kiraktak, de nem az utcára.

Szar ügy, de miért vagy felháborodva?

Munkaszerződésed van?

Annyi pénzzel mentetek ki családostul, hogy 1 nap után éheztek?

3. jonisigerius (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2015. máj. 30. 11:50
Bocsi, de mit nem lehet ezen erteni? Kirugtak, mert egy karomkodos musort neztunk a neten, a lanyom meg utanozta es ok azt hittek, magatol mondja. Hiaba mondtuk, hogy nem, oket nem erdekelte. Hivtak sofort, az en napi beremet amit ledolgoztam (60 euro) odaadtak neki minket meg mindenfele filler nelkul kitettek, nem erdekelte oket, hogy gyerek van velem es kolcsonpenzbol tudtam kijonni. Most itt vagyunk egy ismerosunk ismerosenel, de se kajank, se penzunk. A kerdes, mi a teendo ilyenkor, tudok-e barhova fordulni.
2015. máj. 30. 11:46
Ez nekem enyhén szólva is zavaros.
2015. máj. 30. 11:36

Elore jelzem, nem az eredeti felhasznalo ir, hanem egy rokona, csak nincs idom regisztralni es varni 24 orat!

Tegnapelott a 16 eves lanyommal es ferjemmel kijottunk egy hotelbe Ausztriaba. Nem volt gond, kedvesnek tuntek a magyar fonokok, am tegnap delutan kijelentette, hogy menjunk el onnan. A magyarazat: hangoskodas. Hiaba mondtuk, hogy egy karomkodos kabaret neztunk csak es azt utanozta a lanyom, azt mondtak, nekik erre nincs szukseguk,eselyt se adtak. Az en munkaberemet odaadtak a sofornek, aki elvitt egy magyar ismerosunk ismerosehez, akinel jelenleg meghuzzuk magunkat egy szobaban. Se enni, se penzunk, itt ragadtunk. Hova tudok ezzel fordulni?( Neudauba vagyunk jelenleg) Telefonszam esetleg, vagy mit tehetek? Normalis valaszokat elore is koszonom!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook