Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kiosztottam, mert azt mondta, ha edzenék jobban néznék ki.... fórum

Kiosztottam, mert azt mondta, ha edzenék jobban néznék ki.... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
39. krisztikrisz (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 8. 00:12
Mit jelent az, hogy minden lében kanál?
38. krisztikrisz (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 8. 00:12
Párkapcsolatban éltek vagy amolyan alkalmi viszony? Én azt látom hogy már most jelen vannak azok a különbségek, amik miatt gyakoribbá válhatnak a veszekedések. Ha nem tudtok összehangoltan élni, akkor valószínűleg nem passzoltok egymáshoz. Minél több a súrlódás, annál valószínűbb.
37. krisztikrisz (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 8. 00:04
Van egy élettere és abba nem enged beleszólást. Neked kell alkalmazkodnod a szokásaihoz, legalábbis úgy tűnik.
36. Charlize (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 6. 16:34
Úgy tűnik, nem passzoltok egymáshoz. Valaki hamarosan ki fog szállni ebből a kapcsolatból. Vajon ki bírja tovább???
35. Charlize (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 6. 16:29

A régi autómon 3x esett be az üveg, mert eltört a fogaskerék. Lecsúszva maradt amíg a szerelő meg nem csinálta. Még jó, hogy garázsba tudtam tenni.

Én is idegbajt kapnék a pöcögtetéstől.

34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - Miss Angel)
2022. jún. 6. 16:21

Mellette szóljon, hogy tényleg nem egy tipikus bunkó.. ezeket se bunkón tálalja..

Tényleg kicsit talán inkább ilyen minden lében kanál.

33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - Miss Angel)
2022. jún. 6. 16:19

Semmiféle kupit nem csinálok.

Mikor először voltam nála megcsináltam az ágyát, azt mondta rendes vagyok, de legközelebb ne így?!?!


Szólt, hogy ne hajtogassam össze a töltőt, jogos, szólt, hogy óvatosabban csukjam a kocsi ajtót, jogos, figyeltem rá.

De hogy hová teszem a kabátom? Nem ledobom, nem esik úgy puffan, hanem leraktam. Megkért, nem értettem, de át tettem..


De aztan rám szól, hogy én tönkre teszem azzal ahogy lehúzom az ablakot?

Könyörgök arra van az az ablak, hogy le lehessen húzni, nem?

Ha melegebb idő volt kint felhúzott ablakkal közlekedünk, legközelebbi alkalommal fázok, neki épp akkor esik most kicsit jól lehuzni az ablakot..

Mondtam is neki, hogy néha olyan mintha szándékosan csinálná amit csinál..

32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Channa*)
2022. jún. 6. 16:12

A szék háttámlája tettem, mint írtam, nem a földre dobtam.

Egy ruhadarabot nem veszek le úgy, hogy ne hajtogatnám össze, ehhez képest az ő szekrényében egyetlen össze hajtogatott ruha darab sincs. Ne gyarts elméletet, kérdezz.

31. Miss Angel (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 6. 13:18
ja és ha a kedves emberek ilyenek,akkor inkább kerüljenek el :DDDD
30. Miss Angel (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 6. 13:17

imádom a rendet,fegyelmezett vagyok és komoly,mindenben,de!%!! sose cseszegetek senkit ,aki nem ilyen mint én,max megvan róla a vélrményem,mármint ha az illető idegen számomra,ha nem az,akkor próbálom rávenni,hogy legyen pedánsabb,vigyázzon jobbban a dolgaimra-dolgainkra és próbálom mindezt úgy,hogy ne bántsam...

ha annyira rendetlen az illető,hogy nincs vele mit kezdeni,vagy az már számomra totál elviselhetetlen,megválok tőle,mert mindez örök konfliktusforrás lesz köztünk,ki akar egy ilyen kapcsolatot,pláne párkapcsolatot???



úggyhogy az én véleményem az,hogy ha a te pasid esetleg egyvéhgtelenül pedáns és preciz ember,akkor sincs rád tekintettel,bár bűzlik a dolog,szerintem ő szimplán csak egy ideggóc ,nyughatatlan ember,azt már te érzed,van e neked minderre szükséged,az örökös cseszegetésre meg az örökös vergődésére!

29. liliom10 (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 6. 13:11

Meg is beszélhetnéd vele ezeket. Pl. ma ez és ez volt nekem olyan, amit kritizálásnak, nevelésnek vettem. Miért szóltál ? Precíz, rendszeretőbb vagy hozzám képest ? Általában szeretsz kritizálni ? Szőrszálhasogató vagy ?

Ha van olyasmi, amit Te veszel észre, mert nem tetszik, szólhatnál érte, talán kiderül, ő hogy bírja a nevelést.

Én a " minden problémát meg kell beszélni" híve vagyok, mert az apróságok nőnek aztán akkorára, hogy kiábrándulás lehet belőle.

28. Channa* (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 6. 12:04

Valami gond van a fejedben!

Rendetlen vagy? Nincs értékszemléleted vagy ennyire eltér a pasidétól?


Van fogas, akkor akaszd oda a kabátodat! Nehezedre esik? Otthon csak ledobod elegánsan a földre?

A te cuccaidnak nincs helye, mindig ott van, ahol épp elejted?


Nincs autód, szereted magad fuvaroztatni, de ha elromlik valami, akkor nem hiszem, hogy beszállsz a javítási díjba, ugye?


Becsüld mások tulajdonát és értékeid.


Ha neked egy rendetlen pasi kell, akkor keress olyat.

2022. jún. 6. 11:05

Sziasztok!

Hát megint én :D

Megint a véleményetekre vagyok kíváncsi. Én csak tudni akarom, hogy velem van a baj, hogy nem siklok el dolgok felett vagy a pasi nem normális.

Ha átmegyek hozzá leveszem a kabátom rám szól, hogy ne a székre tegyem, hanem a fogasra, rám szól, hogy a töltőjét ne így, ne ide tegyem le, ezeket oké elengedtem.

Valamelyik nap beszállok a kocsijába és háromszor húztam le az ablakot a kocsijában. Szóval 3x egymásután picit megnyomtam. Elkezdett beszologatni, hogy én ne így húzzam már az ablakot, mert így tönkre teszem.

Na és haza is hozattam magam.

Nagyon kedves ember egyébként, de nekem most annyira úgy tűnt, hogy csak feleslegesen akar beszólogatni nekem.

Van aki azt mondja elmebeteg, valaki meg hogy engedjem már el kicsit jobban a dolgokat, ne vitázzak mindenen.


De lehet csak én voltam eddig szerencsés, az eddigi pasijaim nekem soha semmi ilyesmiert nem szologattak be, semmi apróságért.

26. Hattori (válaszként erre: 25. - Bogyoka89)
2022. máj. 12. 22:08

-Ha jobban néznél ki, elmennék veled kávézni!-

-Ha jobban néznék ki, nem téged hívnálak!

25. bogyoka89 (válaszként erre: 4. - Libikóka)
2022. máj. 12. 10:25
Pontosan ez fogalmazódott meg bennem is.:) Mert szerintem senkinek nincs joga firtatni, hogy a másik edz-e vagy sem...de ha ő maga ráadásul mégcsak nem is sportol, akkor főleg furcsa a megjegyzése.
24. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 12. 07:47
Frappáns válasz! Gratulálok. És tök mindegy (lenne az én szememben), hogy mennyire mentegetőzik utána, olyan "idővel selejtezendő" kategóriába tenném. Amíg jobbat nem találok helyette. :)
23. sanyinak (válaszként erre: 20. - New(l))
2022. máj. 11. 20:35
Miért, nem tudtad rendesen betakarni magaddal? 😁
2022. máj. 11. 19:14

Húúú, én nem is tudom, hogy bunkó e a párod vagy mi történik.

Nálunk ez simán belefér a kapcsolatunkba.


Kicsit elhanyagoltam a tornát és most nem annyira tónusosak az izmaim, simán megjegyzi a férjem, hogy pl. a hátamon nem annyira látszódnak az izmok, mint szokott, nem kellene egy kicsit gyúrnod?


És van az ellenkezője, amikor kicsit felkapkodok és közlöm, hogy diéta van, akkor rögtön az az első, hogy aztán, nehogy túl fogyjad magad!



Ha egy kapcsolat rendben van, akkor az ilyenek simán beleférnek, ha sértésnek éled meg, akkor valami nem OKÉ ott.

21. 71ddaa07fa (válaszként erre: 20. - New(l))
2022. máj. 11. 15:54
Látod-látod,ha már akkor használod azt az ellipszis trénert.... A párduc test ellen neki sem lett volna valószínű kifogása, de a szimpla duc nehéz volt a mellykakasa számára.
20. New(l) (válaszként erre: 13. - Panna.33)
2022. máj. 11. 15:41
Én elég aprócska nem tudtam lenni egy egykori f@szkalapnak. Kb. egymagasak voltunk, súlyban sem volt sokkal több nálam (ami rá nézve lehetett volna max. gáz), mégis nekem tette a megjegyzéseket, hogy nem tudunk úgy aludni, hogy én rajta feküdjek. Bezzeg egykoron volt olyan hobbit nője, akivel ez működött. 🙄
19. New(l) (válaszként erre: 17. - 71ddaa07fa)
2022. máj. 11. 15:38
Igen, szimpla ducos a testem. 😂
18. 55Judit (válaszként erre: 15. - New(l))
2022. máj. 11. 15:36
Így van. És ha szeretek valakit, biztos hogy nem türhő módon adok elő neki semmit.
17. 71ddaa07fa (válaszként erre: 15. - New(l))
2022. máj. 11. 15:36
Most akkor olyan a tested mint egy ducnak? :)
16. 55Judit (válaszként erre: 13. - Panna.33)
2022. máj. 11. 15:35

Eleve agybaja van annak, aki egy 170cm-es nőt 58 kilósan kövérnek lát. A többit meg el kell nézni neki, mert beteg.😀

Úgy ott hagynám, mintha ott se lettem volna.

15. New(l)
2022. máj. 11. 15:32

Szerintem ez nagyban függ a közlésmódtól.

Épp a napokban jegyezte meg az unokatesóm, hogy ha én is nyomnám az ellipszis trénert, olyan testem lenne, mint egy párducnak. 😂 Semmi sértőt nem találtam benne, ugyanis hiába vagyok vékony, sportos nem annyira, mint lehetnék.

Ugyanakkor lehet ezt türhő módon is tálalni, ami nyilván bántó. Megint más kérdés, hogy ha valaki kiváltképp érzékeny a külsejére, nem kellene megjegyzéseket tenni rá. Én rühellem, ha a testemmel/külsőmmel foglalkozik bárki, akkor is, ha megdícsér. Nem kell kommentálni a másik kinézetét.

14. dad1f54482 (válaszként erre: 8. - 55Judit)
2022. máj. 11. 15:29
Egyetértek veled. Aki szereti a párját figyel az egészségére is. Mindig így tettem és tenni is fogom.
13. Panna.33 (válaszként erre: 8. - 55Judit)
2022. máj. 11. 15:20

Nos, ezzel nem értek egyet.

Én is voltam "kövér" 58 kilósan a 170 cm-hez.

Kaptam Valentin napra joghurtot, hogy el ne hízzak, megjegyzést, hogy vastag a combom, mert az ő piszkafái vekonyabbak voltak. Vörös rúzst és miniszoknyát, hogy nőiesebb legyek, de ne qrvalkodjak, ha használni merem mikor nem vele vagyok.


Szóval át én szememben a másik külsejére tett "építő kritika" baromira nem a figyelmesség megnyilvánulása.

12. birebora (válaszként erre: 11. - 8d00a82c06)
2022. máj. 11. 15:05
Egyértelmű.
11. 8d00a82c06 (válaszként erre: 8. - 55Judit)
2022. máj. 11. 15:04
A sràc volt tuskó...
10. birebora (válaszként erre: 8. - 55Judit)
2022. máj. 11. 15:02
Szerintem meg a pasi nem szereti eléggé a fi-t.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook