Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kiosztottam, mert azt mondta, ha edzenék jobban néznék ki.... fórum

Kiosztottam, mert azt mondta, ha edzenék jobban néznék ki.... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
9. birebora (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 11. 15:02
Jól tetted. Én sem hagytam volna szó nélkül. Egyébként ő egy férfi szépség, kigyúrt izmokkal, Brad Pitt fejjel, okosan, jó humorral megáldva?
2022. máj. 11. 14:58
Nyilvánvaló, nem szereted őt ha ilyesmin fennakadsz. Én a helyedben örülnék hogy ilyen figyelmes. A sport nem csak szebbé, formásabbá tesz, de segít megőrizni az egészséget is. Én 67 évesen is fontosnak tartom ezt.
7. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 11. 14:37
És, nincs igaza? Nagyon jó nő vagy, az oké, nyilvánvaló is, de nyilván jobban néznél ki még ennél is, ha sportolnál. Szerinted nem?
6. dad1f54482 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 11. 14:13

Nem értem a gondod. Vitatod az állítás helyességét?


Szerintem minden ember jobban néz ki ha sportol. Jól mondta a párod.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - 8d00a82c06)
2022. máj. 11. 14:05

Hát és ez a normális szerintem.

Volt párom nekem sem. Egy igazi bunkó volt ott szólt be bármit bárkinek ahol csak tudott, de ilyesmit ő sem mondott.


Amikor elég hosszan kiosztottam, hogy na nekem így nem, menjen legyen mással aki elég jó neki, akkor viszont már nagyon szabadkozott, hogy nem, nem ő nem úgy értette, hogy most ne lennék jó.

4. libikóka (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 11. 14:05
Ő maga edz???Mert ez a megjegyzés ,,akkor sem lenne jogos,,de legalább érthetőbb lenne egy fokkal.Csak eggyel,,vagy féllel,,,vagy nem:))))
2022. máj. 11. 14:00

Szerintem ha 100 kiló lennék is azt mondaná a férjem,hogy neki tökéletes vagyok.

Soha nem tett ràm megjegyzést,pedig látott 50 kilóval, 85 kilóval, most 68 kilóval.

2022. máj. 11. 13:53

Ja, azt tudnotok kell, hogy 50 kiló vagyok szóval ő úgy értette, hogy jó nő vagyok most is, hát milyen jó lennék, ha még sportolnék is...

Legalábbis ezzel magyarázta. De úgy gondoltam, jobb már az elején csírájában elfojtani az ilyesmi beszólogatásokat.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook