Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kinek milyen volt a 2009-es esztendő? fórum

Kinek milyen volt a 2009-es esztendő? (beszélgetős fórum)


1 2
35. vkatka
2009. dec. 22. 15:54
Végeztem a sulival, híztam rengeteget, nem sikerült a költözés, nincs munkám...
34. petka
2009. dec. 22. 14:24
Nagyon rossz, tele nehezsegekkel, kihivasokkal es varatlan helyzetekkel.
2009. dec. 22. 14:11
Nem valami jól de azért nem panaszkodhatom
32. survivor3 (válaszként erre: 1. - Tamara2009)
2009. dec. 22. 14:09

Nagyjából, ahogyan te is.

Nem véletlenül estem pofára január 1 hajnalán...

2009. dec. 1. 16:36

Nekem is rossz évem volt,május végén volt egy csúnya bokatörésem,megmütöttek,3 hónapot voltam

betegállományban,szerencsére rendbejött.

Jövő augusztusban ujabb mütét vár rám,ki kell venni a bokámból a drótot,állitólag az már nem

olyan vészes.Remélem,jobb lesz a jövő év.

2009. nov. 30. 18:23

nem panaszkodom

januárban kirúgtak, márciusban már dolgoztam egy kaszinóban, keveset fizetett, de onnan átkerültem oda ahol most dolgozom. Már 8hónapja a vendéglátásban dolgozom, ami már gyerekkori álmom volt. Kicseréltük az ablakokat, eddig jó idő van, és úgy néz ki, hogy a karácsony is kijön ebben az évben hitel nélkül.

2009. nov. 30. 17:56
nagyon nemjo
2009. nov. 30. 13:39
Egészségileg elég katasztrofális,amúgy jó!
2009. nov. 30. 13:33

Családilag szerencsére semmi gond,van két szép gyermekem egy rendes férjem.Anyagilag meg szenvedünk,ilyen téren ez az év volt a legrosszabb!!

És még mi várható jövőre,semmi jó,mert a kormány a választásokkal lesz elfoglalva!!!:((((((((

2009. nov. 30. 13:25
Összességében nagyon sz+r,de átvészeltem :D
25. Norchy
2009. nov. 30. 11:57

hát, nagy összességében gáz, de szerencsére van boldogság is

sorrendben:

levizsgáztam, mk.könyvelő lettem :)

meghalt az anyukám :(

megszületett a lányom :):):) !!!

2 napja meghalt a nagymamám :(

és a másik nagymamámnak is nagyon keveset jósolnak az orvosok :(

2009. nov. 30. 11:49
sz@r!!:-((
2009. nov. 30. 11:36
nem tul jo
22. Simijako (válaszként erre: 1. - Tamara2009)
2009. nov. 30. 11:30

Nekem vegyes volt ez az év, de ha mérleget kellene csinálni talán több a negatív, mint a pozitív.

- elköltöztünk a párommal egy szép új lakásba

- kiderült, hogy édesapámnak prosztatarákja van, de megműtötték és most jól van

- a párom elvesztette a munkáját, én a bizalmamat benne

- elvesztettem valaki számomra nagyon fontosat, és ezt még élek nem bocsájtom meg magamnak


A hatalmas pozitívom, ami mellett a negatív dolgok nem is érdekelnek, hogy aput megműtötték és semmi baja. Én nem is kérek mást a 2010-es évtől, csak hogy akiket szeretek, azok egészsegben éljenek. Számomra ez lenne a legnagyobb boldogság...

21. Tamara2009 (válaszként erre: 17. - Struki)
2009. nov. 30. 11:23
Igen ez szörnyű,ami ebben az országban megy! De hova meneküljünk,mert csak itt születtünk,itt nőttünk fel ide kötnek az emlékek,csak ez az otthonunk a hazánk és mégis nem lehetünk rá büszkék! Talán ezt látom én is az emberek arcán.Szőrnyű olyan helyen élni,ahol az van,hogy minél több idő telik el,annál negatívabbá válnak a dolgok!
2009. nov. 30. 11:18

Részvétem azoknak,akik elvesztették hozzátartozóikat,szeretteiket! Sajnos velem is történ ilyen! :( Gratulálok azoknak,aki új életet adtak egy csöppségnek! :)

Én amúgy mikor megyek az utcán nagyon sok ember arcán látom a bizonytalanságot,kilátástalanságot!

2009. nov. 30. 11:18

Sziasztok!

Sajnos nekünk is nagyon vacak ez az év mind egészségügyileg mind anyagilag. De rengeteg ismerősömnek hasonlóan rosszul alakult ez az éve

18. Anitah
2009. nov. 30. 11:17

Nekem ez az év volt életem egyik legjobb és legeseménydúsabb éve! :)

Tavasszal férjhez mentem, elballagott 8.-ból a nagyfiam, augusztusban költöztünk Szegedre, szeptemberben megszületett a kisfiam! :))

Kívánom hogy 2010-ben mindenkinek ilyen jó és szép éve legyen! :)

17. struki
2009. nov. 30. 11:16

Összességében? Nem is tudom. Kisbabával vagyok itthon, szóval ebből a szembpontból életem legboldogabb éve volt.


Meghalt egy nagyon kedves aranyos kislány (barátnőm kislánya) három évesen rákba. Ekkora lelki trauma még sosem ért. Ennyire szörnyű dolgot még sosem tudtam elképzelni.


Ami az országba történik? Ilyen a világban nincs, ami itt nálunk megy. És milyen világ lesz? Lehet menekülnünk kell az országból nem sokára, hogy a gyerekem normális körülmények között nőljön fel, és ne lőjék le majd az iskolába? Hogy esetleg majd normális munkahelye legyen, ahol ne kelljen 12 órákat dolgozni azért, hogy egyáltalán legyen munkahelye?

Hogy lehessen neki is két gyereke úgy, hogy mindent megadhasson neki, amit szeretne?

Nem tudom milyen év jön, azt is lehet mondani, hogy ennél rosszabb már nem lehet. Vagy lehet?

16. ChrystalM (válaszként erre: 1. - Tamara2009)
2009. nov. 30. 11:15
Osztom sajnos a tapasztalataidat. Ennél rosszabb évem nem is emlékszem, hogy volt-e már. :-( Családi problémák, ebből kifolyólag anyagi zűrzavar, és még a baba sem jön... Remélem, jövőre jobb lesz.
2009. nov. 30. 11:14

Nem is tudom.


Szerettemet elveszítettem örökre :(

Barátnőm nővérét szintén. :(

Keresztapám egy nagy betegségen túl :)

Férjem nyugdíjba készül :( :)

Az év eleje csendes volt, mostanában van min rágódni.

Még nincs vége az évnek, bármi jöhet, jó is, rossz is.

Hogy kudarc?! Mikor 3 éve létszámleépítettek, azt hittem nekem is az. De jól jöttem ki belőle. eddig.

Én csak reménykedni tudok, hogy a következő év csak jobb lehet :D

14. Heni86
2009. nov. 30. 11:13

Nekem nagyon boldog évem volt. :) Megszületett februárban a kisfiam és ez a mérhetetlen boldogság elnyomja a gazdasági válság és minden más rossz negatív hangulatát.

Sokkal boldogabb, szebb évet kívánok neked 2010-re!

2009. nov. 30. 11:13
Rémálom, és még mindig tart, és úgy érzem sosem lesz vége.
2009. nov. 30. 11:13
vegyes volt...
2009. nov. 30. 11:13
Nekem minden kitűzött célöm teljesült. Fogytam 30 kilót, megszereztem a dipimet, boldog párkapcsolatban élek :D Mi kell ennél több. Nekem nagyon jó volt a 2009es év.
2009. nov. 30. 11:13

borzalmas, csak a vége felé lett jobb...

a keresztanyám meghalt, a nővérem elvetélt, sok betegeskedés volt, meg veszekedés, meg ajjj..nagyon sok minden rossz, anyagiakban is, meg amúgy is...:S


Már nagyon várom a 2010-es évet! :)

2009. nov. 30. 11:12
Csalad es egeszseg szempontjabol jo,uzletileg kudarc,a valsag ugye...remeljuk a jovo ev jo lessz bar nem ugy nez ki..
2009. nov. 30. 11:12
Lediplomáztam, férjhez mentem. Összességében jó év volt.
2009. nov. 30. 11:11

Szia!

Én is azt mondhatom,hogy nem sok jót hozott ez az esztendő. Elveszítettem szeretett barátomat akivel egy évig éltünk boldog távkapcsolatban. Az első közös nyaralás előtt két nappal kaptam a szörnyű hírt. Nem tudom leírni azt a fájdalmat amit éreztem és még mindig érzek. Hatalmas űr van a lelkemben, nagyon hiányzik. Amiből erőt tudok meríteni két imádott gyermekem,miattuk tudok tovább élni és küzdeni.

2009. nov. 30. 11:11
Én se sok jót tudok felsorolni,ha listát kéne állítani a negatív oldal lenne többségbe! Már-már ott tartok,hogy ennél rosszabb csak nem jöhet és remélem,hogy az új kerek számú év már nem lesz ennyire kilátástalan!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook