Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Töltötte le már valaki a 2009-es interneten beküldhető adóbevallást? Hogyan? fórum

Töltötte le már valaki a 2009-es interneten beküldhető adóbevallást? Hogyan? (tudásbázis kérdés)

2009. febr. 12. 10:04

Ha kaptál csomagot akkor van benne egy NY jelű oldal, azt kitöltöd és beküldöd az APEH-hez (febr. 16-ig).

Ha nem kaptál csomagot akkor le kell tölteni az APEH oldalról a 0853NY bevallást és ki kell tölteni kinyomtatni és beküldeni. Esetleg ha rendelkezel ügyfélkapus regisztrációval, akkor elektronikusan is beküldheted

2009. febr. 12. 09:48
Sziasztok! Tudja valaki,hogy hogyan tudom az apeh-al elkészítettni a bevallásomat? Én az oldalukon sehol se találom
2009. febr. 9. 19:21

-letöltések

-nyomtatvány kitöltő program

-abev java a (Lap alján)

-bevallás száma(ez felette van és azt írja,hogy kérem válasszon)

2009. febr. 9. 19:17

Szia!

Én az ABEV JAVA-t töltöttem le és még kell hozzá az a adatlap ami neked kell mivel én cégnél dolgozok nekem a 0853-as adatlapot kellett még letölteni ,mert -e nélkül nem lehet megnyitni a programot.Remélem így tudtam segíteni,ha mégsem kérdezz.

2009. febr. 9. 14:59

Azt,hogy hogyan kell letölteni.Mire kell kattintani.Légyszíves írd le a folyamatot.

Lehet,hogy csak én vagyok hozzá hülye,de eddig mindig sikerült.

2009. febr. 9. 14:33
Igen én már megcsináltam.Mit nem tudsz?
2009. febr. 9. 14:25
Ha igen akkor legyen szíves segítsen,mert a tavaly könnyen letöltöttem,de az idei nem megy.Már egész nap ezzel szórakozom.
2009. febr. 9. 14:24
Töltötte le már valaki a 2009-es interneten beküldhető adóbevallást?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook