Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kinek mennyi idő kellett mire visszament a hasa szülés után? fórum

Kinek mennyi idő kellett mire visszament a hasa szülés után? (tudásbázis kérdés)


2011. máj. 26. 21:37

A második után amikor átöltöztem másnap, a szobatársaim nem hitték el, hogy szültem, annyira nem volt hasam.

Előtte négy évig nagyon keményen sportoltam, ezért a hasam nem is nőtt nagyra, mert a hasizom nem engedte.

Azért én éreztem, hogy puhább, mint volt, ezért ahogy hazamentünk, napi 100 felülést megcsináltam minden nap.Kb. 3-4 hét után lett tökéletes az állaga.Szerencsére nem lettek striák.

2009. jún. 2. 07:25

Ha a méh visszahúzódására gondolsz,kb. 2 hónap,mire visszahúzódott.Minden szoptatás alatt görcsölt,és fájt,termelődött az oxitocin rendesen.

Ha viszont a megnyúlt bőrt és a zsírréteget kérdezed,még mindig formálódik és húzódik vissza.Az Én kötőszövetem nem a legjobb.Szóval ez az Én esetemben már 2 és fél év:-(

2009. jún. 1. 22:11

Én 3 éve szültem, és mai napig van egy kis felesleges redős-ráncos csúnya hasam. Nem is mutogatom, és szégyellem is:(

A lányom után, ő volt az első viszont 1 hó után a régi volt. De a harmadik nagyon megviselt:(

23. Ella89
2009. jún. 1. 21:53
Nekem rögtön visszament. Még a szülőágyon feküdtem és az orvos is megjegyezte, hogy semmi hasam nem maradt. A bőröm egy hét után ment vissza.
2008. jún. 5. 17:58

Az első után egy hónap! Ez komoly!!!

A második után viszont 2 év!!!! Azt hittem soha nem szabadulok meg a hasamtól!

2008. márc. 8. 14:13
Én nem híztam sokat terhesség alatt, de kb. 2 év kellett, mire újból lapos lett a hasam, de, ha tornáztam volna, gondolom hamarabb sikerült volna.
2008. márc. 7. 07:51
De szerintem ,ez alkati kérdés !
2008. márc. 7. 07:50
Nekem nem is volt hasam ,igy nem kellett visszamennie sem . Még megsem szültem márkérdezték ekkora hasam maradt ? És mondtam még nem szültem meg ,mire meglett a fiam olyan lapos volt a hasam mind a deszka.:)))
18. belle
2008. márc. 7. 07:38
Nekem sajnos 9 hónappal a szülés után is megmaradt a hasam.remélem ha az egy év letelik lesz valamennyi változás. Nekem se a fogyókúra sem a torna nem csinált semmit. Pedig este nem vacsorázok és hullahopp karikázok is szinte mindennap.
2008. márc. 7. 07:31
nekem 3 honap után ment le a hasam és nyertem vissza az alakomat.
2007. dec. 13. 20:34
5-6 hónap után nálam minden a régi. Pont úgy nézek ki, mint szülés előtt. Szoptatok és odafigyelek a kajára, és két hete tornázom is.
15. ansza (válaszként erre: 12. - Kolibri)
2007. dec. 13. 18:07
kösz az ötletet,ez tényleg jó.egyébként,biztos irigyek,mert még igy is jobban nézek ki mint ők...
14. Nike
2007. dec. 12. 21:56
13 éve szültem, de még nem ment vissza:(
13. daroki
2007. dec. 12. 21:01
Az első gyerköm után fél év kellett,a másodiknál 2 év,a kiscsajom most volt 4 éves és rajtam már csak a plasztikai sebész kése segíthet sajnos,hogy újra lapos hasam legyen:(
2007. dec. 12. 20:54
Nekem is maradt pocakom, de hat ez van. Allitolag 9 honap, mire a regi lesz, de hat ezt nem lehet szerintem elore kitalalni. Szerintem az ilyen beszolasokra csak annyit kell valaszolni, hogy "ja, de megerte"!
2007. dec. 12. 18:28
Szerintem se aggódj többet feleslegesen. Gondolom alkati kérdés az egész. Bár ez az én esetemben úgy volt, hogy a terhesség alatt nagyon keveset híztam, inkább gyarapodtam mindössze 5 kilót, a szüléssel pedig lement 7 kiló, azaz amikor hazamentünk a kórházból kevesebb voltam, mint a terhesség előtt, gyakorlatilag a hasam be volt esve. Pedig rendesen ettem, csak nem többet, mint előtte. Csak az a probléma, hogy az azt követő 3 év gyes alatt meg felszedtem egy csomót. Mindenesetre akik negatív megjegyzést tesznek, írigyek és kész.
2007. dec. 12. 17:54
kb 2-ev amig visszakapod kivul,belul a regi alakodat.
9. ansza (válaszként erre: 8. - Igynogy)
2007. dec. 12. 17:17
köszi a biztatást,és a jókivánságot.ennyi áldozatot igazán megér ez a drága,meg még többet is.egyszer eltellik ez az egy év is...
2007. dec. 12. 15:33

Szia!

Valahol azt olvastam,hogy egy egész év kell, mire minden a régi lesz. :) Legyen türelmed, ne foglalkozz a kritikákkal. Örülj a pici babádnak. :)

Nekem bejött ez az egy év,már semmi hasam nincs, csak amennyi a szülés előtt volt, úgyhogy türelem. :)

Jó egészséget nektek!

2007. dec. 12. 14:58
igazad van,csak a kritikák jobban megmaradnak,mint a dicséretek.legalábbis nálam.lehet túl hiú vagyok?
6. 22d5615669 (válaszként erre: 3. - Ansza)
2007. dec. 12. 14:45
Ne foglalkozz azokkal,akik még nem szültek,sőt senkivel.Még csak 3 hónapja,hogy megszülted a babád,van még időd a top formához!
2007. dec. 12. 14:43
Én 6 hónapja,hogy szültem.A hasam a feszülősebb pólókban nekem is látszik,de sajnos utálom a felüléseket,majd idővel..rászánom magam.
4. ansza (válaszként erre: 3. - Ansza)
2007. dec. 12. 14:40
bocsi a szókihagyásokért,meg a kimaradt betükért,ez van mikor gyorsan irok...tehát a hasamon nem lóg a bőr,feszes maradt,csak nagynak látom
2007. dec. 12. 14:36
három hónapja szültem,terhesség alatt jóformán csak a babára hiztam,jó nagy volt a pocim.szerencsére vesztette el a bőröm a rugalmasságát,de azért maradt uszógumim,meg pocim,kb akkora,mint a negyedik hónapba volt.picit feszülősebb cuccba eléggé látszik.valamiért tök rosszul esik,amikor soha nem szült nőismerősök megjegyzik,hogy "látom,azért poci maradt".egyik barátnőm,aki sokat hizott terhesség alatt,szülés után fél évvel soványabb lett mint elötte volt,és hasa semmi.azt mondta,nem tett érte semmi,fél év után egyszercsak eltünt.szeretném tudni,hogy mások hogy vannak ezzel,és van e vmi bevált módszer,hogy kissebb legyen.
2007. dec. 12. 14:34
A szülés után 2 órával szinte teljesen lapos volt, csak a "kelttészta" lógott rajta (párom szerint ilyen tapintása volt a bőrömnek).
2007. dec. 12. 14:27
Kinek mennyi idő kellett mire visszament a hasa szülés után?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook