Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Jár/t/ valakinek a gyermeke családi napközibe, vagy magánböcsibe? Mire mennyit kellett fizetni? Mik a tapasztalatok, milyen? fórum

Jár/t/ valakinek a gyermeke családi napközibe, vagy magánböcsibe? Mire mennyit kellett fizetni? Mik a tapasztalatok, milyen? (tudásbázis kérdés)


5. Lujza28 (válaszként erre: 4. - Kikik77)
2009. ápr. 15. 20:53

Ezt még nem hallottam!!?? Meg akarják az ovikat szüntetni?

Nem hiszem hogy csak Baranyában lennénk ennyire alulfizetve! Én sem tudnám kifizetni a családi napközit! Amíg a kicsivel itthon vagyok addig meg tudom még oldani a nagyok elhelyezését ha pl. szünet van, de ha lejár a gyes, akkor mi lesz még nem tudom! Nekünk sincs nagyszülői segítség, még dolgoznak ők is!

2009. ápr. 15. 20:38
Pécsett most gondolkozik az önkormányzat, hogy az ovik (sokba kerül) helyett családi napközik jobbak lennének. De miből fogjuk kifizetni??? És Petra, amit írtál, még nem is annyira drága, ahogy néztem a pestiekét (havi 60E kb.) Spec. a fizetésem 75E forint netto (adókedvezménnyel 3 gyerek után:) + családi p.(most már az sem biztos) Ki az aki ki tudja ezeket az árakat fizetni lakáshitel és a rezsi mellett???? Vagy csak itt Baranyában vagyunk ennyire alulfizetve, hogy nem tudnám a 3 gyermekem családiba tenni? Érdekelne, mások hogyan oldják meg (nálunk nincs nagyszülő):
2009. ápr. 2. 21:56
Az én lányom augusztus óta jár családi napközibe. Nagyon szereti, összesen 4-en vannak. Az ár gondolom nagyon eltérő lehet, mi Eger mellett lakunk, és itt 12000 Ft a havi díj, + 390 Ft/nap a napi négyszeri étkezés. Ha van valami kérdésed a csanával kapcsolatban, írj nyugodtan, ha tudok, válaszolok.:-) (bár csak esténként kerülök gép elé)
2009. ápr. 2. 21:17
Holnap Zuglóban a Cserepesházban 9.30-tól Baba-mama Klub lesz; program: beszélgetés a bölcsödei és az alternatív elhelyezési lehetőségekről. Mi az a caládi napközi? Itt biztosan hangzanak majd el tapsztalatok... Ha vki elmegy kérem, számoljon be az elhangzottakról.
2009. ápr. 2. 21:03
Jár/t/ valakinek a gyeremeke családi napközibe, vagy magán böcsibe? Mire mennyit kellett fizetni? Mik a tapasztalatok, milyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook