Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szülés után visszamenni dolgozni.....de hova? fórum

Szülés után visszamenni dolgozni.....de hova? (beszélgetős fórum)


2010. szept. 17. 09:34
:-(
2010. szept. 9. 18:07

Hahóóóó!!!


Valaki??? :D

2010. jún. 10. 11:52

Sziasztok! Februárban írtam ide utoljára. annyi változott, hogy vissza vesznek, de nem ugyan oda, ahová eddig, hanem oda ahova épp kell ember. :-(

Ez így még rosszabb lett!!! :-(


3 éves koráig nem rúghatnak ki ugye??? Jól tudom?

2010. febr. 17. 22:07

Szerintem itthon végezhető munkát nagyon sokan szeretnénk.De sajnos tényleg ritka.

Könnyű azt mondani,hogy menj vissza,ha nem tudod megoldani a gyereket.Meg persze arra is lehet számítani,hogy beteges lesz az első időkbe amint közösségbe kerül,bármilyen egészséges gyerkőc.

És azt sem nézik jó szemmel egy munka helyen sem,ha táppénzen van vele az anyuka.Pedig ez bármikor előfordulhat.Plusz az ovikba bölcsikbe elvárják,persze jogosan,hogy ott legyél a szülőértekezleteken,a fogadónapokon,rendezvényeken...stb...nem egyszerű...Manapság egy anyuka,nem megbízható munkaerő sajnos.Nekem a 3-ik gyerekünkkel jár le a gyesem hamarosan,fogalmam nincsen mikor lesz lehetőségem újra dolgozni járni.

4. Enikő27 (válaszként erre: 2. - Pné Veronika)
2010. febr. 17. 18:11
Én értelek, de én még eltudom vinni bölcsibe, de ha a párom nem ér oda érte délután? Ezért is nehéz... meg nem sok pénzt adnak, ha visszamegyek, netto 78 ezer forintot. És ez mind elmegy a hitelre, sőt, még hozzá kell rakni! Én kerestem otthon végezhető munkát is, de rá kellett jönnöm, hogy olyan nem létezik, mind kamu az egész, hiába van tele vele bizonyos állás hírdetős oldalak. :-( Mert csak szeptembertől megy bölcsibe, de nem szeretnék GYES-el itthon maradni, mert az nem pénz. Dehát nincs kire hagyni a bébit, ezért szerettem volna itthon végezhető munkát.
3. Re87
2010. febr. 17. 16:53
Hát ez jó kérdés,lassan nekem is esedékes lesz.
2. Pné Veronika (válaszként erre: 1. - Enikő27)
2010. febr. 17. 16:47

Szia! A mai világban nagyon kell örülni neki ha visszavesznek. Még ha "hosszúzni" tudsz, akkor is... Nekem miután letelt a gyes, már nem akartak munkát adni, egyszerűen kirúgtak és kész. Munkanélküli, megaláztatások, pénztelenség...Írtam róla egy cikket is. Olvasd el.

Szerintem, ha teheted, menj vissza dolgozni.

2010. febr. 17. 16:44

Sziasztok! Kisfiunk áprilisban lesz 2 éves. Visszavesznek "elvileg" dolgozni, de csak teljes munkaidőben, azaz reggel 9-től este 9-ig! :-( Nincs lehetőség 4-6-8 órázni, ez már 100%, mert megérdeklődtem!


Tanácsokat, tapasztalatokat várok, hogy akinek a gyermeke elmúlt már 2 vagy 3 éves, hol tudott elhelyezkedni.... Előre is köszönöm!


Ha másik helyre mennék, akkor is nehéz lenne, mert meghallják, hogy van gyerek stb... az nem jó pont és nekünk nincs segítség, hogy valaki elvigye bölcsibe, még a hazahozatal talán.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook