Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kinek jár a gázár támogatás? fórum

Kinek jár a gázár támogatás? (tudásbázis kérdés)

2010. júl. 1. 11:57
de jó de jó:)))))))))))))
2010. júl. 1. 11:55
Ezt az rtlhírek.hu-n találtam.
2010. júl. 1. 11:54
Nem törlik a gázár- és a távhőtámogatást holnaptól - erről döntött a kormány. 11 milliárd forint jut az év második felében azoknak a támogatására, akiknek gondot okozna a számla kifizetése. Matolcsy György gazdasági miniszter szerint azonban ez nem marad mindig így: a gázártámogatást hosszú távon kiváltanák a lakások felújításának támogatásával.
2010. júl. 1. 11:52

ezt most kaptam:



A gázártámogatás 2010 év végéig marad


2010. december 31-ig nem szűnik meg a gázártámogatás


A kormány év végéig biztosítja a gázárkompenzációt - közölte Nagy Anna kormányszóvivő a szerdai kormányszóvivői tájékoztatón.


A korábbi négy jövedelmi sávból az áprilisban megmaradt két első csoport kapja tovább a támogatást, vagyis a nekik adható segítség összege nem változik - mondta el a szóvivő.(A döntés értelmében az öregségi nyugdíj minimumának két és félszereséig folyósítják a támogatást 71 250 Ft.-ig, 2010. évi nyugdíjminimum 28 500 Ft)


Nagy Anna közlése szerint az intézkedés 11 milliárd forintba kerül.


A gázárkompenzációt az előző kormány július 1-jétől eltörölte volna, amivel a legszegényebbek kiadásai 30 százalékkal emelkedtek volna, de a távhő esetében az ártámogatás a normál tarifa felét is eléri bizonyos városokban.


A döntés nem jelenti azt, hogy a támogatás az év végén megszűnik.


A kormány év végéig kidolgozza az új kompenzációs rendszert. (MR)

5. kicsilányka1984 (válaszként erre: 2. - 5ecdbe2950)
2010. júl. 1. 11:49

ej ha!

ez kire mire vonatkozik?

megtudnám ezt valahol nézni???

4. Cservenák Vali (válaszként erre: 2. - 5ecdbe2950)
2010. júl. 1. 11:47
de hogyan lesz tovább ez itt a nagy kérdés.????
2010. júl. 1. 11:47
Ezt én is szeretném tudni,hogy lesz mostantól mert ugye már nem kaptam én sem májusra kedvezményt mert amit a 4 hónapra megállapítottak köbmétert az elfogyoptt ezentúl,hogy lesz tovább.
2010. júl. 1. 11:46
Pont ma mondták a hírekben, hogy megszavazták az Energiatámogatást!
2010. júl. 1. 11:43

halottam,hogy már nem kapjuk mostantól.de azt mondták a rászorulok kapnak..kik azok?kik kaphatnak?

nem találok róla semmit:((

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook