Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kikapcsolási felszólításnál, ha kifizetem a régebbi villanyszámlát akkor is kikapcsolják? fórum

Kikapcsolási felszólításnál, ha kifizetem a régebbi villanyszámlát akkor is kikapcsolják? (tudásbázis kérdés)


2011. jan. 16. 00:34
ha harom honapnal regebbi tartozasod van, akkor kapcsoljak ki az aramot
12. Bichi (válaszként erre: 11. - Evyt)
2010. nov. 22. 12:12
Én értelek, csak arra akartam utalni, hogy szerintem ne hagyatkozz egy telefonbeszélgetésre...
11. Evyt (válaszként erre: 10. - Bichi)
2010. nov. 22. 12:04
Eszembe sincs elodázni a csekket, ennyit bírok most kifizetni ezt beszéltem velük. Mert már hozzávágták a legfrissebb csekket is ami még le sem járt.
10. Bichi (válaszként erre: 9. - @gabika@)
2010. nov. 22. 11:58
Az egy kicsit más, mint hogy telefonon mit mondtak. Ha bemegy, befizeti, a többit már meg lehet beszélni. De attól, hogy befizet pár régi csekket, az még nem jelenti a kikapcsolás elodázását...
9. @gabika@ (válaszként erre: 7. - Bichi)
2010. nov. 22. 11:50

Bocs de ez nem így van

anyósomnál a vize akarták elzárni

Bement és kifizett 1 bizonyos összeget a többit meg megkérte részletre.

8. @gabika@ (válaszként erre: 6. - Kriszti1212)
2010. nov. 22. 11:49
igazad van
7. Bichi (válaszként erre: 4. - Evyt)
2010. nov. 22. 11:30
Ha már a kikapcsolás van, akkor hiába fizeted ki a régit, ha marad tartozás, akkor is kikapcsolják, mondjanak bármit is a telefonba.
6. Kriszti1212 (válaszként erre: 5. - @gabika@)
2010. nov. 22. 11:22
Jó az is, ha postán fizeti be, csak akkor egyből el kell faxolni a szolgáltatónak a befizetésről szóló bizonylatot. Persze a legegyszerűbb közvetlenül a szolgáltatónak bevinni, csak ha esetleg messze van, vagy idő nincs rá, akkor jó ez a megoldás.
5. @gabika@ (válaszként erre: 4. - Evyt)
2010. nov. 22. 10:58
de szerintem ne postán fizesd be a csekket hanem menj be hozzájuk és ott
4. Evyt (válaszként erre: 3. - Anyuci91)
2010. nov. 22. 10:46
Beszéltem a velük telefonon, és jeleztem hogy a két régebbit ki tudom fizetni azt mondta hogy jó, a többit meg csak jövőhónapban remélem nem kapcsolják ki.
2010. nov. 22. 10:42
Nem tudom te nem vetted igénybe ezt a védelmi programot, amit tavasszal indítottak el a számla kifizetése céljából menjél be a szolgáltatóhoz és kérjél részletfizetést és beszéld meg az ügyintézővel és attól is függ mekkora a tartozásod. de mindenképpen intézkedjél. Az a baj itt mindenkire egyre több terhet raknak és ezt már a lakosság zöme nehezen viseli. Szurkolok, hogy sikerüljön. Üdv.Ágnes
2010. nov. 22. 10:41

én úgy tudom,hogy nem,ha időben bemutatod,hogy befizetted

Ha már csak akkor mutatod meg amikor jönnek kikapcsolni akkor már késő

ők nem foglalkoznak már vele

1. Evyt
2010. nov. 22. 10:37
Kikapcsolási felszólításnál ha kifizetem a régebbi villanyszámlát akkor is kikapcsolják?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook