Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ki volt már Sartin a Kipriotis apartmanban? Vélemények? fórum

Ki volt már Sartin a Kipriotis apartmanban? Vélemények? (tudásbázis kérdés)


1 2
2011. aug. 11. 22:10
Hova tűntetek? Mi 4 nap múlva indulunk! Alig várjuk már!!!:)
58. 480b578442 (válaszként erre: 55. - Laszlozsu)
2011. júl. 31. 23:25

Szia laszlozsu!

Hazaértetek? És milyen volt?

57. ba9d1cefa0 (válaszként erre: 56. - Diuskaa)
2011. júl. 30. 18:26
Szívesen olvasnánk az élménybeszámolódat.
2011. júl. 19. 13:23
Vasárnap értem haza Sartiról és a Kypriotis apartmanban laktunk, bármi kérdésed van írj nyugodtan! Csodálatos annyit mondhatok! :)
55. laszlozsu (válaszként erre: 54. - 480b578442)
2011. júl. 7. 18:50

Igen, köszönöm. Segítettél vele.

Akkor tényleg nem mentek fel az árak, tavaly is ilyen magasságban mozogtak.

Már visszaszámolunk, egy hét és meg sem állunk az Égei tengerig.

54. 480b578442 (válaszként erre: 53. - Laszlozsu)
2011. júl. 7. 00:41

Igen én is mindenhol azt olvastam az árak a miénkhez hasonlóak de szerintem nincs ez így.Megtévesztő a minden csak 1-2 euro de ha átszámoljuk az 5-600 Ft és minden innen indul.

Én nem láttam árban különbséget a nagy sárga bolt és a kis üzletek között.Néhány ár amikre emlékszem.

Obelixnél tényleg érdemes enni mert jóval olcsóbb.

Gyrostál hatalmas és finom 4,5 eu, máshol 7, pitában itt is 2,5.Kicsi sültkrumpli 1 eu ketchup, mustár kitéve bármennyi, máshol 2 eu ketchup nélkül.Tejtermékek nagyon drágák voltak.Tej 2 eu, joghurt 2,5 eu a kétdarabos,mi 3-ért vettünk literest ez sem volt olcsó csak olcsóbb.Kisdobozos vaj is 2 eu körül volt.Dinnye jó árban 0,5 euért de ebben nekünk nem volt szerencsénk, minden más gyümölcs, zöldség jóval drágább mint nálunk, illetve még a paradicsom elég olcsó volt de nekem nem ízlett.Mitos sör tűrhető áron a nagy 1,2 eu, cigi 3 eu körül. Vittünk de az utolsó nap elfogyott és elég fogcsikorgatva adtam ki érte majd egy ezrest a férjemnek.Tengeri kütyük drágák. A fiam és férjem van értük oda de egy tenger gyümölcse tál 10 eu amin alig volt valami egy embernek is kevés. Ezt is ugy csinálnám már, hogy megvenném a boltban fagyasztva és kisütném mert ott is annyi de az kb 1 kg.Fagyi ha azt vesszük, hogy a miénk kétszerese akkor jó árban van 1, 1,2 eu.Óriáspalacsinta 2,5 eu, egy helyen vettünk ott száraz és kemény volt.Cukrászsüti 1,5, 1,9 eu türhető ár mert hatalmas. (Tettem fel képet)

Szóval szerintem ha elvonatkoztatunk a nyaralás imidzsétől lehet kicsit ésszerűbb csomagolással jóval kevesebb pénzből is kijönni a nélkül, hogy spórólnánk.(gondolok itt hűtőtáska, kévéfőző és hasonló dolgokra)Ha ésszerűen átgondolom az a 600 euro amit mi is elköltöttünk egy hét alatt azért 160.000 Ft volt aminek több mint fele élelmiszerekre ment el.Na de ha megemésztem az utazás fáradalmait és a tengeri állatok hiányát hátha lesz folytatás és akkor már okosabb leszek:)

Remélem tudtam segíteni és jó nyaralást mégegyszer.

53. laszlozsu (válaszként erre: 51. - 480b578442)
2011. júl. 6. 16:26

Köszi!

Úgy lesz, biztosan.

Kávéfőzőt azt vittem tavaly is, idén is viszek, mert én sem működök főtt kávé nélkül. Nekem a frappé nem jött be annyira.

Ilyen drágák lennének az élelmiszerek? Ez most meglep, mert minden fórumon azt írják, hogy nem változtak az árak a tavalyihoz képest.

Tavaly még az euro is jóval magasabb áron volt, de nem mondanám, hogy méregdrágák voltak a boltok.

2011. júl. 5. 23:47

Mégvalami. A sütijüket ki ne hagyjátok ó az nagyon finom volt minden nap mentünk sütizni, ellenben az óriáspalacsinta nekem nem ízlett. A mellett, hogy drága volt 2,5 eu száraz és kemény is.

Mindjárt teszek fel képet a sütikről ami viszont csak 1,5 és 1,9 eu és kiadósabb na meg biztos egészségtelenebb de nagyon jó!!:))

51. 480b578442 (válaszként erre: 50. - Toncsimimi)
2011. júl. 5. 23:40

Szia köszönöm:)

Igen a hajókirándulást ne hagyjátok ki nagyon jó volt és szerintem a motorkölcsönzést se.Az utazás viszont nagyon fárasztó volt e miatt nem irígyellek én nagyon megsínylettem.Mi 700 eurot vittünk és 100-at visszahoztunk.Elég nagylábon éltünk minden nap étteremben ettünk de reggelire általában azt ettük amit vittünk vagy vettünk hozzá 1-2 kiegészítőt (joghurt, vaj, felvágott).Egy fakultatív programon vettünk rész illetve még a Narancsparton de az csak pár euro volt.Ebből a pénzből még egy fakultatív program kijött volna de sajnos a Görög est és a Meteorák ami érdekelt volna létszám hiányában nem indult így mindenféle szuvenírt összevásároltunk.A Narancsparttal ha gyerekkel mentek vigyázzatok ugyanis mi ugy jártunk, hogy említették ugyan a nudistákat csak azt nem mondták, hogy pont a sziklaszobroknál fészkelték be magukat így csak sutyiban tudtunk fényképezni mert folyton a gép előtt sündörögtek. Naturista fanokkal egy másik fórumon erről már vitába is szálltam. Sajnos talán ezen környék egyetlen látványosságát árnyékolják be:(

Mivel az élelmiszerek jóval drágábbak másfél kétszeres ára a miénknek én ha még egyszer mennék máshogy csinálnám és biztos vinnék több tartós élelmiszert konzervet, levesport, kávéfőzőt(egy jó kávé nagyon hiányzott) és tartós tejet. A tejtermékek piszok drágák egy liter tej 4-500Ft. Szerencsére vittünk 2 litert meg müzlit és néhány reggeli megvolt belőle.Már csak azért is érdemes mert nekünk reggel nem volt kedvünk a bolttal kezdeni egyébként is messze volt.

Szóval biztos jó lesz kívánok nektek jó nyaralást és laszlozsu nektek is!

50. toncsimimi (válaszként erre: 47. - Zsula11)
2011. júl. 3. 15:09

Szia zsula!

Én is örülök, hogy jól éreztétek magatokat! Jó volt az élménybeszámolódat olvasni! Nekünk a balkáni hangulat nem lesz újdonság, de tény, hogy nagyon lehangoló tud lenni...

Már mi is nagy izgalomban vagyunk, mi augusztus közepén indulunk busszal.

Ételt milyen mennyiséget vittetek? Eurót mennyit költöttetek? Mi is tervezzük a hajókirándulást, az biztos emlékezetes lesz gyereknek, felnőttnek egyaránt.

2011. júl. 3. 09:08

Szia!

Örülök, hogy jó volt. Tavaly mi nagyon élveztük.

Akkor, ha jól értelmeztem, a buszos utasokat kocsival viszik a szállásukra? Ez annyiban jó, hogy Apósomék szállása a templomdombon van, így nem kell cipekedniük. Na meg, ha a közel 80-as házaspár kibírta, akkor ők 60-as létükre csak jobban bírják.

Tudod Apósom olyan nyűglődős kissé, inkább tőle tartok. Mama elmenne a világ végére is, neki biztos nem lesz semmi baja.

Jajj, mi is készülődünk nagyon. Van még másfél hét az indulásig. A fiúk már pakolják a búvárfelszerelést, én is szedegettem össze a csomagolni valókat. Kaját az idén nem is akarok vinni, tényleg csak annyit, amennyit az úton elfogyasztunk. Tavaly is visszahoztuk úgy, ahogy volt. Néztem különböző fórumokon, hogy nem mentek fel az árak, nem érdemes utaztatni az élelmiszert.

Szóval az út 24 óra volt busszal. Nekünk sem volt sokkal kevesebb kocsival. Előző nap délután 5 és 6 között indultunk, s másnap du. 1 órára értünk Sartira. Idén korábban megyünk, hogy korábban érkezzünk. Az sem baj, ha nem tudjuk rögtön átvenni az apartmant a takarítás miatt, majd fürdünk addig.

2011. júl. 3. 00:29

Szia laszlozsu!

Persze jól éreztük magunkat:)

Az a hangulat nekem a 15-20 évvel ezelőtti hazai nyaralás hangulatát idézte elő.Akkor voltak ennyire felszabadultak gondtalanok nálunk az emberek és kb az az életszinvonal amihez most 1200 km-t kell utazni, hogy érezzem. Furcsa volt mikor hazaértünk elmentem vásárolni és mindenkit olyan megtörtnek, depisnek és élettelennek láttam.A Görögök tényleg kedvesek, vendégszeretőek de gondolom máshol is így van ez ahol a túristákból élnek.Sok magyar volt az egyik étteremben egy városbéli magyar lánnyal találkoztunk aki örült nekünk és mi is neki ráadásul nem is lakik tőlünk távol.Az élet furcsasága pedig, hogy a férjem itt találkozott a 20 éve nem látott gyerekkori barátjával:)

A lányomra büszke voltam mert ő volt a tolmácsunk bár az első 2 nap nem mert megszólalni angolul még furcsa volt neki de utána belejött és a végén már nem csak a kérek valamit mondta angolul hanem szépen mindent megértett pld uszómatracot vettünk és a hölgy azt kérdezte nem kérünk e hozzá foltot, megkérdezte jó lesz e az ami kint van mert a becsomagoltat nem találja és miközben kihorgászta a stócból elmesélte, hogy poros mert egyenesen Kínából jött várjunk letőrli a port róla. Én a némi angol tudásommal néztem mint a moziban de a gyerekem beszélt a hölggyel és utána elmondta mit mondott.Láthatóan ő is élvezte, hogy az iskolában tanultakat élőben is hasznosíthatja bár aranyos módon a nyelvtani pontosságra nagyon ügyelt:)

A busz annak ellenére, hogy minden szempontból hiper-szuper felszereltségű volt ( légkondi, tv, büfé)nagyon fárasztó és hosszú 24 óra volt.Odafelé aludni nem nagyon tudtam de visszafelé helyeközel szerintem már kínomban elég jól aludtam.A lábunk főleg nekem bedagadt, a nyakam elgémberedett és 3 napig pihentem az utazást.De persze ez nem törvényszerű utánunk lévő turnusban jött egy idős házaspár voltak vagy 80 évesek ha ők bírták...:)Viszont ami előnye volt ennek a buszos utazásnak, hogy sok ismerettséget szereztünk főleg a gyerekek sok velük egyidős gyerekkel ősszeismerkedtek és az apartmanban 11-ig éjfélig hancúroztak nagyon bírták.Búvárkodásra mi nem vállalkoztunk attól félősebbek vagyunk de az biztos jó lehetett.

Szép tiszta volt az tényleg csodaszép volt és a hullámokat is nagyon bírtuk. Még szerencse, hogy voltak mert átmentünk hajóval a Kaszandra félszigetre itt több helyen is megálltunk fürdeni de meg nem mondom hol az egyik a fenyők városa volt valami Tetkolóni de ezeken a helyeken a part is pici szűk volt és apró kavicsos hullámnak pedig nyoma nem volt sehol.Jó volt ez így kipróbáltuk.Nekem is Füred a szívem csücske lehet, hogy jövőre ismét odamegyünk csak egy valami rizikós már ezzel a belfőldi nyaralással lsd az ídőt. Ha most a balcsira mentünk volna még fürdeni sem tudnánk.Azért tavaly mikor füredről jöttünk haza a fiam sírt most nem hm.

2011. júl. 2. 22:28

Szia Zsula!

Igen, az édesvízi fürdőzés után a tenger az azért sós. Bár nekem negyed annyira nem volt maró, mint Horvátországban. Az egy tömény sókoncentrátum ehhez képest. Bár minket ott sem mart fel, jobban bírjuk talán, vagy hozzá vagyunk szokva, nem tudom.

Sajnos Európában ez jellemző a tengerek élővilágára. Maximum a Vörös tengernél pompázik teljes valójában,ami ugye nem Európa, meg hát a nyílt vizeken, hiszen ott nem háborgatják őket az emberek. Itt sokkal inkább a turizmus dominál, mármint egész Európában. Azért beljebb úszva,tavaly a fiúk búvárkodás közben láttak halakat, tengeri csillagot, kagylót is, sőt medúzarajt is láttunk. A félszigeten, ahogy végigautóztunk a tenger mellett, még delfineket is láttunk.

Szerbia, Macedónia és valljuk be valahol Görögország is a Balkán. Aminek van egy sajátos bája. Más kultúra, más életforma, más miliő. Én nagyon nyitott tudok lenni erre, és kimondottan érdekesnek találom, amikor egy számomra más kultúrába csöppenek. Nagyon szimpatikus a görögök kedvessége, vendégszeretete és igyekezete azért, hogy jól érezzük magunkat. Egyébként beletrafáltál, az első két ország, az valóban háborús övezet volt még kb. 20 éve. Mi arra gondoltunk, hogy hazafelé Bulgárián és Románián keresztül utazunk. Ezekben az országokban sem jártam még soha és nagyon megnézném. Egy megint másfajta Balkán.

Sarti Beachen és a falurészen én csak végigsétáltam, mi a templom mellett laktunk. Ott teljesen rendben volt minden. Igaz, hogy július közepén jártunk ott, amikor már kellően ki volt sárgulva a növényzet a hőségtől, de emlékeim szerint le volt kaszálva minden. A kikötőkről nem tudok nyilatkozni, mert csak Sartiét láttam a görögöknél, általánosítani nem akarok egyetlen egyből. A Balatonunkat én is nagyon szeretem, Füred a szívem csücske, de szerintem a tengerrel összehasonlíthatatlan, ebben nem osztom a véleményed.

Örülök, hogy azért sikerült jól érezni is magatokat.:-)

Nemsokára indulunk mi is, nagyon várjuk már. Sőt, már szervezzük a jövő nyárit is. Azt persze már nem Sartira, félő, hogy harmadszorra besokallunk. Valamelyik szigetet akarjuk célba venni.

Egyébként milyen a buszos utazás? Nagyon nyűglődős? A férjem szülei augusztus elején mennek busszal, s van némi fenntartásom, hogy hogyan fogják bírni. Pihenni, szunyókálni azért lehet a buszon, ugye?

2011. ápr. 17. 15:42

Ha Grand-tours-al utaztok, akkor Ti is a kinti Sithon travelhez fogtok tartozni.

Ajánlom a

www.sithontravel.hu

oldalt. Ott minden infót megkapsz a fakultatívokról. Magyar nyelvű oldala is van. Árakat, programot, mindent.

Egyébként az érkezésnél a buszparkolóban már várni fognak benneteket a Sithonosok, besétáltok az irodába, és ott megtörténik a szállások elosztása. Azt hiszem ki kell gyalogolnotok majd onnan a batyukkal Sarti beachre, mert csak robogóval kisérnek benneteket.:-( Nálunk legalábbis így volt. Na, ezért nem irigyellek. 15-20 órás buszozás után a dög melegben még másfél kilómétert cipekedni. De bízzunk benne, hogy nem így lesz. Hátha én tudom rosszul a buszosok eljárását.

45. laszlozsu (válaszként erre: 44. - 480b578442)
2011. ápr. 17. 15:35

Jó az is. Nekünk a Kotzarisz volt a kedvencünk. Összebarátkoztunk a tulajjal, pincérrel. Nagyon-nagyon kedvesek voltak.

A gyros-tál az Ovelixben a legbőségesebb és az ára 4,5 euro volt tavaly.

Mondjuk vacsoraidőben ott sorban kell állni a helyért. Napközben a főtéren Lauernél volt a legjobb árban és minőségben a gyros és isteni a tzatzikijük. Alapjában véve minden étterem jó és közel azonos áron dolgozik.

2011. ápr. 17. 14:41

Ó köszi sokat segítettél:)

Én is kb 5-600 eurot gondoltam vinni költőpénznek akkor feltehetően ebből mi is kijövünk.Tehát akkor fakultatív programon nem vettetek részt? Mi szeretnénk legalább 1-en akkor gondolom ennek az árát még + rá kell számítanom.

Éttermek közzül melyiket ajánlanád?

Az Emanuelt dicsérik sokan jóárban bőséges kajái vannak állítólag.

Jaj már nagyon várjuk ma is ez volt a téma a kisfiammal mi vagyunk a legjobban besózva:)

Köszi ha még eszembe jut valami majd kérdezek.

2011. ápr. 17. 07:18
Ja és még annyi, hogy feltétlenül klímás apartmant válasszatok, mert anélkül nem lehet ott bírni. Mi tavaly egy napot főttünk a saját levünkben, mondván, hogy kibírjuk, nem fizetünk napi 6 eurot érte. Másnap már mentünk is az irodába megrendelni. Egyszerűen fojtogatott a meleg nappal is és éjszaka is az épületben. Megéri az a 6 eruo érte.
42. laszlozsu (válaszként erre: 41. - 480b578442)
2011. ápr. 17. 07:14

Szia Zsula!

Mi már rutinos tengerjárók vagyunk,bár az Égei tengernél tavaly voltunk először.

Az apartmant nem ismerem. Vélhetőleg új, ebből fakadóan jól felszerelt. Sarti beach az önmagában a település új része. A falutól olyan 1,5 km-re van. Egy laza 20 perces sétával elérhető a központ.

Sarti egy kis település, de maga a nyugalom szigete, ettől függetlenül nyáridőben nyüzsög az élet. Mi nagyon jól éreztük magunkat, biztos vagyok benne, hogy Ti is élvezni fogjátok.

Bankautomata van, egyetlen egy. Mivel a turnusok szombattól szombatig tartanak, az automata már úgy szerda magasságában kiürül. Egyébként nem tudtok kártyával fizetni Sartin szinte sehol. A készpénzt preferálják az üzletek. A tranzakció az változó lehet, mert ilyen esetben a bankok középárfolyamon váltanak. Az akár jó is lehet, de akár rossz is, hiszen belecsúszhatsz egy jó euro árfolyamba, de egy nagyon magasba is. Jobb itthonról felkészülni én azt mondom, mert nem nagyon állnak meg a buszok szerintem ebből a célból sehol, Sartin pedig, mint írtam, vagy sikerül pénzt felvenni vagy nem. Mi is vittük magunkkal, amit erre szántunk.

Egyébként az árak kiválóak voltak. Tavaly kivittünk 850 eurot és hazahoztunk belőle kb. olyan 250-et. Minden nap étteremben ettünk, ami ilyen tartós kaját vittünk magunkkal, azt haza is hoztuk. 40 euroból megkajáltunk négyen főétellel, itallal, salátával, desszerttel együtt. A reggelit a pékségből hoztuk frissen, isteni ott minden. Napközben ettünk egy gyrost 1,7 euroért Lauernél, vagy a parton egy óriási csokis vagy lekváros fánkot, azzal vacsiig remekül el voltunk.

Kocsival voltunk azzal a szándékkal, hogy majd megyünk tekeregni mindenfelé, de talán kétszer mentünk csak a félszigeten nézelődni. Annyira jó ott a víz és part, hogy nem is vágysz semerre.

Történelmi látványosság nincs a templom s néhány öreg halászkunyhó kivételével, ezek az ófaluban találhatóak. A mi szállásunk tavaly is és az idén is ott lesz, engem az nagyon elvarázsolt. Ott aztán közel van a nyüzsgés.

Egyszóval csoda jó lesz, hidd el.

Ha még valami érdekel, akkor kérdezz nyugodtan.

41. 480b578442 (válaszként erre: 40. - Laszlozsu)
2011. ápr. 16. 18:17

Szia laszlozsu!

Igen először olyannyira, hogy az első tengerparti nyaralásunk lesz amit már mindenki izgatottan vár:)

Sarti Beachen van az apartman igen. Tudsz róla valamit? Mi juni 20-án indulunk és 29-én érkezünk vissza busszal megyünk.

Neked akkor már van rutinod.Megkérdezhetem van e bankautómata és hogy érdemesebb pénzt vinni. Kiváltani előtte vagy ott felvenni kártyáról? Azt hallottam a tranzakció költséges és az euro is többe kerül.

40. laszlozsu (válaszként erre: 39. - 480b578442)
2011. ápr. 16. 07:30

Szia Zsula!

Igen. Tényleg kicsi a világ.:)

Tavaly voltunk és annyira bejött, hogy az idén visszamegyünk.

Július 16-tól leszünk kint, 15.-én indulunk.

Holiday apartman az Sarti Beach? Jól emlékszem?

Először mentek?

39. 480b578442 (válaszként erre: 35. - Toncsimimi)
2011. ápr. 14. 23:00

Szia!

Mi is Sartira megyünk a Holiday apartmanba.

Még mi sem voltunk én is próbálok innen-onnan informálódni.Nézd meg az utazási iroda fórumát ott lehet okos dolgokról informálódni és kérdezni is amire az ottani magyar idegenvezető válaszol.


laszlozsu!

Ti is Sartira mentek?

Kicsi a világ:)

38. laszlozsu (válaszként erre: 37. - Toncsimimi)
2011. ápr. 14. 19:16

Én mintha láttam volna Rent a Car-t is a faluban, tehát szerintem lehet, de nem esküszöm erre.

A robogó és a Quad az tuti. Mivel olyan kicsi a falu, valóban ezt preferálják inkább, mert a hosszabb távú kirándulásokra a két utazási iroda a saját fakultatív programjait szervezi. Nekik sokkal inkább az a lényeg, hogy velük utazz jó pénzért.

Én azért mégis úgy emlékszem, hogy mintha lenne.

37. toncsimimi (válaszként erre: 36. - Laszlozsu)
2011. ápr. 14. 18:09

Köszönöm, hogy írtál.

Lenne még egy kérdésem, lehet-e autót bérelni? Egy másik fórumon valaki azt írta, hogy csak robogót és Quadot lehet, nekem kicsit hihetetlen.

2011. ápr. 14. 07:02

Szia Toncsimimi!

Sajnos az apartmant nem ismerem, de erről bárhol a neten különböző Görögországról szóló fórumokon találhatsz infót. Narancspart Sartitól kb. olyan

7 km távolságra található. Nagyon szépek a sziklákból faragott szobrok. A homok is fehérebb, mint általában Sarti partjainál. Azt mondják róla, hogy kicsit olyan Karib-tengeri hangulata van a helynek. Két alapvető hátránya van. Kicsi partszakasz, ezáltal zsúfolt, a másik pedig az, hogy tele van szeméttel. Ez is a felkapottságának köszönhető. Azért megnézni érdemes. Ne hagyd ki.

2011. ápr. 13. 20:50
Sziasztok! Az idén mi is Sartira készülünk nyaralni egy ismerős családdal. Infókat szeretnék a Sarti Holiday Apartman-ról. Illetve, hogy a Narancspart milyen messze van, érdemes-e megnézni.
34. laszlozsu (válaszként erre: 33. - Mkjudit)
2011. febr. 23. 07:04
Nekünk semmi gondunk nem volt, nem is találkoztunk rendőrökkel Szerbiában. Mások azt írták egyéb fórumokon, hogy volt akit elkaptak. Figyelni kell és ennyi. Annyira úgy sem tud repeszteni, mert a szerb és macedón autópályát ne úgy képzeljétek el, mint a miénket, vagy esetleg a horvátokét. Van egy rövid szakasza ami olyan, a többi pedig egy itthoni főúttal azonos szintű. Kutyák, csirkék rohangálnak keresztül rajta, főként a vajdasági szakaszon. A hegyes részen már nem annyira, de ott is sok helyen településeken keresztül megy át. Szóval figyelni kell és nem lesz semmi gond.
2011. febr. 21. 14:15
Köszönöm a segítséget.Az oda útról mi a véleményetek? Szerbián keresztül lehet menni nyugodtan,nincs baj az ottani rendőrökkel? Kicsit félek arra menni,mert a férjem szereti nyomni a gázt!
32. laszlozsu (válaszként erre: 31. - Kismiújság)
2011. febr. 21. 09:44

Mi tavaly kihagytuk, de az idén mindenképpen szeretnénk részt venni rajta.

Sokaktól hallottam, hogy jó. Meg azt is mondta nekünk tavaly egy magyar pincér, hogy lehetőség van bérelni motorcsónakot, s azzal oda mész, ahova akarsz egy teljes napig. Ez is jól hangzik.

Sajnos ezt az utolsó este tudtuk meg, így nem volt lehetőségünk már semmire, de az idén utána járunk.

2011. febr. 21. 08:39

[link]

Ha mentek Sartira,ezt ne hagyjátok ki!

Nagyon kedves,készséges magyar család vállalkozása,óriási élmény volt a túra,olyan helyekre vittek minket,ahová gyalog/kocsival nem lehet eljutni.

30. kismiújság (válaszként erre: 28. - Mkjudit)
2011. febr. 21. 08:25

Szia!

Kitsa apartman,itt görög a tulaj.

3 éve voltunk ott,klassz hely.

De tudok magyar tulajt is,egy nagyon kedves,segítőkész pasas,a privát elérhetőségét,meg az iwiw oldalát elküldöm,ha szeretnéd.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook