Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ki volt már Sartin a Kipriotis apartmanban? Vélemények? fórum

Ki volt már Sartin a Kipriotis apartmanban? Vélemények? (tudásbázis kérdés)


1 2
29. laszlozsu (válaszként erre: 28. - Mkjudit)
2011. febr. 21. 07:13

Általában a kisgyermekesek Sarti Beach-et favorizálják. Ott valóban sekély a víz, nekem pl. túlságosan az. Sartin egyébként végig homokos az egész, illetve olyan finomszemű apró-kavicsos, de az is olyan, mintha homokon feküdnél.

Viszont Beachen tényleg puha homok van.

Ott nagyon népszerű a Sarti Beach aparthotel. Az új, modern, jól felszerelt. Medencéje is van, ha a kicsi gyerekkel nem akarsz a sós vízben fürödni.Bár nem az a maró jellegűen sós a tenger, sokkal finomabb és selymesebb, mint pl. Horvátországban az Adria.

2011. febr. 19. 16:00
Ajánlanátok nekem apartmant Sartin, 2 gyermekünkkel mennénk 3 és 8 évesek.Homokos part közelében.Valami kellemes ,szép, tiszta helyet keresünk!
2010. júl. 1. 11:44
Sziasztok! Valaki volt már közületek az Apostolos apartmanházban Sartin?
2010. máj. 28. 17:35
Gyönyörű hely ,mink is voltunk Sartin,sőt a gyerekeknek ideális homokos tengerpart,fokozatosan mélyülő part szakasszal.Van ahol mikor voltunk pelusos picik is biztonságban játszottak a 10centis vízben,nagy területen egy bizonyos részen.mint egy bébimedencében.:Remélem jövőre vissza tudunk menni majd.Robogóval kirándultunk is a félszigeten a gyerekekkel a nagyokkal még.
2010. máj. 28. 17:16
sarti életem legszebb helye, ahol jártam. meg is fogadtam, hogy valamikor újra elmegyek!
2010. máj. 28. 16:52

Jaj most nézem rossznak válaszoltam!!


Szóval ez Orsovanak szolt!

23. 9554ed1dc0 (válaszként erre: 1. - Timi1202)
2010. máj. 28. 16:50

Szia!

Igaz már régebben kérdezted de én is írok!Mi tavaly Sartin voltunk,tavaly előtt Paralián.Paralia pörgős,nyüzsgős hely kiválóan alkalmas bulizásra,kirándulásra de ezen kívül SEMMI sincs!Mi 1 hét alatt 2 napot voltunk egész nap Paralián.


Tavaly (és mellesleg idén is Sartira megyünk)tengerpart gyönyörű,kevesebb ember,rengeteg látnivaló a környéken.Bulizni lehet van disco,koktélbár minden mint Paralián.Kavicsos tengerpartnak ott a narancspart autóval kb 5 perc és kihagyni nem lehet!


Korfun(Vagy Krétát írtál???bocsi nem emlékszem)nem voltam de engem nem is vonz valahogy.Kolléganőm volt Korfunk tavaly előtt és nem tetszett neki.


Szóval én Sartit bátran ajánlom ott sem fogtok unatkozni!

22. Orsova
2010. márc. 25. 16:32
Köszönöm a válaszokat és tippeket! :)
21. nusoka (válaszként erre: 18. - Orsova)
2010. márc. 24. 10:58

Ajánlom a Hellas.hu oldalt!

Regisztráció után fotókat is találsz.

2010. márc. 24. 10:04
Ha még nem voltatok Sartin feltétlen érdemes elmenni. Nagyon szép a tenger, nagyon jó a part főles Sarti beach-en. Gyönyörű a napfelkelte mikor az Athos hegy mögül kibújik a nap. Este az ófaluban nagyon sok helyre kilehet ülni vacsizni, koktélozni, fagyizni. Nagyon finoman főznek, rengeteg a választék. Ha akarsz magyaros itthoni ízeket is lehet enni, mert nagyon sok a magyar étterem tulajdonos. Mi már kétszer voltunk és ha a gyerekeken múlna az idén is oda mennénk. Mielőtt elindultunk nagyon sok hasznos információt szedtünk le a netről.
19. laszlozsu (válaszként erre: 18. - Orsova)
2010. márc. 24. 07:44

Keresd fel a Sarti-info oldalt a neten és ott rengeteg dologra választ kapsz. Ott is van fórumlehetőség, amelyen az ottjártak leírják mindennemű tapasztalataikat.

Részletesen foglalkozik az apartmanokkal is. Egyszóval csak ajánlani tudom, sokat segíthet.

18. Orsova
2010. márc. 22. 15:14

- Közben nagyon úgy néz ki hogy Sarti-ra megyünk, mert a többieknek ez tetszene inkább..

4-en (2 pár) mennénk együtt autóval, és a másik pár nem bulizós, ők a nyugisabb helyeket szeretik inkább, mi viszont azért pörgősebbek vagyunk kicsit a párommal! Szóval bajban vagyok ezzel.. Egyik este sem szeretnénk "otthon ülni". Persze nem csak bulizásra gondolok - egy kis koktélozás, vacsi.. Azért erre vannak jó lehetőségek Sartin??


- Az egyik utazási iroda a Sarti Holiday Apartman-ba tudna szállást biztosítani. Erről tud nekem valaki infót mondani? :) Köszi előre is!

17. Orsova (válaszként erre: 16. - Bste)
2010. márc. 19. 11:57

Értem, köszi a választ :)

Én most mindenképp aprókavicsos partra szeretnék menni, mert eddig csak homokos tengerparton voltam..

Már csak az a kérdés, hogy hova menjünk!! :)

Az szinte 100%, hogy autóval megyünk. Szerintetek így érdemes szigetre menni(pl.Korfu, ami a legnagyobb álmom..)? Nem túl drága a komp, meg ilyenek? :)

Azért persze Sarti sincs elfeledve!

16. bste
2010. márc. 18. 08:26
Paralián volt homokos a tengerpart, tényleg felkavarta nagyon, Sartin az aprókavicsoson sokkal tisztább volt a tenger. De mi akkor is Paralián éreztük magunkat jobban. Kinek mi jön be.:)
15. Orsova
2010. márc. 17. 21:21

Még 1 dolog: Zakynthos-on, ahol mi voltunk (Laganas) ott homokos tengerpart volt, de -akármennyire meglepő is- nekem az annyira nem tetszett. . Más ismerősök aprókavicsos partszakaszon voltak Korfun, és azt mondták, hogy az jobb, tisztább mint a homokos tengerpart!! (Érthető, hiszen a homok felkavarodik...)


Ti mit tapasztaltatok ezzel kapcs. ban? :) Csak én filózok ilyeneken?! :)

14. Orsova
2010. márc. 17. 21:19

Köszi a válaszokat - tippeket! :)

Amikor 2éve mentünk Görögországba, nekünk is ajánlották Paraliát, de féltünk hogy "túl nyüzsgős" lesz, ezért döntöttünk Zakynthos mellet, ami olyan "arany-középút" volt: sok jó hely, de mégsem túlzsúfolt, és tiszta volt!!! És most is ilyet keresnék :)

Huh.Remélem érthető voltam :)

2010. márc. 17. 15:05

Nem tudom, én nem voltam még. Először megyünk Görögországba. Ezt csak az utazási irodákban hallottam, amikor böngésztük a célpontokat.

Mivel mi is családostul megyünk, ezért nyugis helyet választottunk. A buli minket már nem, a fiaimat még nem vonzza.

12. bste
2010. márc. 17. 15:00

Mi is voltunk Paralián, még Sarti előtti év nyarán.

Hát sok rosszat mondanak Paraliáról, de én ott sokkal de sokkal jobban éreztem magam. Családostul már nem a buli, tömeg vonzott, a tenger sem volt annyira tiszta, mint Sartin, de valahogy mégis, nekünk az jött be.

11. laszlozsu (válaszként erre: 10. - Orsova)
2010. márc. 17. 14:03

Hát én azt mondom, hogy ha a pörgésre vágytok, akkor inkább Paralia. Ez még az északi régióban van, közelebb mint Korfu. Az Olympos hegy lábánál található. No, erre mondják az utazási irodák, hogy nyüzsgő, dinamikus, discók, klubok,különböző szórakozóhelyek és iszonyatos tömeg, tele fiatalokkal.

Ez csak egy tipp.

10. Orsova
2010. márc. 15. 21:27

Sziasztok!

Mi is Görögországba készülünk az idén, autóval! Épp ezért Sartit ajánlották nekünk, mert hogy az esik inkább közelebb..

Biztos nagyon szép hely lehet, de mi talán egy kicsit nyüzsgősebb helyre vágynánk! Persze nem hiányozna a zsúfoltság, de fiatalok vagyunk és azért szerintem minden este mennénk koktélozni, szórakozni kicsit.. Szóval! Ezek után ajánlanátok nekünk Sartit? Mi a véleményetek? :)


Zakynthos szigetén voltam már, ami csodálatos hely, és elég sok látnivaló és szórakozási lehetőség volt! Most persze már új helyre mennénk.. Én legszívesebben Korfura mennék, vagy esetleg Krétára!! Szerintetek érdemes Korfura autóval menni? Valahogy szimpatikusabb nekem mint Sarti..

Ha valaki tanáccsal látna el ezzel kapcsolatban, nagyon megköszönném! :)

9. bste
2010. márc. 13. 17:29

Sarti egy kis üdülőfalu, látnivaló a tenger és a régi kis görög házikók

egyébként meg fakultatív utak vannak amikre be lehet fizetni, de mi nem mentünk, csak pihizni akartunk meg fürödni

sztem kocsival a narancspartra érdemes elmenni, mást nem tudok mert mi is busszal mentünk és motort sem béreltünk.

de szinte már mindenki beszél magyarul (elképesztő)vagyis mindenhol van magyar(üzletben, kávézóban étteremben) bárhol tudsz segítséget kérni

2010. márc. 13. 15:29
Mi már 2 éve voltunk Sartin. Csendes kis halászfalu. Mi utazási irodával és busszal mentünk. A szállásunk 50 m-re volt a homokos tengerparttól, de ha beakartunk menni az ófaluba vásárolni, akkor kb 1-1,5 km-t kellett gyalogolni. Minket ez nem zavart, mert végig a tengerparton mentünk. Csodálatos a tenger és a szemben lévő Athos félsziget. Fakultatív programokra be lehet fizetni.
7. laszlozsu (válaszként erre: 4. - Bste)
2010. márc. 13. 13:12

No ez elég bíztató! Oda készülünk a nyáron, illetve nemcsak készülünk, megyünk is, már ki van fizetve a szállás.

Egyébként Sartin tényleg nincs semmiféle látnivaló, mármint valami történelmi vagy valami a bazársoron kívül?

Mennyire bejárható kocsival a környék. Gondolok itt arra, hogy pl. a Meteorákhoz autóval elmenni egyénileg, nem pedig 200 euroért 4 főre szervezetten?

2010. márc. 9. 08:40
Köszi szépen, megkaptam. :)
5. bste
2010. márc. 8. 17:01
elküldtem a képeket, hát sajnos nem sokat találtam
4. bste (válaszként erre: 3. - Timi1202)
2010. márc. 8. 09:28

Hát eléggé meredek. Nekünk akkor volt rossz, amikor (mivel se autó, se motor) cuffoltuk föl az ásványvizeket:) Na de amúgy kinek nem kell egy kis sport:))

A mi erkélyünkről (ahol szerencsére volt ruhaszárító, még csipesz is! de azért vittünk mi is) az útra, meg a szembe lévő apartmanra lehetett látni, ami egyébként gyönyörű virágos volt. A másik oldalt nem tudom.

Amúgy csendes helyen van, a legutolsó apartman volt a dombtetőn.

az ófaluban van, a sarti beach tök messze van, ahol homokos a part. A sziklásabb tengerparttól kb 100 méter, persze kacskaringóban a kis utcákban kicsit több, de az aprókavicsos parttól azért messzebb van, de mi mindig oda mentünk, mert gyerekkel voltunk, kellett egy kis séta, kibírható. szóval ezzel azt akarom mondani, hogy nem éppen a partra épült, de talán a zaj miatt jobb is.

képet tudok majd küldeni, priviben írj majd email címet, csak otthonról tudok este.

3. timi1202 (válaszként erre: 2. - Bste)
2010. márc. 8. 09:19
Tényleg nagyon meredek? Ajjaj, ettől féltem. És a kilátás milyen volt? Csendes helyen van? Tengerpart mennyire van messze? Képet esetleg tudnál küldeni? Bocs, hogy ilyen sok kérdésem van. :) És pontosan hol található? Melyik apartmanhoz van közel? Ez azért fontos, mert kocsival fogunk menni.
2. bste
2010. márc. 8. 09:08

Szia!

Mi tavaly voltunk ott, elég kultúrált hely volt, hiszen előtte évben épült. A negatív az volt, hogy rohadt meredeken kellett felfelé gyalogolni, mert egy magas domb tetején van az apartman. De aki motort bérel, annak ez nem lesz gond.

2010. márc. 8. 08:59
Ki volt már Sartin a Kipriotis apartmanban? Vélemények?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook