Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Volt már valaki Vir szigeten(Horváto.) esetleg a Zoli (Kocsis Zoltán) apartmanban? fórum

Volt már valaki Vir szigeten(Horváto.) esetleg a Zoli (Kocsis Zoltán) apartmanban? (tudásbázis kérdés)


2009. júl. 3. 12:51
Köszönöm mindenkinek, lebeszéltetek. Ma foglaltam szállást Caorléba, (olasz). Jövőre hamarabb kezdem a tájékozódást és Rab szigetre keresek majd, azt mindenki dicséri. Mindenkinek jó nyarat és nyaralást.:-)
21. m.gery (válaszként erre: 20. - C95c921ae7)
2009. júl. 2. 13:21
Ha gondolod, én tudok neked képeket küldeni, attól is függ, melyik partrészére mész Virnek, mert érdekes, hogy bár kicsi sziget, én 3 részén strandoltam, mindhárom másmilyen volt. A mi részünk nagyon szép volt.
20. c95c921ae7 (válaszként erre: 18. - GabCSIGAbcsi)
2009. júl. 1. 17:22
Köszi, megnézem.
19. c95c921ae7 (válaszként erre: 17. - 2d5a00656a)
2009. júl. 1. 17:22
Hát igen..Nem szeretünk egész nap strandolni. Pontosabban Spanyolországban és Olaszországban konkrét strandolással egy egy hét alatt nem töltöttünk többet mint egy délelőtt..na jó inkább két óra. De ezóta megszülettek a gyerekek..nekik is kell egy kis kedvezmény(strand), de igazán olyan városnézős nyaralók vagyunk.
18. GabCSIGAbcsi (válaszként erre: 15. - C95c921ae7)
2009. júl. 1. 14:24

Mi tavaly voltunk! Szerintem nagyon jó kis nyugis sziget, sok minden könnyen elérhető onnan, de vissza tudsz vonulni a nyugiba! Egy csomó szabad strand van a kontinensen is a sziget közelében, ahova át lehet menni kocsival ha egy kis változatosságra vágytok! :) Kirándulni is lehetm KRKA vízesés, Plitvice, Zadar...


Ahol mi voltunk: apartmanok.hu nézd meg! :)

17. 2d5a00656a (válaszként erre: 15. - C95c921ae7)
2009. júl. 1. 14:22
A kérdés csak az,hogy mi az elvárársod:)
2009. júl. 1. 14:21
Amúgy jókat hallottam Bulgária SunBeach-ről is, állítólag állati jó. És nem drága. Bocsi, kicsit elkalandoztam:)
2009. júl. 1. 14:19
Hát a vélemények jócskán eltérnek..De köszönöm az összes infot.
2009. júl. 1. 14:09

Szia!

Én is voltam Víren,elég kopár sziklasziget,a partja elég csúnyácska,és nehezen járható.búvárkodni nem érdemes,mert az öböl teljesen üres/nincs élet benne,néhánytengeri csillagon kívül.

Ha legközelebb Horvátországba mennék,inkább a lenti homokosabb részt választanám....

13. m.gery (válaszként erre: 11. - C95c921ae7)
2009. júl. 1. 14:08
Ja és a víz tök jó, simán lehet menni bele, nem hideg, lelátni az aljára, tök nagy élmény gyerekeknek is, ha megtanulnak pipával, szemüveggel víz alatt lenni.
12. m.gery (válaszként erre: 11. - C95c921ae7)
2009. júl. 1. 14:05

Szia! Mi is voltunk tavaly a Vir szigeten, nagyon tetszett, nem nyílt tenger, a szemközti félszigetet látni, de pont ezmiatt nekem biztonságosabbnak is tünt. Este van kis nyüzsgés a központban, vannak jó pizzázók, és vannak jó élelmiszerboltok.

Kb 100 km volt a Plitvicei nemzeti park, azt ne hagyjátok ki, ill. a Zadari kikötő is szép, a város is, a naplemente varázslatos. Onnan indulnak hajókirándulások, érdemes elmenni valamelyikre. Általában a városban vannak magyarul beszélő utazási ügynökök. Zadar kb 30 km-re van.

2009. júl. 1. 13:53
Köszi a válaszokat..hát most már végképp nem tudom. A Balcsit mi sem hagyjuk ki soha, de Horvátországban nem voltunk még. Szállásügyben pedig muszáj biztosra mennünk két kis gyerekkel. Nem tudom még..
2009. júl. 1. 13:47

Én még nem voltam, de hallottam jót is, rosszat is. Mi tervezünk egy nyaralást Horváto.-ba, de csakis úgy, hogy elindulunk kocsival és majd ott keresünk szállást, ahol nekünk épp megtetszik, ráadásul így sokkal olcsóbb.

Amúgy hétvégén voltam Balatonon és esküszöm, ezerszer jobb, mint egy külföldi nyaralás!

2009. júl. 1. 13:42

Szia! Mi tavaly voltunk, és idén is megyünk:) Nekünk nagyon tetszett (bár lehet azért mert életembe akkor voltam először tengernél).

A mi szállásunk Zitna Uvala-ba volt, sztem ez a Zoli apartman is ott van, ha jól rémlik. A part pici kavicsos, a víz kristálytiszta:) Az apartmanok is teljesen rendben vannak.Kocsival minden megközelíthető, bolt és étterem is pár percre van.Mi csak hosszú hétvégére megyünk idén is, szóval arról nem tudok nyilatkozni hogy egy hosszú nyaralás alkalmával mennyire lehet megunni, én tudom hogy 4 nap után nem akartam hazajönni:)Van egy része a szigetnek ami nem igazán szép látvány, azt nem tudom hogy észak vagy kelet vagy melyik széle, de tele van szeméttel, oda hordják ki, az kicsit kiábrándító:S

Összességébe nekem tetszett, és alig várom már hogy augusztus legyen és újra ott legyek:)

2009. júl. 1. 13:16
Mi voltunk de különösebben nekünk nem tetszett. Kopár az egész sziget és egy délelőtt körbe lehet járni autóval . Mi elmentünk a környező helyekre pl:Zadar, Plitvice.
2009. júl. 1. 13:13
Szerintem nem nagyon. Bar attol fugg mit ertesz elerheto alatt. Mi Zadarba mentunk be nehanyszor meg a Krka vizeseshez. Zadar viszonylag kozel van, a Krkara nem emlexem...Asszem az egy picit messzebb van. + At lehet menni asszem Pagra egy hidon. Ott is csak esti setalas... Vagy Raabra hajoval.
2009. júl. 1. 13:05
Vannak elérhető közelségben látnivalók, kiránduló helyek?
2009. júl. 1. 13:05

Ugy erted a sziget?

Hat semmi sincs. Arra jo, hogy az ember a parton olvasson meg csobbanjon neha + van nehany etterem a foutcan a foutcan.

Attol fugg mi a cel.

2009. júl. 1. 13:04
Én is voltam, én sem abban az apartmanba.Nagyon szép a sziget, csak az nem mindegy, hogy melyik oldalán. Az egyik sziklás, a másik aprókavicsios.
3. c95c921ae7 (válaszként erre: 2. - 94e6ec2939)
2009. júl. 1. 13:02
És milyen?
2009. júl. 1. 13:02
En voltam, de nem abban az apartmanban.
2009. júl. 1. 13:01
Volt már valaki Vir szigeten(Horváto.) esetleg a Zoli (Kocsis Zoltán) apartmanban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook