Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ki vett akciós medencét a tescoban? fórum

Ki vett akciós medencét a tescoban? (beszélgetős fórum)

2010. jún. 15. 22:31
Mi is azt a medencét akartuk megvenni ami az újságba lett hírdetve.Amikor mentünk az akció kezdetének napján,azt mondták még nem jött meg.Nem tudják mi van de nem ért ide a kamion...Fölírták a telefonszámunkat meg a nevet majd értesítenek ha érkezik.Mi voltunk a sorba a 15.-ek.Másnap elhatároztuk hogy arra nem várunk (mert a gyerekek türelmetlenek) veszünk egy kicsivel drágábbat de az legalább biztos van mert láttuk.Akkor.Erre bemegyünk a Tescóba összesen 2db medence volt az is 45000 ft-ért.Kifosztották teljesen a medencés részt.(lehet ez volt a lényege a történetnek!)Azóta már lehet azt is elvitték,de nem is érdekel még a Tescó környékére se megyek egy darabig.Felháborító!Ez történt Cegléden,és ugyanez Szolnokon mert ott meg tesómék nézték és ott se kaptak ilyen akciós medencét!Különben az egyik biztonsági őr azt mondta ott a Tescóba hogy az újságban elírták a méretét is meg az árát is.....Csak azt nem tudom ő honnan tudja ha meg se érkezett...Nem tudom mi lehet itt az igazság de marha szemét munka ez!!
7. survivor3 (válaszként erre: 6. - Kicsilányka1984)
2010. jún. 14. 10:36
Egészen kis apró növénydarabok kiszúrták és leeresztett 1-2 cella.
6. kicsilányka1984 (válaszként erre: 5. - Survivor3)
2010. jún. 14. 08:38
és jó volt???
2010. jún. 14. 08:16

Nem vettem, de ajándékba kaptunk már.

Fújtam is fel olyat szájjal...:-(

2010. jún. 13. 15:09

ej ha!

pedig az újságba nagyon hirdették.

akkor ez is átverés??

2010. jún. 13. 15:09
4,5 méter átmérőről nem is hallottak
2010. jún. 13. 15:08
nem is fog, mert én Cegléden, Pesten 3 helyen néztem, és nincs!!!!!!
2010. jún. 13. 15:07

6990ft.-ért árulja a tesco.

a kép nem sok mindent mondott el....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook