Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki probálta pár a Biotech Ultra Loss termékét? fórum

Ki probálta pár a Biotech Ultra Loss termékét? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
196. AlBundy (válaszként erre: 193. - Szeepyke)
2012. ápr. 12. 14:31
Ez jobb cucc, de a lényeg ugyanaz..
195. AlBundy (válaszként erre: 194. - 90de0877e3)
2012. ápr. 12. 14:30
Zsírleszívás..:)
2012. ápr. 12. 13:41

Sziasztok!


Nekem nem vált be sajnos :( egyelőre csak a sok sok mozgás segített :))


Miért nem találták még fel, hogy beveszek egy kapszulát és lefogyok 10 kilót ? :)

2012. ápr. 12. 13:39

Brutal Blade helyett :

[link]

192. AlBundy (válaszként erre: 191. - Linéri)
2012. ápr. 12. 10:33

Szia

Active Fat Burnerhez hasonlóan termogenikus zsírégető a Brutal Blade is. Jó hatással lehet a fogyásra, de csak óvatosan vele, ha nem vagy teljesen egészséges (magas vérnyomás, pulzus) nem annyira ajánlatos...

191. linéri
2012. ápr. 12. 07:32
Sziasztok Brutal blade vki tapasztalat ??
190. Porcica (válaszként erre: 189. - Adrika0112)
2012. ápr. 8. 15:17
Az szép! Gratula!
2012. ápr. 8. 13:23

Sziasztok!


Én csak az Activ Fat Burnert szedem és nekem nagyon bevállt!!!

4 hónap alatt 10 kg mínusz!

188. Porcica (válaszként erre: 187. - Xilvia)
2012. ápr. 4. 22:14

Nincs mit!

Remélem sikeres leszel vele! :)

187. Xilvia
2012. ápr. 4. 21:04
Köszi Porcica az lesz ahol vettem vissza megyek és megkérdezem :)
186. Porcica
2012. ápr. 3. 09:03

Amúgy működik a dolog!

Ma reggel állapítottam meg, hogy 3 hét leteltével 4,5 kilót fogytam. Persze ebben diéta is van, de ha ezzel nem válthatnám ki a vacsit, akkor biztos nem menne ilyen jól a fogyás. :)

185. Porcica (válaszként erre: 184. - Xilvia)
2012. ápr. 3. 09:02

Én azt gondolnám, hogy nem befolyásolja, mivel csak fehérje, és nincs semilyen hormontartalma.

Azért inkább meg kellene kérdezned egy olyan kányt, aki egy ilyen boltban eladóként dolgozik. Csak jobban ért hozzá...

184. Xilvia
2012. ápr. 2. 18:26

Sziasztok!

Lehet , hogy nagyon buta kérdés lesz , nyugodtan ki lehet nevetni :D Szóval azt szeretném megkérdezni,hogy fogamzásgátlót nem folyásolja be ugye?

183. Porcica (válaszként erre: 181. - Belluka)
2012. márc. 21. 08:32

Belluka!

A fehérjebevitel valóban terheli a vesét, ha több a "normálisnál". Valóban kell hozzá a mozgás, mert dolgoztatnod kell az izmaidat, hogy a fehérjét fel is használd. Emellett, ha figyelsz rá, hogy sokat igyál (vizet!), akkor azzal segítesz a vesédnek. Hosszú távon így sem jó ezt használni, de ahhoz, hogy formába hozd magad, mindenképpen jól jön. Én is csak max. 3-4 hónapra terveztem, mellette pedig igen mozgalmas életet élek, sokat edzek, mozgok. Lehet nem is lesz szükségem 3-4 hónapra a kívánt eredmény eléréséhez...

Idővel visszaállok a rendes ételre, és megemelem a kalóriát a normális szintre csak azt nem szabad elfelejteni, hogy a napi 5x-i étkezés, és a megfelelő ételek megválasztását meg kell tartani, különben visszaszeded amit lefogytál.

Ja igen! És a mozgás egy életre szóló elkötelezettség, mert a fittséget folyamatosan fent kell tartani.

Az én eredményem eddig -3,5 kiló, 9 nap alatt... ez egy picit gyors, de valószínűleg a sok Zumba miatt van, illetve az intenzív életvitel eredménye.

Ha nem csak a turmixot iszod, hanem pár dolgon változtatsz is, akkor szép eredményt érhetsz el, és tartós maradhat a súlyod is.

182. Porcica (válaszként erre: 178. - Amira11.a)
2012. márc. 21. 08:20

Amira! nem tudom, te milyen zumbához vagy szokva, de ahová én járok, ott magad alá folynál az intenzitástól. Emellett igenis minden izmot megmozgat...

Másrész az L-carnitin tudtommal a zsír bontásával áll kapcsolatban, a zumba pedig épp zsírégető mozgásforma...

Ha nem használ... akkor hogy tarthatok ma -3,5 kilónál?

181. belluka (válaszként erre: 179. - Amira11.a)
2012. márc. 20. 21:49

Akkor át lettem verve ? Bár tényleg működött, de nem csak azt ettem. Ez az 1,6g/kg mit jelent ?

Boccs nem vagyok valami fiatal, na meg tájékozott sem. Köszi

2012. márc. 20. 20:05
Meg jött a cucc ! Nagyon finom :) és engem nagyon eltelített!
179. amira11.a (válaszként erre: 177. - Belluka)
2012. márc. 20. 14:36
Ezt most komolyan kérdezed? a tD egy olyan shake ami tele van cukorral, szénhidráttal. A fogyás amit elérsz vele, izomból meg és nem zsírból. Az UL pedig egy fehérjeturmix, amivel a napi fehérjebevitelt tudod emelni, de csak ezt inni hülyeség lenne. Nőknél napi fehérje? min 1,6g/kg
178. amira11.a (válaszként erre: 160. - Porcica)
2012. márc. 20. 14:35
A zumbánál nem fog semmit segíteni, mert ott nincsmegdolgoztatva minden izom megfelelő ideig.. futás+súlyzós edzés, + diéta ez kell a fogyáshoz!
177. belluka
2012. márc. 20. 10:47

Sziasztok!

Mi a különbség a Turbó Dieta por és az Ultra Loss por között ? Eddig Turbó-val fogyókúráztam, be is vált, de nagyon drága lett, ezért szeretnék váltani az Ultra Lossra.

Van valaki aki már összehasonlította az alkotórészeket ?

Köszönöm

176. Porcica (válaszként erre: 175. - Bettus92)
2012. márc. 19. 16:10

Én azt javaslom, tölts le egy kalóriát és szénhidrátot is számoló programot, mert abból nagyon sokat lehet tanulni. Ha érdekel, este megírom melyiket használom (most nem jut eszembe pontosan a neve). Ott kiugrik, hogy mi az amin meg tud csúszni egy fogyókúra. Nem kell számlálgatni a kalóriákat, a gép megteszi helyetted, nagyon okos dolog, és nem kell sok időt fordítani rá.

Én este iszom a shaket, vacsora helyett, kb. 6-kor, de én fél 4-kor uzsonnázok is. Ezek a dolgok benne vannak a naplómban, amit úgy találsz meg, hogy bemész az adatlapomra, és az aktivitás fülbe, ha bemész ott lesz (Fogyni fogok! a címe).

2012. márc. 19. 16:00

Szia! Előbb írtam egy jó hosszú hozzászólást de, lefagyott a gépem, így élőről kezdem:

Az nagyon jó hogy ennyit fogytál, gratulálok!

Én holnaptól heti 2* járok alakformáló tornára. Már 1.5 hónapja csinálom de, eddig csak heti 1 alkalommal jártam.

Te mikor iszod a shaket?

Nálam az a baj hogy nagyon hosszú a „délelőtt” mert reggel 5-kor már kelek és csak 2-kor érek haza így csak utána tudok ebédelni, de 3 után már csak tejet szoktam inni meg joghurtot vagy gyümölcsöt eszek. Ha bejön a shake akkor majd tízóraira is azt szeretném inni.

Ma igazolták vissza a rendelésem így elvileg 1-2napon belül meg kell érkeznie.

Lelkileg már régóta fel vagyok készülve, de most még jobban oda fogok figyelni mivel május közepén, lesz barátnőm esküvője, de egyébként is nagyon rám férne már a fogyás.

Az eat controll az éhségcsökkentő, ezt ajánlották a shake-hez.

Majd írok, hogy megy.

A naplódat hol találom?

174. Porcica (válaszként erre: 173. - Bettus92)
2012. márc. 19. 15:04

-2,5 kiló egy hét elteltével. Sportnap csak 1 volt, eleinte a "Mikulásünnepség" miatt, aztán meg a 4 napi kertben való robotolás miatt. Szóval ennél azért több kéne... mármint mozgás.

Ha minden jól megy lesz is ezen a héten sok. Hétfő-csütörtök zumba, vasárnap sportnap, következő hétfőn pedig Kelly Bullard (elég híres, és jó is)tart zumbát a belvárosban. Nagyon izgalmas hétnek nézek elébe! :)))

Mennyi idő alatt érkezik meg a cucc? Sikerül lassan felvértezned magad lelkileg? Mi az az eat controll?

Amúgy azért vagyok boldog így az első hét elteltével, mert egyáltalán nem éheztem... kicsit persze érzek néha némi éhséggérzetet, de nem vagyok levert, gyenge, és nem érzem úgy, hogy "jajj de ennék valamit", nem érzem, hogy szencednék. Energikus vagyok, és centiben is van változás. Este minden adatot leírok majd a naplómban... :)

2012. márc. 19. 14:47

Ma megrendeltem biotech ultra loss shaket + active fat burnert és az eat controll-t.Már nagyon várom hogy elkezdhessem.Majd írok.

Porcica te hogy állsz?

172. Porcica
2012. márc. 12. 20:46
Első nap kipipálva...
171. Porcica (válaszként erre: 169. - Anettee333)
2012. márc. 11. 22:34
Ez határozottan változás! Jó, hogy eredményes vagy! gratula!
170. Porcica
2012. márc. 11. 22:33

Megírtam életem első naplóbejegyzését, mondhatni az "alaptörténetet". Ha valakit érdekel, hogy pontosan miket vetek be a fogyás érdekében, és ez milyen eredményekkel jár, megtalálja az adatlapomon. Azért ha valami hűha történik, itt is örömködök majd egy sort! :)) Kudarcokra pedig nem gondolok többé. Csodás leszek! Eltökéltem!

Mindenkinek köszönöm a segítséget és a bíztatást az elinduláshoz!

169. anettee333 (válaszként erre: 168. - Porcica)
2012. márc. 11. 15:59
154-155-ös hsz-ben leírtam, annyi a különbség, hogy jelenleg 64kg vagyok.
168. Porcica
2012. márc. 11. 13:55
Anett te mit csinálsz még amellett, hogy iszod a turmixot?
167. Porcica (válaszként erre: 165. - Anettee333)
2012. márc. 11. 13:54
Profi én sem vagyok, viszont sokmindent tanultam az elmúlt bő évtized alatt (főleg magamról). Mielőtt a tények taglalásába kezdenék, előtte mindenképp írok egy kis bemutatkozást, hiszen mindenkinek egyéni szervezete van, mindenkinek kicsit másképp működnek, és jönnek be a dolgok. Viszont szivesen veszem, ha írtok tapasztalatokat és jótanácsokat útközben! :)))
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook