Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ki mit venne fel ehhez a felsőhöz?(kép az adatlapon) fórum

Ki mit venne fel ehhez a felsőhöz?(kép az adatlapon) (beszélgetős fórum)


2012. júl. 25. 22:33
Köszi,ez is klassz.:)
2012. júl. 24. 09:51

Ha ez bársony, akkor semmiképpen ne húzz hozzá szövet nadrágot vagy szoknyát.

Ugyanolyan színű és anyagú bársony aljat pedig nehéz találni.

Egy vagány farmerszoknyát vagy sortot tudok hozzá elképzelni.

Kiegészítőként a felső betétjével azonos színű öv és cipő dukálna, de megfelelnek a fekete kiegészítők is.

A cipő legyen kecses és nőies, semmiképpen sem lapos.

2012. júl. 23. 23:34
:)Klasszak.:)
2012. júl. 23. 19:58
Amúgy én még simán felvenném farmerhoz egy fekete balerinával és egy szürke blézerrel fekete kis kézi táskával:) és valami fekete vagy ezüst nagyobb fülbevalóval.
2012. júl. 23. 16:22
én el tudok képzelni hozzá egy jó kis éppen, h térd alá, vagy éppen térd fölé érő ceruzaszoknyát is! Tuti jól nézne ki egy szuper tűsarkúval így!
2012. júl. 23. 08:57
Köszönöm az ötleteket.Még fogalmam sincs hova szeretném felvenni.:)Az attól is függ,hogy mit társítok hozzá és ahogy elnézem,lehet ezt is,azt is.Köszönöm a tanácsokat.:)
2012. júl. 23. 01:47
farmer es magassarku
2012. júl. 23. 01:46

-ezüst szinű naci vagy szoknya csupa fekete kiegészítőkkel

-fekete naci vagy szoknya ezüstös kiegészítőkkel , fekete boleróval

2012. júl. 23. 01:05
ezüst színű cicanacit...vagy mindenképp valami olyat, ami olyan színű mint a sáv felül... esetleg miniszoknya, de már annak nincs divatja...még a forrónaci is jó
2012. júl. 23. 00:30
Attól függ hová készülsz...Rgy farmerral is el tudom képzelni, de ahhoz kellene egy két jó kiegészítő is( ékszer, cipő, táska). Vagy fekete miniszoknyával, vagy fekete nadrággal...:)
2012. júl. 23. 00:25
Én a felső csíkkal színben harmonizáló feszülős nadrágot v legginget de lehet akár farmert is... és vmi dögös színű tűsarkút :-)
2012. júl. 23. 00:12

Fekete nadrágot.(estére)

De attól függ, hova akarod felvenni? Fehér nadrágot, napközben. Ha alkalmiként szeretnéd, talpig érő fekete bársony szoknyával nagyon csini, narancs színű stólával.:)

2012. júl. 23. 00:06
Nekem ötletem sincs...:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook