Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ki-mit ajánl változó kori hőhullámok ellen? fórum

Ki-mit ajánl változó kori hőhullámok ellen? (beszélgetős fórum)


23. Érdekes73 (válaszként erre: 21. - Csemár)
ápr. 17. 10:58
Szerencse kell ahhoz is :)
ápr. 13. 01:10
turelem idovel elmulik a legtobb nonek es szerencsere ha jon is se tart hosszu ideig!
21. csemár (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 12. 12:32
Türelem, elmúlik!
ápr. 12. 11:18
akkupunkturás klima pearcinget próbálta vki ? Nem olcsó 24 ezer
márc. 24. 01:32
csak rovid ideig tart !
márc. 22. 16:11
Nagyobb gond nélkül átvészeltem. Remélem igy is marad.
17. semleges (válaszként erre: 5. - Papája)
márc. 22. 11:29
Egyetértek. Nekem sincs olyan bajom ami kibírhatatlan. Ha néha jön egy kis hőhullám kinyitom az ablakot. De már ez sem gyakori. Mindig is alul öltözöm.
márc. 22. 08:35
Myo-inzotol por szedését és hormonpótló terápiát szakorvosi felügyelettel. Nulla közelébe csökkenthetők a tünetek, nem kell tűrni és szenvedni.
márc. 22. 08:06
ezen mindenki atesik rovidebb,hosszabb ideig,nem kellemes,de kibirhato!
14. Alnisa (válaszként erre: 5. - Papája)
márc. 22. 07:44
Mondjuk az könnyen beszél, akinek nincsenek tünetei....
13. Lady Lavender (válaszként erre: 12. - Lady Lavender)
márc. 22. 00:20
Gongolon, egyel aparacetamolt.
12. Lady Lavender (válaszként erre: 11. - Lady Lavender)
márc. 22. 00:20
Mondtam, hogy ott vannak elotte az elozoek is, de 'telefonos paciens megbeszelese" volt, es ram nem maradt tobbi ideje.
11. Lady Lavender (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 22. 00:17

Vagy az, vagy nem.


Az sem normalis, hogy felszinre elaludni, mert izzadsz, mint egy csatalo.


38 eves vagyok, ha alszok, izzadok. Csak egy sima vervizsgalatot kertek erre.

10. globus (válaszként erre: 9. - Gyöngy:))
márc. 21. 20:49
Azt nem mondanám, hogy minden fenékig tejfel, mert vannak más problémák, de lehet bírni simán.
9. gyöngy:) (válaszként erre: 8. - Globus)
márc. 21. 20:29
Nem emlékszem pontosan mennyi ideig szedtem, hónapokig, de elhagyhattam, mert jól lettem utána.
8. globus (válaszként erre: 7. - Gyöngy:))
márc. 21. 20:22
Nekem is. Talán 4 dobozzal vettem, utána már elviselhető lett nélküle.
7. gyöngy:) (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 21. 19:58
Nekem nagyon jó volt a Remifemin Plus, ez hormonmentes.
6. kannanana (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 21. 19:42
Nekem közeli ismerősöm hormonpótló gyógyszerrel küzd ellene. Neki borzasztó tünetei voltak. Másoknak elég 1-1 gyógynövényes tea.
5. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 21. 19:32

Többektől azt hallom és én is ezt vallom, hogy kár beavatkozni az élet rendjébe.

Jött a klímax és szépen el is múlt szinte teljesen tünetmentesen úgy 1-2 év alatt.

Akik mindennel védekeztek a tünetek ellen, nem jártak jobban.

4. cilabogyó (válaszként erre: 3. - Halacskaaaa)
márc. 21. 18:14
Anyósom hosszú évekig szenvedett a hőhullámoktól, anyukám szintén. De anyósom 55 éves koráig menstruált, és az egész élete egy kínlódás volt minden hónapban. Rengeteg görcsoldót szedett, hogy el tudja viselni a görcsöket. Én szerencsés vagyok, nekem ahogy az le van írva a "nagykönyvben", eleinte rendszertelen menstruáció, majd egyre ritkább és végül elmúlik. Nekem 50 éves koromban elmúlt, de semmi hőhullám, semmi klimaxos tünet nem volt, nem híztam, nem fogytam, pedig semmit nem szedtem. Nagyon örülök, hogy így történt, mert láttam a szülőket szenvedni, verejtéket törölgetni nappal, reggel izzadtan, csapzottan ébredni.
3. Halacskaaaa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 21. 18:00
Menj el nőgyógyászhoz, ő beutal vérvételre és a hormonszintek alapján tud ajánlani gyógyszert. Nem érdemes szenvedni, nem tudhatod, hány évig fog nálad elhúzódni. A menopauzával fellépő hormonhiány okozta tüneteket a teák meg hasonló gyógynövények nem fogják megszüntetni. Valakinek enyhítik a tüneteket valamennyire, de legtöbbször nem az a megfelelő megoldás.
2. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 21. 17:35
Nőgyógyász is segíthet, de Gyuri bácsinak nagyon jó teái vannak erre is.
márc. 21. 16:37

Májusban töltöm az 52. évemet,most 2 hónapja nem jött meg,előtte is volt kimaradt,majd 3 hónapig pontosan jött a mensim.

Különösebb tünetem nincs,de az iszonyatos hőhullám,az nagyon kellemetlen,alig kapok levegőt és szinte meztelen lennék,pedig fázós vagyok.

Érdemes nőgyógyászhoz fordulni,van rá valamilyen gyógyszer? Vagy hagyjam,majd elmúlik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook