Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ki kicsoda itt? Fontos, hogy az legyél itt (is), aki vagy? fórum

Ki kicsoda itt? Fontos, hogy az legyél itt (is), aki vagy? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. jún. 23. 12:39

Én sajnálom azokat akik a netes világban magukra akarnak húzni egy másik arcot. És azokat is akik itt mernek úgy mond emberkedni, mert itt arc nélkül lehet (kivételek vannak).

Nekem fontos, hogy ne hazudjak mert akkor önmagamnak is hazudok...

20. e213a2971d (válaszként erre: 1. - 4fb42254b6)
2011. jún. 23. 12:37

Ha valaki valótlan dolgokat mesél magáról, vagy másnak állítja be magát, mint aki, azzal máris szétfoszlik a hitelessége, még ha egyébként jó gondolatokat is közölne.

Más a helyzet, ha nem ad magáról semmiféle információt, úgy teljesen elfogadható.

Egyébként ahhoz, hogy egy fórumhoz érdemben hozzászóljunk, igazán felesleges közölni, hogy hány éves, milyen nemű, mi a foglalkozása, szereti-e a mákos tésztát, stb.

Azért, mert véleményt nyilvánítok, netán tanáccsal szolgálok, nem kell önjellemzést adnom, főleg nem hamisat.

Én így gondolom.

19. 5e1b581a2e (válaszként erre: 1. - 4fb42254b6)
2011. jún. 23. 12:04
Én azt gondolom,hogy ahogy nem megyek oda minden emberhez az utcán és jelentek neki egy teljes önéletrajzot,úgy itt sem.Nyílván,hogy amit és amennyit akarok dobok be a közbe,ott és ahol én szeretném,mondjuk: kit mi foglalkoztat leginkább,ott szól hozzá.Ez teljesen normális,jogos információ visszatartás.A valótlan információ-közlést viszont elítélem.Akkor inkább ne mondjon az illető semmit.
2011. jún. 23. 07:26

Szerintem itt lehet mindenki igazán önmaga. Én azt tapasztalom, hogy a többség megértő, segítőkész, kulturáltan lehet vele beszélgetni, még akkor is, ha nem egyezik a véleményünk, és ez jó.

De vannak olyanok is, akik itt akarják fitogtatni a tudásukat, nagyképűen kioktatnak mindenkit, mindenbe belekötnek, és aki nem riad meg tőlük, azt megpróbálják eltaposni. Itt próbálják kompenzálni, ami a gyakorlatban nem megy nekik.:(

Vagyis: mindenki önmagát adja, mert nincs komoly következménye.:)

17. 06718ca650 (válaszként erre: 2. - Totyka)
2011. jún. 23. 06:03
Így van, én is, és nagyon örülök nekik. :)
16. 06718ca650 (válaszként erre: 1. - 4fb42254b6)
2011. jún. 23. 06:02
mert van aki tényleg. :) a valós életben az sosem történik meg hogy nevet váltasz és ismét beszélgetsz egy másik emberrel akit annak előtte jól elküldtél a búsba. :) itt lehet, nekem nem jön be.
15. access
2011. jún. 23. 05:15
mint a valóságban
14. Mari20
2011. jún. 23. 04:09

én magamat adom

szerintem mindanki magát adja, a hazudós is

ha van elég élettapasztalatod, és hallgatsz a bölcs belső énedre , rájössz ki-kicsoda


"amilyenek a gondolataink, olyan a kisugárzásod

olyan embereket vonzol, amilyen a kisugárzásod'

13. zhalll
2011. jún. 23. 04:00
Szerintem itt mindenki őszintébb mint a való világban.Itt név és arc nélkül,meg persze következmények nélkül lehetsz őszinte.
2011. jún. 23. 00:24
mint a való életben.
2011. jún. 23. 00:23
Írni olykor sokkal könnyebb, mint kimondani. Én próbálom magamat adni, talán itt többet is tudok magamból, mint való életben.
10. 7ec51306c9 (válaszként erre: 9. - <Mona>)
2011. jún. 23. 00:05
Szerintem is ez a nagyobb csoport.
2011. jún. 23. 00:03
Igy arc,meg nev meg minden egyeb nelkul,meg jobban lemerem irni,hogy mi bajom vagy mirol mit gondolok,mint a valo eletben,mert neha vannak cikis temak,amit csak kevesekkel lehet szemelyesen megbeszelni.Itt meg vallalom,ha kapok erte hideget meleget,de legalabb oszinte reakciokat kapok,amin el is szoktam gondolkodni.Nem befolyasolja a masik ember velemenyet az,hogy a fonoke vagyok vagy a legjobb baratnoje,sogornoje,szomszedja akarmilye,nincs erzelmi kotodes meg,igy realisabban irnak sokan velemenyt minden iranyu(negativ-pozitiv) elfogultsag nelkul.Nekem ez tetszik.
2011. jún. 23. 00:01
Éppen az 'Unatkozom___'fórumot olvastam és ott tényleg erről írogattak.
2011. jún. 22. 23:58
De most mért is legyek más, vagy bárki más, esetleg ha valakihez közelebb kerül, jóba lesznek ezen bukhat is a dolog. Nem kell megjátszani magunkat, felesleges.
6. 91d4989ab9 (válaszként erre: 4. - 7ec51306c9)
2011. jún. 22. 23:57
bele ne kavarodj:DDDDDDdd
2011. jún. 22. 23:57

Nem teljesen ertem a kerdest.

En pl ma tanacsot kertem egy elethelyzetre,kar lenne hazudnom,kulonben nem kapnek realis hasznalhato tanacsokat.

Ezzel csak magamnak artanek.Amugy ugy osszessegeben nekem mindegy,hogy mas hazudik e itt,vagy mas forumon,vagy hogy a valo eletben kicsoda,hogy nez ki...en arra adok amit ide valaki leir.

Sokan adjak onmagukat,leirjak amiket tapasztalnak.Felesleges hazudni,mert az ilyen ember elsosorban maganak hazudik,nem a tobbi forumozonak.

4. 7ec51306c9 (válaszként erre: 3. - 7ec51306c9)
2011. jún. 22. 23:56

Ja, pont ezt akartam mondani én is, ezért haraptam rá a hsz-edre.

Ez kimaradt Haynal hsz-éből,ez is egy réteg.

3. 7ec51306c9 (válaszként erre: 2. - Totyka)
2011. jún. 22. 23:55

Na, ez a másik hozzáállási mód. Köszi, hogy egyből így reagáltál: Itt legalább teljesen őszinte lehetek. Itt elmondhatom azt is, amit eddig "az életben" talán nem mertem.

Igen, ez a másik nagy csoport.

2011. jún. 22. 23:51
Én teljes mértékben magamat adom. Hiszen még akár barátokra is tud lelni az ember! Én már találtam párat.
2011. jún. 22. 23:49

Milyen érdekes!

Több fórumon is azt vettem észre, hogy "sportot űztök" abból, hogy találgatjátok, hogy ki kicsoda lehet, ki van itt több néven, ki változtatott nevet, stb.

Elgondolkodtam, és a magam részéről arra jutottam, hogy "ezeknek a fórumoknak" éppen az a jellemzője, hogy úgy nyilvánul meg valaki, hogy személyiségének csak egy részét teszi ide, illetve pl. hozzátesz egy olyan személyiségjegyet, amilyen mondjuk szeretne lenni.

Én úgy gondolom, ebben semmi elítélendő nincs, ha ismerjük a játékszabályokat.

Az hazudós ember, aki itt hazudik...?

Hiszen még a valós életben is mindenki szerepet játszik. Ez a túlélés egyik eszköze.

Akkor itt ne? Komolyan gondoljátok?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook