Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ki járt az Usa-ban? Mik a tapasztalatok? fórum

Ki járt az Usa-ban? Mik a tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2013. júl. 10. 18:50
Sokaig eltem kint,a csaladommal,csak pozotiv dolgokat tudok rola mondani,egy orszaghoz sem tudnam hasonlitani semilyen szempontbol,valoban a lehetosegek orszaga.....hamarosan utazunk vissza :) bocsi az ekezetek miatt
2013. jún. 16. 18:11
Minden pozitív és negatív tapasztalat érdekel.
2013. jún. 16. 16:32
Milyen szempontból? Különben szuper hely.
2013. jún. 16. 14:58
Köszi az infókat!
2013. jún. 16. 06:20
Nincsenek kis boltok, csak nagy bevásárló központok. Mindenhová kocsival tudsz eljutni leginkább. Sűrűn van dugó az utakon, főleg a munkaidő végeztével. Én L.A.-ban voltam, és a környékén. Nagyon jól éreztem magam. Teljesen más világ, mint Európa. Az emberek mosolyognak, az öreg asszonyok, és a kövérek is rózsaszínben járnak. Senki sem botránkozik meg semmin, viszont ha elesik valaki, senki sem segíti fel, megvárják, amíg jön a tűzoltó, vagy a mentő./nehogy azt mondja, hogy akkor tört el pl. a karja, vagy a lába, amikor te segítettél neki, hogy felálljon./ Beperelhet, és rámehet a házad is.
2013. jún. 15. 14:59
Írd be a keresőbe, hogy "amerika", és több fórumot is kidob.
2013. jún. 15. 14:04
Engem is érdekelne...
2013. jún. 15. 13:38
Kíváncsi vagyok, hogy aki kint járt, annak mi a véleménye, tapasztalata az Usa-ról.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook