Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ki, hol lakik? Avagy mit szeretsz, vagy mit nem a lakóhelyeden? fórum

Ki, hol lakik? Avagy mit szeretsz, vagy mit nem a lakóhelyeden? (beszélgetős fórum)


1 2 3
12. Veronika27 (válaszként erre: 2. - 3f5c70e7b8)
2010. nov. 18. 10:10
Sok a barna bőrű ott...
2010. nov. 18. 10:09
Pletyós öregasszonyokat!Falun!
2010. nov. 18. 10:09
én falun lakom.szeretem minden elönyével és hátrányával együtt.
2010. nov. 18. 10:08
mi Szegeden élünk, nem itt születtem de imádom, mert mindig süt a nap, legalább is sokkal többet mint az ország más részén. Igaz nincs hegyvidék, de a város szép, mi a kertvárosi részen lakunk és viszonylag van munkalehetőség is
2010. nov. 18. 10:07
Én Százhalombattán laktam. Eskü, hogy az az ország egyik legjobb helye. A város gyönyörű, van mindenféle bolt, ott van a Duna, a falusi részén a hegyek. Közel van a főváros is, így be lehet járni. Az önkormányzat nagyon sok juttatást ad az ott lakóknak. Nagyon jó az infrastruktúra. Minden megvan ami kell. A város Dunafüredi része olyan faházas-nyaralós, a falusi, az olyan, mint egy kis falu, a lakótelep az a város szive, az urbárium pedig az új városrész. Van 4 általános iskola, bölcsi, több ovi, egy középsuli és egy gimi. Szóval nagyon jó hely. Sajnálom, hogy el kellett onnan költöznöm ide Heves megyébe, ezzel össze se lehet hasonlítani...
2010. nov. 18. 10:07
ahol Én lakok dombság vesz körül sok a fa csendes a falú nagyokat lehet sétálni a szabadban az erdőben a réten.Minden házhoz tartozik kert nem kell unatkozni.
6. 3f5c70e7b8 (válaszként erre: 3. - A25b44f6a3)
2010. nov. 18. 10:03
Az északi part nekem az a hely, ahol hétvégi házat szeretnék. Az annyira romantikus és hangulatos, hogy ki kell érdemelni a hétvégét, amikor ott lehet az ember. :)
2010. nov. 18. 10:02
A családomnak van egy ház eladó Dunafalván itt sok az erdő itt a Duna tanya jelegű a falú igazi paraszt szokások vannak.Sok ház van eladó a mienk vályogház lehet gazdálkodni mert kert is tartozik hozzá,be van vezetve a víz fürdőszobás és gázfűtéses,de kút is van az udvaron
2010. nov. 18. 10:02
En Budapesten laktam es en azt szoktam meg es semmi penzert nem koltoznek videkre ha otthon elnek....de sajnos nem otthon elek es itt meg baromira utalom a sok torokot meg arabot!!!!!!!!!!:@
2010. nov. 18. 10:01
A Balaton északi partja nagyon szép van hegy és víz is, télen nagyon nyugodt, nyáron meg szuper nyüzsis.
2. 3f5c70e7b8 (válaszként erre: 1. - Hippi62)
2010. nov. 18. 10:00
Ha Magyarországon laknék, és lenne munkalehetöség, akkor én Kaposvárra (vagy egy Kvár környéki faluba) mennék. Az egyik legerdösültebb megye, ott a Zselic, van Deseda tavuk, a Balaton fél óra... Nem túl nagy város, de megyeszékhely.
2010. nov. 18. 09:57
Érdekelne, hogy az ország bizonyos tájain, településein milyen pozitív, vagy negatív tényezők befolyásolják az ott élők életét? Keresem a helyet, ahol életünk hátralévő részét békés, biztonságos, természeti szépségekben bővelkedő, lehetőleg hegyvidéki, vízközeli környezetben tölthetnénk el.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook