Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ki, hogy oldja meg a gluténmentes élethez szükséges alapanyagok finanszírozását? fórum

Ki, hogy oldja meg a gluténmentes élethez szükséges alapanyagok finanszírozását? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2018. febr. 7. 16:38
Ez kérdés??? Nyilván azért, mert gluténérzékeny lettem.
2018. febr. 7. 16:23

És miért eszel gluténmentesen?


Én azt hallottam, hogy az Aldis gm cuccok nem drágák.

Nézted már ott?

Az biztos, hogy érdemes mindenhol megnézni az árakat és célirányosan elindulni....

2018. febr. 7. 16:16

Szolnoktól 30 kmre élek, itt helyben nem sok a kínálat, max lidl vagy sparba tudok menni az 10 kmre van csak :)

Most rendeltem Hadarik Rita célliszteket, kíváncsi vagyok milyen lesz. Ha nem jön be, a Szafit ki fogom próbálni.

És rizslisztet is rendeltem, olvastam hogy akár magában is használható pl pizza tésztába.

9. csakelőre (válaszként erre: 7. - Aggodomatesomert)
2018. febr. 7. 15:41

a rizsliszt tökéletes megoldás,nem drága,és sokoldalúan felhasználható.

Igaz,nem tudom az ország melyik részén élsz,mennyire van lehetőséged több helyre elmenni,feltérképezni a gm boltokat,táplálékallergia üzleteket.

8. Hoxa (válaszként erre: 7. - Aggodomatesomert)
2018. febr. 7. 15:40

A kukoricalisztet én kerülöm. Sajnos mindenbe azt tesznek, ami gm és "készétel".

Ha kezdő vagy, akkor plána Szafit ajánlom. Amikor én kezdtem, még nem ismertem, és minden egyes recept más és más lisztet emlegetett, bespájzoltam vagy 6-8 féle lisztet. Szafi nagy mestere ennek, már kitalálta a receptjeit, a lisztjei atombiztosak.

2018. febr. 7. 15:33

Köszönöm!

Egy hete kezdtem el a gm étrendet követni, vettem kukorica lisztet, mert “olcsó”. Persze már rájöttem, hogy sok mindent nem lehet vele kezdeni. Így nincs mese, meg kell venni a liszkeverékeket, ami azért elég “húzós”. Persze még gyakorlatlan vagyok, majd kiderül, hogy meddig lesz elég pl 1 kg. Így elsőre kicsit kétségbe ejtő a dolog.

6. Hoxa
2018. febr. 7. 15:27
Szafi lisztjeit használom, drágának tűnnek, de közben meg nem kell sok belőlük.
2018. febr. 7. 15:17
Csáó!Hó elején szoktam megvenni az alapokat,tészták,zsemlemorzsa,..stb....kenyeret egy héten egyszer rendelek.
2018. febr. 7. 15:11
Igen, már rájöttem hogy rossz a kérdés :D de nem tudom javítani.
2018. febr. 7. 15:10
Brutálisan drágák a gm termékek. Ti hogy csináljátok? Spóroltok valahogy?
2018. febr. 7. 15:06
Az a kérdés, hogy honnan lesz pénz gluténmentes ételre? Vagy mire gondolsz?
2018. febr. 7. 15:02
Ki, hogy oldja meg a gluténmentes élethez szükséges alapanyagok finanszírozását?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook