Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki hogy bírta a dr. Steinberger diétát és milyen hatása volt? fórum

Ki hogy bírta a dr. Steinberger diétát és milyen hatása volt? (beszélgetős fórum)


2014. máj. 14. 14:17

67. pufffogi 2014-05-14 14:15

Sziasztok ! Én ma kezdtem, hát ez a zöldbúzafü ... Az elsö pohárral könnyen lecsúszott de egyre nehezebben megy le a többi. Ti mennyi kenyeret ettetek ? Én eddig 3 szeletet. Elég jòl haladok a víz ivással is magamhoz képest, már tùl vagyok 2 literen. Fejfájás van egy pici de az lehet, h ettöl az idötöl! Szép napot nektek

2013. ápr. 11. 12:31

Sziasztok!

Hát én már megvettem a "csomagot", jó lenne, ha valaki pozitív véleményt is tudna írni róla.Aki végigcsinálta és jó tapasztalatai vannak. Engem egyébként nem elsősorban a tisztítókúra érdekel, én fogyni szeretnék.Már leadtam 12,5 kilót, jó lenne most ettől is egy párat leadni. Előre is köszönöm!

2013. jan. 26. 14:21

Én méregtelenítettem a leírtak alapján. Sőt, félévente megcsinálom. Ha van időm, energiám, akkor kifacsarom magamnak a leveket, de volt már olyan, hogy egyszerűbb volt megvenni.


Lehet, hogy csak bebeszélem magamnak, de nekem jót tett.


Ami saját tapasztalatom: nem érdemes fogyókúraként használni, de ha stagnál a fogyásod, akkor tud adni egy lökést, hogy újra meginduljanak lefelé a kilók.

6. 17aadc1082 (válaszként erre: 5. - Ekka)
2013. jan. 26. 12:50

Elnézve az árát, tuti :D Nem mellesleg, felesleges is megvenni.. Ha már az ember méregteleníteni akar (ami baromság, hisz arra ott a máj, meg a vese), akkor csavarjon magának zöldségeket, és igyon vizet, meg van oldva.


Régen nem azért böjtöltek, hogy méregtelenítsenek, hanem mert a biblia előírta. Akkor sem levekkel böjtöltek, hanem nem ettek húst, csak halat, és köze nem volt az egészséghez, hogy miért, hanem vallási magyarázata van.

5. Ekka
2013. jan. 26. 12:45
Gondolom 'pénztárcafosztogató' a hatás.;)))
4. 328aadd89f (válaszként erre: 1. - Nemmese)
2013. jan. 26. 12:45
3. 17aadc1082 (válaszként erre: 2. - Kisj)
2013. jan. 26. 12:30
Ez így van. Ráadásul a szöveg, amit hozzá írnak, röhejes is. :)
2. kisj
2013. jan. 26. 12:14

ez nem diéta, hanem üzlet

eladja a löttyeit, Te pedig megveszed

2013. jan. 26. 12:10
Ki hogy bírta a dr. Steinberger diétát és milyen hatása volt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook