Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 5 napos Steinberger léböjt diéta fórum

5 napos Steinberger léböjt diéta (beszélgetős fórum)


12. Trichie (válaszként erre: 11. - Cucicsillag)
2016. jan. 5. 19:25

Számomra csak a fehérjemegvonás a drasztikus... minden nap eszek húst, eszek almát uborkát heti többször póré és vöröshagymát, plusz reggeli vitamincsomag Omega3, magnézium, Calcium és C vitamin.

Vajon ha minden nap egyszerű tojásfehérjét megfőzve(sárgáját persze nem) elfogyasztok a rozskenyér mellé azzal bukik az egész?

11. Cucicsillag (válaszként erre: 7. - Trichie)
2016. jan. 4. 22:55

Magat a kurat ismerem, de nem probaltam :)

Nekem eleg drasztikusnak tunik, de vegulis lehet jo.

Bar inkabb a sport mellett voksolok. Olyan nincs, hgy nem megy le, plane ennyi ido alatt :)

2016. jan. 4. 22:01
Méregteleníteni és hasi zsírt leadni a célom, már megvettem, azt mondjátok ne csináljam a leírtak szerinti fehérjemegvonással? Nem akarok izmot veszíteni
9. giorcub (válaszként erre: 5. - Trichie)
2016. jan. 4. 19:44
na akkor ez egy jo nagy marhasag, de mint minden ilyen ezt is el kell adni valakinek. hiszekenyek meg mindig akadnak. azert azon ne csodalkozz ha megse jon ossze, cserebe duplan jon fel az is ami lement (az se zsirbol megy le, de ami feljon az legalabb az lesz...)
8. pink habroló (válaszként erre: 1. - Trichie)
2016. jan. 4. 18:22

Szia van itt a hoxán Steinbergeres fórum,400 hozzászólással:

[link]


Gyógyszertárban dolgozok, elég sokat eladunk ebből a csomagból.Főleg ma sokat vittek. Januári fogadalmak ugyebár ;-)

A igazi fanatikusok,nm eszik meg hozzá az ajánlott kenyeret,szóval csak a lé és sok víz.

Illetve előtte van aki 1 hétig megemeli a fehérjeadagját,hogy a kúra alatt ne bontson a szervezet izmot.

Mert a napi fehérjére szükség van, a szervezet elveszi azt amire szüksége van.

Azt azért tudnod kell,hogy ez nem lesz valós fogyás,csak salakanyag némi izom,és minimális zsír,de az is lehet,hogy szinte semmi zsír,és ha visszatérsz a megszokott táplákozásodhoz visszajön ami lement.

Utána is tartani kell egy ésszerű diétát,ha valóban fogyni akarsz:-)

7. Trichie (válaszként erre: 4. - Cucicsillag)
2016. jan. 4. 17:24

A döntésem azért erre esett mert részben figyeltem az egészséges táplálkozásra de a téli időszak (süti, szaloncukor, házi beigli) után úgy érzem egy 5 napos léböjt-kúra nem árthat :)


A kúráról itt egy exrarövid folyamatleírás ;)

(persze nem kötelező épp hétfővel kezdeni, de a levek fogyasztása adott)


Sorrend

• Hétfő: zöldbúzafű koktél BIO!

• Kedd: vegyes zöldséglé BIO!

• Szerda: ananászlé (karibi)

• Csütörtök: céklalé BIO!

• Péntek: sárgarépalé BIO!


Napi elosztás

• Reggeli: 1.5 dl Dr. Steinberger lé + 2 szelet bio rozsos kenyér

• Tízórai: 1.5 dl Dr. Steinberger lé + 1 szelet bio rozsos kenyér

• Ebéd: 1.5 dl Dr. Steinberger lé + 2 szelet bio rozsos kenyér

• Uzsonna: 1.5 dl Dr. Steinberger lé + 1 szelet bio rozsos kenyér

• Vacsora: 1.5 dl Dr. Steinberger lé + 2 szelet bio rozsos kenyér

6. Trichie (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2016. jan. 4. 17:18
A szeptemberi súly a tavaly szeptemberit jelenti elnézést a rossz fogalmazásért...:D
5. Trichie (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2016. jan. 4. 17:17
Dehogy 9 hónap, a Steinberger kúra 5 napos, 5 nap alatt akarok ennyit fogyni, ez egy méregtelenítő kúra, itt senki nem ismeri? :/
4. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Trichie)
2016. jan. 4. 11:17

Nincs benne tapasztalatom. Miert pont emellett dontottel?

Sport esetleg?

A 4 kg egyaltalan nem sok, annyi siman lemegy mozgassal is.

2016. jan. 4. 11:04
Nem tűnik elrugaszkodott tervnek.
2016. jan. 4. 11:03
4 kilót szeretnél fogyni 9 hónap alatt?
2016. jan. 4. 10:55

Sziasztok!

Kezdő vagyok a diéták terén, a következő hetek valamelyikében kezdem el a Steinberger kúrát, a doboz már megvan az 5 üveggel és arra vagyok kíváncsi hogy hogyan készítsem fel a szervezetem. Például fokozatosan a kezdés közeledtéig kevesebbet egyek vagy álljak rá több víz ivására? Minden tapasztalat és jótanács érdekel! :) 76 kilogramm lettem, 24 éves vagyok célom a szeptemberi 72kg

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook