Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ki fogyott már kb. 35-40 kg-ot sikeresen? Milyen módszerrel? fórum

Ki fogyott már kb. 35-40 kg-ot sikeresen? Milyen módszerrel? (tudásbázis kérdés)


1 2
7. b2076ec79b (válaszként erre: 5. - 97e35043a4)
2009. júl. 10. 14:22

Köszönöm :)

Igazából engem teljesen megváltoztatott a 90 napos, azóta is van normálisnak mondható étrendem, sokkal jobban odafigyelek hogy mit eszek és mit nem, illetve mikor. rendszert hozott az életembe, ami szerintem nagyon fontos. Mostmár lassan elérem az álomsúlyt, remélem. Bár nem tudom hány kg vagyok, inkább a ruhaméretre megyek :D

Tavaly nyáron 38-as volt a farmerom, most 30-as :)

Szerintem először fejben kell "megcsinálni" utána már megy magától minden!

2009. júl. 10. 14:18

Én még csak 23 kg-ot fogytam, de azt rövid idő (1,5 hónap) alatt, és betegség miatt.

A bőröm marad olyan, amilyen volt. Nem lett megereszkedett, stb., de ez típus kérdése.


Egy barátnőm 52 kg-ot fogyott fél év alatt. Ő a nem evős diétával:) Tehát 1 hét alatt kb. 10 dkg párizsi, gyümölcs zöldség, de az is kevés, kávé cukor nélkül, víz.

Az ő bőre elég lógós lett:(, de nagyon csinos:))

2009. júl. 10. 14:17

Még csak -3,5kg-nál tartok, és még hátra van cirka 35 kg...

Gratula Hajni a sikeres fogyidhoz!!!! Ügyes vagy, hogy be tudtad tartani a 90 napost. Mert könnyen hangzik, hogy ekkor ezt eheted, akkor azt, de végülis mindent ehetsz, csak nem mindegy mikor, de mikor benne vagy a fogyiban, nehéz megállni, hogy akkor ne azt egyél, amikor nem 'lehet'...

Gratula neked is Gabriella! Te milyen módszerrel adtál le ennyi kilót?? :)

2009. júl. 10. 14:13
Én is csináltam a 90 naposat, de én 60nap után abbahagytam mert eleget fogytam. Azt tudni kell hogy később ha újra meg akarod próbálni, sajnos nem fog sikerülni. A szervezet emlékszik és már nem úgy reagál. Úgyhogy érdemes végig csinálni tisztességesen!
2009. júl. 10. 14:10

Ez engem is érdekelne! És milyen lett a bőre utána?

Én még csak -13kg--nál tartok.

2009. júl. 10. 14:10

Szia!


Én fogytam ennyit, sőt még fogyásban vagyok :) Nagyon sokat felszedtem a terhesség alatt és előtte is volt már rajtam, így van van mit leadni. Én 90 napoztam, ez bevált!

2009. júl. 10. 14:07
Ki fogyott már kb. 35-40 kg-ot sikeresen? Milyen módszerrel?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook