Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Milyen módszerrel fogyott le Csomor Csilla? fórum

Milyen módszerrel fogyott le Csomor Csilla? (beszélgetős fórum)


16. cicaanya (válaszként erre: 1. - Corinna)
2009. febr. 12. 12:03

Végre elárulta a titkot! Aki látta mostanában Csomor Csillát, észrevehette, hogy a színésznőt, mintha kicserélték volna. Lefogyott, sugárzik a boldogságtól még a haját is megnövesztette. Amióta kilépett a sorozatból, és maga mögött hagyta a három gyermekes Berényi Zsuzsa karakterét, sokkal fiatalabbnak tűnik.


A színésznő a StoryOnline-nak bevallotta: nagyon jól érzi magát, mind a civil életében, mind pedig a munkájában. A nyáron arra is jutott ideje, hogy kipihenje magát, ami szintén kisugárzik a megjelenésére.


"A változást az Atkins-féle életmódprogram és a szakmai váltásnak egyaránt köszönhetem. Ezek együtt elegendők voltak ahhoz, hogy kicsit megújuljak, felfrissüljek. Régóta szerettem volna megnöveszteni a hajamat is, de a sorozatban többnyire rövidebb frizuráim voltak. Most erre a változtatásra is lehetőségem adódott. Addig, amíg jól érzem így magam, hagyom nőni. A hosszúhaj egyébként a színházban is praktikusabb, könnyebb vele dolgozni" - árulta el a színésznő, akit az RTL Klubon nemrég, meglepő módon szemüvegben láthattunk. Csomor Csilla elmesélte, hogy gimnazista kora óta szemüveges, amit csak a kamerák előtt, illetve a színpadon vesz le. A színésznő azt sem tagadja, jót tesz neki, hogy kiléphetett a sorozatbeli karakteréből, hiszen azóta sokkal inkább alkalma nyílik megmutatni a sokszínűségét.

Fotó: RTL Klub

15. corinna (válaszként erre: 12. - 0b099f6590)
2007. szept. 14. 19:42
hiába hatásos, ha zöldség, és gyümölcs nélkül nem bírok létezni, vörös húst meg nem ehetek!
2007. szept. 14. 13:40
Pont az előbb olvastam bele a cikkbe és az Atkins diétát említette.
2007. szept. 14. 12:16
Atkins
12. 0b099f6590 (válaszként erre: 8. - Corinna)
2007. szept. 14. 12:13
Pedig nagyon hatásos!
2007. szept. 14. 12:12

na sziasztok, most már 100%, hogy az Atkins diétától fogyott, olvastam neten, ő nyilatkozta!!!

Anetta köszönöm!!!

Sajnálom, hogy ez a téma nem lendült fel!! Köszönöm azoknak akik írtak, vagy épp belestek ide!!

2007. szept. 13. 09:29
Azt olvastam gyümölcsöt sem lehet enni, azt nem bírom ki!!!!
2007. szept. 12. 10:42
Semmi tészta,kenyér, és cukor+sok mozgás!hááát...?:)
2007. szept. 12. 10:40
nem tetszik ez a diéta!!!!:((((
2007. szept. 12. 10:15
akkor asszem belevetem magam e diéta megismerésébe!Köszönöm, hogy segítettél!!!
6. d606bc0fd7 (válaszként erre: 5. - Corinna)
2007. szept. 12. 10:11
akkor ez szerintem az Atkins diéta lesz
2007. szept. 12. 10:06
Na ma hallottam, hogy csökkentett szénhidrátú diétát csinál! Fogyókúraszakértők melyik ez a fogyókúra????
2007. szept. 11. 10:05
Azt hittem ez a téma nagyobb érdeklődésnek örvend majd:(!!!
2007. szept. 10. 12:42
Ki az a Csomor Csilla? :))
2007. szept. 10. 12:29
Úgy tudom, Atkins-ezett...Olvastam valahol, hogy egy "nem túl egészséges" fogyókúra módszerhez adta a nevét.
2007. szept. 10. 12:19

Sziasztok!

Vki esetleg nem tudja, hogy mitől lett ilyen gyönyörű Csomor Csilla??

Az egyik reggeli műsorban elmondta, hogy sok fogyókúrát kipróbált, de ez most nagyon bejött neki. Természetesen sokat sportol!

Ha vki talált vmit vagy hallott vmit ossza meg velünk!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook