Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kézi gőztisztítógép tapasztalatok fórum

Kézi gőztisztítógép tapasztalatok (beszélgetős fórum)

1 2
39. Bichter1 (válaszként erre: 36. - Erikaholland)
2017. máj. 10. 20:45
..jah, így már érthetőbb a gépezet :)
38. Bichter1 (válaszként erre: 37. - Cucicsillag)
2017. máj. 10. 20:44

uh... ez nagyon rendes volt tőlük.

Lehet, hogy a csapvíz miatt nem szuperált normálisan? A legtöbbe desztillált víz kell..

Figyelni fogom és feliratkozom hozzájuk :)

37. Cucicsillag (válaszként erre: 35. - Bichter1)
2017. máj. 9. 23:09

Na, minden ilyenre szuper. Nekem pl.a konyhabutor alatti atlatszo fuga a ko esa butor kozott.

Anyum kezebe azert nem adnam, mert igenyel nemi rutint.

Ez a tchibos szuper. Megvan 2 es fel eve, kb.egy honapja vettem eszre,hgy nem muxik rendesen. Jeleztem, visszakuldtem es csereltek, minden komment nelkul 1 heten belul ujat kaptam.

Rugalmasak es sztem ritka pozitiv hozzaallas.

36. erikaholland (válaszként erre: 28. - Bichter1)
2017. máj. 9. 22:30
Van hozzá alkatrész hogy kézi göztisztitóként is lehessen használni, és nem mindegy hogy tartani kell-e kézben az egészet, vagy csak a tisztitófejet.
2017. máj. 9. 20:43

..szerintetek a mosógép m.a. keskeny karimáinál is használható? Ahova a mosószert és az öblítőt öntjük. ....én már a használt fogkefékkel próbálom ezeket a keskeny réseket kitakarítani..

Most talonba hagyom, hogy veszek-e vagy sem mert látom, hogy a vatera is tele van eladó cuccal. ..és igazából a márka név ami megkülönbözteti egyiket a másiktól.

Ugyanazt tudja, ugyanakkora a kapacitása,a bar nyomása stb.

Anyukám 70. szülinapjára gondoltam meglepni, de előtte még magamnak is szerettem volna (ha beválik akkor pláne)

34. Bichter1 (válaszként erre: 30. - Cucicsillag)
2017. máj. 9. 20:35
Köszönöm :)
33. Babi11
2017. máj. 9. 15:00
nekem egy régebbi kiadás van, hát csodát nem tesz az biztos! A szőnyegeket,ágytakarót szoktam átgőzölni vele,amire még "jó". A zsírt nem szedi le.
2017. máj. 9. 10:55
Nekem sima lidl-ös van, jó régi, van vagy 8 éves is. Rendszeresen előveszem, mert a konyhaszekrényem teli van ilyen díszítő bigyulákkal, amiken megül a por és ezzel tök jól le tudom tisztítani pillanatok alatt. Szoktam vele fugát is pucolni, arra is jó. Persze ha nagy a dzsuva, akkor nem biztos, hogy elég, de ha csak minimális a kosz, akkor praktikus. Főleg, ha réseket kell tisztítani. Például a mosogató szélét szoktam végignyomni vele és bár naponta tisztogatom, mindig tud új koszt kihozni alóla.
2017. máj. 9. 10:48

Nekem kétféle is van (volt,kidobtam) egy fillért sem ér egyik sem. Hihetetlen nagy kamú a tv-ben bemutatott kisfilm arról, hogy mennyi mindent lehet vele tisztítani,főleg az ,hogy nem kell hozzá tisztitószer,mert majd a gőz ereje ..............

Nagyon kevés dologra jó,természetesen kell tisztitó szer is hozzá, azzal kombinálva valóban lehet valami eredményt elérni....nekem ráadásul egyik napról a másikra elromlott nem fújta a gőzt,nem érte meg megvenni.Gyönyörű szép állapotban hever a pincémbe......nem tudott megkopni.

30. Cucicsillag (válaszként erre: 29. - Bichter1)
2017. máj. 8. 22:41

Na, ilyen vot' csak sargam van.

A tchibonal sztem erdemes feliratkozni a horlevelre, mert ertesitenek,ha X termeket keresel pl.es ez bevalt -nalunk ;)

29. Bichter1 (válaszként erre: 25. - Cucicsillag)
2017. máj. 8. 15:41

[link]

köszi..már elfogyott :(

28. Bichter1 (válaszként erre: 26. - Erikaholland)
2017. máj. 8. 15:31
Köszönöm, de nem a padlótisztító kell, hanem a kézi gőztisztítógép érdekel :(
27. Bichter1 (válaszként erre: 25. - Cucicsillag)
2017. máj. 8. 15:25
...milyen márkát rendeltél tőle?
2017. máj. 8. 01:34

[link]

Nekem ez van, kényelmes mert nem kell kézben tartani az egészet. Vizkövet nem szedi le az biztos.

Nem kell perceket várni amig bemelegszik. Elötte ennek a márkának a kisebbje borzalmas volt mert állandóan várni kellett hogy bemelegedjen.

2017. máj. 7. 23:57
En a tchibo-tol rendeltem es maximalisan elegedett vok vel a mai napig is!
2017. máj. 7. 21:26
...utána olvasok még a karcher gépekről..hátha ő lesz a nyerő.
2017. máj. 7. 21:23
[link] ...közben találtam egy nagyon régi fórumot, igaz nem kézi tisztítógépről szól.
22. globus (válaszként erre: 21. - Bichter1)
2017. máj. 7. 21:19

Csapvizet.

Még nem használtam annyiszor, hogy vízkövesedhetett volna :)

21. Bichter1 (válaszként erre: 20. - Globus)
2017. máj. 7. 21:13
Milyen vizet" használsz bele, hálózati vagy desztilláltat?
20. globus (válaszként erre: 19. - Bichter1)
2017. máj. 7. 21:11

Ne menjen el a kedved :)

Szakaszosan lehet használni. Puff, pár mp. várás, puff. Mert ha hosszan nyomom, kifogy a gőz, meg kell várni, míg újra összegyűlik, de csak pár mp.

Hasonló, mint a gőzös vasalónál, gőzlöketek.

2017. máj. 7. 21:09

ÁLTALÁNOS JELLEMZŐK

Szín Sárga

Teljesítmény (W) 1050 Watt

Tartály kapacitás (l) 0,25 l

Tápellátás típusa Hálózati

Gőz-hőmérséklet (° C) 110

Maximális gőznyomás (bar) 3.2

Fényes működési kijelző Igen

MŰSZAKI JELLEMZŐK

Súly (kg) 1.3

Tápkábel hossza (m) 5

Melegítési idő (perc) 3

...ááh tovább nem is kell beszélnünk erről a termékről, most esett le az a tudat, hogy mennyi víz is fér bele a tartályba..és ha jól értem 3 perc mire felmelegszik.

18. globus (válaszként erre: 13. - Bichter1)
2017. máj. 7. 21:04

Ez az

[link]

17. globus (válaszként erre: 12. - Kisj)
2017. máj. 7. 21:04
Tűzhely körüli zsíros foltokra, főleg járólap fugáira nagyon jó. Hiába van rendszeres felmosás, ez a terület láthatatlanul zsírosabb.
16. globus (válaszként erre: 11. - Bichter1)
2017. máj. 7. 21:02
Nálunk még házgyári csempe van, kb. 35 éves, újak valószínűleg jobban bírnák.
15. globus (válaszként erre: 13. - Bichter1)
2017. máj. 7. 21:01
Hogyne, a tartály tömör acélszerkezet.
14. Bichter1 (válaszként erre: 12. - Kisj)
2017. máj. 7. 20:58

:( köszönöm.

Tehát nem igen, éri meg....

13. Bichter1 (válaszként erre: 7. - Globus)
2017. máj. 7. 20:56

Megnézted a tiédet.. hasonló a kinézete.

Arra azért nem gondoltam, hogy ennek a készüléknek súlya is van!

12. kisj
2017. máj. 7. 20:56

Pont ugyanilyenem van és valóban kétkezes. Egyikkel fogod a tartályt (tényleg dög nehéz)a másik kezeddel pedig irányítod a csövet a takarítófejjel.

Abszolut nem visz le mindent, sőt leginkább semmit se.

Nehéz, kikészül a csuklóm tőle. Lassú vele a takarítás és nehézkes.

Mire belelendülnék kifogy a gőz a tartályból és kezdődhet elölről a feltöltési és felmelegítési procedúra.

11. Bichter1 (válaszként erre: 3. - Globus)
2017. máj. 7. 20:53
..pedig főleg a tusoló csempéire gondoltam használni, vízkövesedés miatt :(
2017. máj. 7. 20:51
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook