Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kézápoló és Műkörömépítő tanfolyam. Kinek melyik iskola vált be? fórum

Kézápoló és Műkörömépítő tanfolyam. Kinek melyik iskola vált be? (beszélgetős fórum)


2016. szept. 20. 10:07

Szia!

Ha, komolyan szeretnéd csinálni, tényleg érdemes inkább gyűjtögetni.

Az ára megtérül.

Tudom, nehéz gyesből finanszírozni, de hiába az olcsóbb, ha azzal nem mész semmire.

Inkább várj még.

Addig, ha szeretnél valamit tanulni, van egy pár ingyenes tanfolyam.

4. Klarisszima (válaszként erre: 1. - Hisztismirtille)
2016. szept. 19. 19:06

25-40 ezerért nincs okj-s tanfolyam, azok 90-nél kezdődnek. A többi pedig nem ér semmit, mert dolgozni nem fogsz tudni vele még alkalmazottként sem.

Ha jól tudom, most indít a NABA is.

3. hisztismirtille (válaszként erre: 2. - Candeee)
2016. szept. 19. 16:51

Szia

Köszi a hozzászólást/véleményt :)

Crystalnal tanul mindenki, tudom én is hogy rettenet jó de cserébe rettenet drága is amit gyesen lévő anyukaként sehogy nem tudnék finanszírozni... :( a Pearl-ről Szigetszentmiklósról is jót hallottam... Valamivel olcsóbb Te hallottál roluk valamit esetleg??

2016. szept. 19. 14:56
Szia! én nem rég kezdtem pesten a crystal nails-es tanfolyamot. Nagyon szervezett, jó az oktatás.Sok eszközt biztosítanak,de sokat kell venni pluszba is a kezdő csomagon kívül. Van részletfizetés mindenre úgyhogy jó. Egyik csoporttársam mondta, hogy volt ilyen pár hetes tanfolyamon és annyit ért el vele, hogy rájött, hogy ezt akarja csinálni komolyabban mert érdekli a dolog. Írj nyugodtan ha van valami kérdésed:)
2016. szept. 19. 13:54

Sziasztok!

Véleményekre tapasztalatokra lennék kiváncsi.

Ajánlatos e mondjuk az olcsóbb 25-40e Ftos tanfolyamot elkezdeni vagy a drágább jobb alapon felejtős?? Budapesten lakunk Gyesen lévő Anyukaként.

Köszönöm előre is a hozzászólásokat véleményeket.

Szép napot Nektek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook