Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kevés lenne az anyatej? fórum

Kevés lenne az anyatej? (tudásbázis kérdés)


1 2
3. newlife101 (válaszként erre: 1. - Carmen23)
2012. nov. 14. 15:37

Csak annyit tudok mondani, hogy sajnálom, hogy ilyen orvost fogtatok ki.


Miénk nem ilyen.

2. Lili74 (válaszként erre: 1. - Carmen23)
2012. nov. 14. 15:35

Valóban, ne rontsd el. A babák nem egyenletesen fejlődnek, továbbá nem is esznek meg mindannyiszor ugyanolyan mennyiségeket, mint ahogy mi sem.

Egyszerűen vannak olyan babák, akik nem híznak olyan ütemben, mint mások, ettől még egészségesek.


Nekem ugyan nem mondta az orvos, én magamtól is tudtam, hogy keveseket eszik többször, nem hízott olyan ütemben, mint más babák, de nem volt semmi baja.


Amúgy nekem azt mondta a védőnő, h ne a születési súlyt vegyem alapul, hanem azt, amivel hazamentünk. Ahhoz nézzem a gyarapodását.

2012. nov. 14. 15:26

Sziasztok!


Lanyom 18an lessz 3 honapos..ma voltam a kotelezo vizsgalaton es nagyon elkenodtem ...a masodik lanyom, az eslot is kizarolag anyatejjel taplaltam, nem volt sosem gondom...egeszen 2 eve skoraig szopott o is..a masodik lanyom kisebb sullyal szuletett, 3430 al..nem kapottmast, xcsakis anyatejet a korhazban is, alig varrtam a tejbelovelest..most 5150 kg ...az orvos kevesli szerinte nem elegge gyarapszik,,de miert rontsam el? tejem van, surun eszik de nem rengeteget..nem tudom mitevo legyek..ejjel is eszik, nem sir hogy ehez, nyugodt baba, dicserik is..

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook