Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 13 hónapos anyatejes baba éjszaka nagyon sokszor kel szopizni. Mi lenne a megoldás erre? fórum

13 hónapos anyatejes baba éjszaka nagyon sokszor kel szopizni. Mi lenne a megoldás erre? (beszélgetős fórum)


2012. szept. 6. 14:50

Jó nagy baba:-D

Hát nem tudom nekem amikor még szopott akkor max 2szer kelt!Most meg csak akkor kel ha valami gondja van fogzás,időváltozás...ő cumis már a kórházba kénytelen voltam neki odaadni.

Hát remélem mielőbb megoldódik:-D

9. Baby0309 (válaszként erre: 8. - Bea0124)
2012. szept. 6. 14:01

Igazság szerint nem érzem fáradtnak magam..a 7-8 óra alvás megvan így is...alszom,amíg cicizik,vagyis félálomba vagyok:)

Nappal egyszer alszik egy ideje,kb 1,5-2 órát. Enni mindent eszik...12 kiló a lelkem :) (Hozzáteszem 7 hónapos kora óta ennyi,azóta tartja :)...4,5 kilóval született)

2012. szept. 6. 09:29

Nagyon nehéz lehet de szerintem meg kéne próbálni hogy nem adod neki oda biztos lesz egy két már mire rájön hogy este nem kap cicit.Ha felébred próbáld meg kínálni többször teával vagy vízzel!

Senkinek sem jó az ha fáradt vagy.Amúgy napközben hogy alszik!eszik már rendesen!

2012. szept. 5. 17:59
A nagyobbik lányom azóta alszik, amióta kijött az összes foga. Remélem a kisebbel is így lesz.
6. Baby0309 (válaszként erre: 5. - Margit74)
2012. szept. 5. 17:55

Fogzás az nálunk is van rendesen :)

Egyszerre 2 fog jött most ki. Lehet,hogy közre játszik ez is valóban.

2012. szept. 5. 17:48
Sziasztok! Én úgy vettem észre, hogy nálunk mindkét lányomnál a fogzással volt összefüggésben az éjszakai ébredések száma. A kisebbik lányom lassan 2 és fél éves és eddig ő is gyakran ébredt és csak cicin aludt vissza. Mostanában, hogy már csak 2 foga nincs kint, már sokkal jobban alszik, persze még mindig cicivel:)
4. mothertiger (válaszként erre: 3. - Baby0309)
2012. szept. 5. 17:48
Első perctől kezdve átaludta az éjszakát, mihelyt elválasztottam. Még kórházban voltunk, és nem nagyon volt étvágya, lehet azért is volt olyan "sikeres" a dolog. Hazamentünk, pár napig húzgálta rajtam esténként (de csakis akkor!) a pólót, hogy "kiki", de nem hisztizett, vagy ordított a ciciért. Engem rendített meg a legjobban, hogy ilyen könnyen lemond róla(m). :/
3. Baby0309 (válaszként erre: 2. - Mothertiger)
2012. szept. 5. 17:45
Na igen...az én nagyobbik Fiamat is 15 hónaposan választottam el,onnantól kezdve az éjszakát is végig aludta a mai napig...volt pár nap sírás,aztán szépen hozzászokott. Nálatok mennyi idő volt,amíg megnyugodott,hogy nincs cici? Az éjszakák hogy teltek az első napokban?
2012. szept. 5. 17:17

Jézusom, mintha a saját fiamról olvasnék... :OOO Szóról-szóra!

Nálunk 15 hónaposan lett vége a cicizésnek, mert vírusfertőzést kapott, és el kellett választanom. Ez megoldotta az összes problémát. Onnantól kezdve átaludta az éjszakákat, cicizés vagy bármi más nélkül. :/

2012. szept. 5. 16:56

Az első Fiam is sokat kelt cicizni éjszaka,de most úgy érzem a második Fiam még többször...ahogy megébred már egyből cicizni szeretne,ha nem adok neki,akkor sír. Nappal nagyon jól elvan cici nélkül,max 2szer igényli.Cumit nem fogadja el születése óta,az itatót éjjel ellöki.

Szerintetek csak a leszoktatással oldom meg ezt a problémát?

Köszönöm:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook