Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kevés lenne ennyi találkozás? Minden nap kellene, így, hogy ugyanabban a kisvárosban élünk? fórum

Kevés lenne ennyi találkozás? Minden nap kellene, így, hogy ugyanabban a kisvárosban élünk? (beszélgetős fórum)

2021. jan. 1. 23:02

Nem kell, csak annyit amennyi jól esik. Mennyi ideje vagytok együtt? Te mit tervezel vele hosszú távon?

Én mondjuk biztosan szeretnék itt-ott szabad estéket.

2021. jan. 1. 20:13

Annak idején mi naponta találkoztunk. Majdnem három éven át.

Éjfél előtt nagyon ritkán váltunk el egymástól. Mindketten albérletben laktunk és ha hétvégén hazautaztam szüleimhez a barátom (aki most a férjem) virággal várt a pályaudvaron.

7. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 1. 19:46
Volt olyan, akivel heti 2 is sok volt. A férjemmel anno heti 5 is kevés.
2021. jan. 1. 16:32
Te döntöd el, szeretnél-e néha magadnak is egy délutánt.
2021. jan. 1. 16:12
Nem keveslem, csak ha a páromon állna, akkor minden nap kellene találkozzunk. Ha az egyik estémet vele töltöm, másnap ír, hogy nem jössz ma este is vacsizni egyet.
2021. jan. 1. 15:43

"ez a heti 2 alkalmon felül még 2-3 alkalom szokott lenni."

Szóval heti 4-5 alkalommal találkoztok. Minden munkanap.

Nem értem, mit kevesellsz.

2021. jan. 1. 15:27

Ez a randizgatási fázis mèg? Elég. Viszont ha már felmerült a kérdés, akkor valami nyilvàn nem okés.

Te lennél többet együtt, a másik meg nem? Vagy mi a probléma? Ő akar többet?

2021. jan. 1. 15:12

Untig elég. Hogy ne unjátok, de ki ismerjétek egymást, ahhoz bőven elég heti 2

nap meló után és esetleg egyik hétvégi nap.

De mit csináltok 4-5órán keresztül ha nem laktok egy lakásban ?

2021. jan. 1. 15:09
Hetente 1-2 alkalommal vagyunk együtt, amikor hosszabb időt eldöntünk 3-4-5 órát. Ezen kívül pedig van, hogy munka előtt vagy után beülünk valahova kávézni vagy enni valamit, ez a heti 2 alkalmon felül még 2-3 alkalom szokott lenni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook