Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Két nap múlva (hétfőn) petesejt leszívásom lesz és ma reggel úgy keltem, hogy hüvelygombám van. fórum

Két nap múlva (hétfőn) petesejt leszívásom lesz és ma reggel úgy keltem, hogy hüvelygombám van. (beszélgetős fórum)


2022. ápr. 11. 11:32
Ha valakit még érdekel, megcsináltàk a leszívást reggel 8-kor. És kaptam gyógyszert rá, ami szájon át szedendő, mert most a vérzés miatt sem tudnék és nem is lehetne semmi hüvelybe helyezendő dolgot tenni ,és a beültetés miatt ami 5 nap múlva lesz sem lehetne.
2022. ápr. 10. 15:14
Hát nem kaptam sehol érdemi választ sajnos.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Boniko)
2022. ápr. 9. 19:40
Szia. Köszönöm szépen ☺️!
3. boniko (válaszként erre: 2. - Boniko)
2022. ápr. 9. 19:10
A mondat vége: mondanak valami okosat. Bocsi, de tabletről írok...
2. boniko (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 9. 19:08
Van több lombikos fórum, kérdezd meg ott, hátha jó Sanyi valami olyat.
2022. ápr. 9. 18:14

Sziasztok. Hétfőn lesz a leszívás és tegnap erre arra futkoztam ügyeket intézni,jól kimelegedtem és valószínűleg megfáztam és nálam ilyenkor sajnos, főleg, hogy most egy rakás hormon is van bennem ki szokott jönni a hüvelygomba. Kezelem magam hüvelygomba elleni tablettaval és a hozzá tartozó krémmel (nem Canesten) és egy fokkal jobb is ,de nem tudom hétfőre elmúlik-e.

Nyilván mindenképp jelzem a dokimnak ezt hétfőn, nem tudom mit mond majd rá.

Volt valaki így? Megcsináltàk neki így is a leszívást? Nyilván valamit kell a sok-sok tüszővel ilyen esetben is kezdeni.

Köszi a válaszokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook