Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kimaradt fogamzásgátló okozhat közti vérzést? fórum

Kimaradt fogamzásgátló okozhat közti vérzést? (tudásbázis kérdés)


2020. szept. 15. 12:01
Igen
5. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 15. 08:27

Ezt a témát tegnap kiírtad és válaszoltam is rá!


[link]

4. fincsi5 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 14. 16:45

Ja, ez a gyógyszert nem érdekli.

Amit kérdezel, korodtól is függ, de megnyugvásként úgyis tesztelsz majd.:)))

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Fincsi5)
2020. szept. 14. 16:42
Bizony az még igen és nagyon sokan szedik velem együtt persze.. Ráadásul többen is estek már mellette teherbe... Persze azt alairom én is hogy rendesen kellene szedni... Sajna mi elutaztunk és nem vittem magammal.. De ez tudom nem mentség..
2. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 14. 16:31
Az még forgalomban van?!
2020. szept. 14. 16:26
Sziasztok! Olyan problémám lenne, hogy 14 éve szedek fogamzásgátlót, még nem volt gond vele. Most sajnos elfelejtettem az elején menses után bevenni két szemet(tri regol) és kB menses utan két héttel elkezdtem pecsételően vérezni vagy inkább barna folyás ez három nap volt észrevehető.. Aztán most pont menses előtti héten két három nap megint megfigyeltem nagyon minimális pecsételést..persze a párommal voltunk együtt nem egyszer ezen idő alatt.. Mi lehet az oka? Jövő héten akkor várjam hogy megjön e? Lehetséges terhesség a háttérben? Járt már így valaki? Tapasztalat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook