Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi a teendő, ha kimaradt 2 szem fogamzásgátló tabletta az aktust követő 2 napban? fórum

Mi a teendő, ha kimaradt 2 szem fogamzásgátló tabletta az aktust követő 2 napban? (tudásbázis kérdés)


16. Manyi8
2015. okt. 28. 08:38

Sziasztok. Ismét én vagyok :)

A helyzet most a következő.

Megjött a megvonásos vérzésem időben, viszont nagyon nagyon gyenge volt.

Egy betét elég volt egy teljes napra. Vasárnap este érkezett és ma reggelre már semmi sem volt. Eleinte nagyom sötét színe volt. Tnap estére már mély pirosas kis fehérkével és ilyen nem is tudom milyen... Nem olyan, mint eddig.

Nekem gyógyszer mellett eddig 7 napig tartott és bő mennyiségű. Ma veszek tesztet, hnap reggel csinálom meg. Ti mit gondoltok?

Nem fáj a cicim sem, semmi tünet. Csak reggel( nem ébredés után egyből) 37 a hőm.

15. Manyi8
2015. okt. 18. 21:41
Amikor valaki gyógyszert szed, nem menstruációja van, hanem megvonásos vérzés. és azért gondolom h lehet ebből terhesség is, mert amikor együtt voltunk az idő óta még csak kb most tartanék a beágyazódásnál. ha jól tudom. vagyis attól, hogy most megjött, nem biztos, hogy nem leszek terhes, mert az esélyem megvan rá. De én csak várok, nem is gondolkodom ezen :)
14. virag32 (válaszként erre: 10. - Manyi8)
2015. okt. 18. 19:37

Nem értem.

Ha megjött, mitől lennél terhes?


Amúgy olyankor semmi más teendő nincs, mint beszedni a levél többi darabját és védekezni a következő menstruációig.

13. Manyi8 (válaszként erre: 12. - Zebracsikó)
2015. okt. 18. 10:13
Nem is kicsit zavarodott össze, mert úgy fáj a hasam már napok óta, mint amikor még nem szedtem gyógyszert és úgy jött meg. Hiába veszek be gyógyszert, semmi nem használ, de már nem is próbálkozom, mert a végén csak jobban ártok a szervezetemnek. :S
12. zebracsikó (válaszként erre: 10. - Manyi8)
2015. okt. 17. 14:55

valószínűleg kicsit összezavarodik a ciklusod, a tablettaszedés szünetében is számíts valamiféle maszatolásra.


a következő hónap már valószínűleg rendben lesz

11. zebracsikó (válaszként erre: 10. - Manyi8)
2015. okt. 17. 14:53
a kérdéses aktus után 2-3 héttel már biztosan kimutatja a teszt a helyzetet
10. Manyi8
2015. okt. 17. 11:30

Szerintetek mikor csináljak tesztet? így, hogy megjött, nem szeretnék dokihoz menni, nem is látna még semmit.

De fáj kicsit a cicim is meg a hasam is :/

Meg most mikor elfogy a tabi akkor megint meg fog nekem jönni?

Ahh... Nem szeretem a kételyeket :(

2015. okt. 16. 16:57

Köszönjük szépen, már sokkal jobban van szerencsére :)

Ám nekem megjött most a vérzésem.

8. zebracsikó (válaszként erre: 7. - Manyi8)
2015. okt. 15. 19:11

Jobbulást kívánok Anyukádnak!


72 órán belül bevehettél volna sürgősségi fogamzásgátlót.

2015. okt. 15. 19:06
Nem parázok, csak az érdekel, hogy tudok e mit csinálni. De amúgy bár nyaralni mentem volna, csak sajnos nem oda mentem. Anyukámhoz kellett mennem, mert kórházba került.De ez részlet kérdése. Tudom, hogy nem mentség ez sem, de sztem érthető, hogy épp nem a gyógyszer volt az eszemben. Legközelebb jobban odafigyelek a dolgokra. De most most van. Most akkor egyenlőre várok. Ha más nem, akkor babázunk a jövőben :)
2015. okt. 15. 18:59

Mi a teendő?


Parázni és tesztelni.


Nincs olyan, hogy utazás miatt nem tudtad bevenni.

Más sem hagyja abba, ha nyaralni megy.


Erre mindig gondot kell fordítani. Tartsd a pénztárscádban , az mindig nálad van.

2015. okt. 15. 18:10
Viszont a derekam nagyon elkezdett fájni. :S
2015. okt. 15. 17:24
Kb 1 éve szedem már.
2015. okt. 15. 17:12
Szinte 0. Feltéve, hogy előtte minimum 2 hónapig rendszeresen szedted.
2015. okt. 15. 16:48

Sziasztok. Arra lennék kíváncsi, hogy a levél 2. hetében az utolsó két tablettát utazás miatt nem tudtam bevenni, viszont előtte való napon együtt voltunk párommal.

Az oké, hogy ebben az időben védekezni kell, de az az egy aktussal mi lesz?

Mekkora esélye van annak, hogy terhes leszek?

2015. okt. 15. 16:47
Mi a teendő ha kimaradt 2 szem tabi az aktust követő 2 napban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook