Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Készül valaki mostanában KRESZ vizsgára/vezetni? fórum

Készül valaki mostanában KRESZ vizsgára/vezetni? (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
323. Rhea (válaszként erre: 321. - Mongi)
2007. dec. 28. 23:07
igen, otthon gyakoroltam. pirinyó kis program, a kereszteződéses kérdéseknék nagyon jól jött, mert megtanulod - rögötn látod, hol rontottad el.én csak azt gyakoroltam, 3-4 nappal a vizsga előtt kezdtem, napi 2-3 órát. 1 hibpontom lett, azt is tudom melyik kérdést rontottam el.
322. b59d693a46 (válaszként erre: 320. - Mongi)
2007. dec. 28. 14:26

Nekem is mondta az okim, szedjek vmi gógynövényes nyugtatószert. Az egyetemi vizsgáknál is izgultam, de olyan helyzetben jobban lehet leplezni, ez sajnos gyakorlat, össze-vissza csinálok mindent, ha ideges vagyok :(


Biztos bukás a záróvonal érintése, azon való áthajtás, a kereszteződésbe való beragadás, az elsőbbség meg nem adása vagy kikényszerítése, meg úgy általában a kresz szabályainak megszegése. Ha nem tudsz parkolni, meg ki tudja még mi...hirtelen ezek jutnak eszembe. Ja, meg ha az okinak be kell avatkoznia, pl. belelép a fékbe. Ilyenek.

321. mongi (válaszként erre: 316. - Rhea)
2007. dec. 28. 14:16

Nem figyeltem még meg annyira,de a ha jó a válasz-zöld,ha rossz,akkor pirosan világít az adott betű.

Te ezeket otthon gyakoroltad?

320. mongi (válaszként erre: 319. - B59d693a46)
2007. dec. 28. 14:15

Vannak emberek,akik lazán tudják venni a dolgokat,vannak,akik nem.Valahogy mi is az utóbbi csoportba tartozunk:(((Azzal,hogy már előre izgulunk,félünk valamitől,nem jutunk előrébb,nem változtat semmin.

Gondoltam,beszerzek valami autogén tréninges könyvet,s azt olvasgatva hátha nem izgulok majd annyira!:DDD


Egyébként tényleg szemétség ez a beugratás a vizsgabiztosoktól.

Mit hallottál,milyen dolgokért szoktak még meghúzni embereket?

319. b59d693a46 (válaszként erre: 318. - Mongi)
2007. dec. 28. 13:39

Az oktatóm mesélte, a múltkor rászolt egy vizsgabiztos a tanulóra, miért nem megy gyorsabban. Mondta a tnuló, hogy 30-as tábla volt, mire a v.biztos: "Ja, észre sem vettem."..Na, persze. :( Az embernek így is van elég baja, miért kell még külön szemétkedni, nem tudom...:((


Hú, engem is nagyon nyomaszt a vizsga. Mindenki azt mondja, vegyem könnyedén, menjek úgy, hogy "úgyis sikerül". Könnyű ezt így mondani...aztán meg pofára esek megint :(

318. mongi (válaszként erre: 317. - Rhea)
2007. dec. 28. 13:24

Na,neeee!Pont ezt kérdeztem tegnap a férjemtől,hogy szerinte lehetséges-e,hogy a vizsgabiztos direkt olyan feladatot kér,ami tilos?Szerinte az nagy kicseszés lenne...de,hát úgy látszik mégis lehet.


Azért jobban szeretném,ha férfi lenne a vizsgabiztos,tudod a nők mindig csak rivalizálnak:)

(Amúgy én MÁR ideges vagyok a vizsga miatt.Tudom,hogy tök hülyeség,de ha nem figyelek egy kicsit magamra máris feszült vagyok).Már az is eszembe jutott,hogy nem megyek majd el vizsgázni...:)


Nagyjából mi is ugyanazokon az útvonalakon megyünk-de majdnem minden alkalommal valami új útvonalat is beiktat.Tulajdonképpen már körüljártuk a falut.Ez mind lenne a vizsgaútvonal?

317. Rhea (válaszként erre: 313. - Mongi)
2007. dec. 28. 00:54

igaza van PéDé-nek, figyeld az útvonalakat, és rájössz, melyiken mentek sűrűn. én magamtól jöttem rá, mert szinte minden nap ugyanarra mentünk. a végén rákérdeztem.


szerintem sem baj, hogy nő a vizsgabiztos. miért gondolod, hogy neked annyi? én csak annyit hallottam

az otthoni vizsgákról, hogy a vizsgabiztosok szokszor beugratják a vizsgázókat, s azt kérik, kanyarodj jobbra, holott a tábla szerint meg tilos. a vizsgázó meg nem szól, mert nem gondolja, hogy beugratós, és bukik. furcsa. na, de törökkanizsán annyira megreformálták a közlekedést, hogy néha én is meglepődök a táblákon..

316. Rhea (válaszként erre: 312. - Mongi)
2007. dec. 28. 00:47
lehetséges, hogy azok a tesztfeladatok. nagyon könnyű felismerni, mivel az eredeti tesztlapok vannak ollóval kinyisszantva, digitalizálva, és egygagyi programmal működtetve a helyes válasz zöldre villan, ha elrontod pirosra. külön vannak a szöveges dolgok, külön a táblák, külön a kereszteződések..rajtam meg nincs a szemüvegem, és nem látom, hogy mit írok, ezért elnézést, ha össze-vissza pötöyrészek..
315. b59d693a46 (válaszként erre: 313. - Mongi)
2007. dec. 27. 21:56

Már előre tudod, hogy nő lesz a vizsgabiztos? Nme biztos, hogy az rossz, látod, a férfiakba se szorult semmi jóindulat. Lehet, hogy rendes lesz. :)


Miért nem mondja meg az útvonlakat? Biztos azokon gyakoroltok, próbáld megjegyezni őket. Nálunk iszonyú sok van.

314. b59d693a46 (válaszként erre: 312. - Mongi)
2007. dec. 27. 21:54

Nálunk ezekkel kezdődött az egész oktatás, tudod van is ebből külön vizsga, ha sikerül utána mehetsz ki forgalomba. Tényleg nem könnyűek, viszont nem kell annyi mindenre figyelni, mint a forgalomban. Én inkább mennék még rutinvizsgára, mint a forgalmira. :(

Ha gyakoroljátok, biztos menni fog. Én ezeket rengeteget gyakoroltam a férjemmel. Kár, hogy a forgalomban való vezetést nem lehet gyakorolni. :(

313. mongi
2007. dec. 27. 19:19

Jajj,majdnem elfelejtettem,hogy NŐ lesz a vizsgabiztos!!!!

Teljesen kikészültem e hír hallatán,nekem annyi!


Kérdeztem az oktatót,hogy megvannak e nálunk is a vizsgaútvonalak.Mondta,hogy meg,de nem mondja meg,hogy melyikek azok,s ne ezzel foglalkozzak.Nagyon vicces:((

312. mongi
2007. dec. 27. 19:16

Én ma vezettem.

Képzeljétek,kimentünk a rutinpályára!!!!(Tényleg a téglagyár felé van)

Háááát....elég nehéznek találtam.3 gyakorlatot csináltunk(nem tudom,hogy lesz-e még másik is):

y fordulás

elindulás,másodikba váltás,leállás

2 ill.4 oszlop közé tolatva beállás

Szóval,nekem tényleg nehéz volt.Remélem több gyakorlással könnyebben fog menni.

Ma elég havasak,csúszósak voltak az utak otthon,úgyhogy kicsit gyakorolhattam ezt is-ha véletlen hóban kellene vizsgáznom,aminek persze elég nagy esélye van.

másfél órát vezettem,aztán pedig 1 órán keresztül számítógépen tesztfeladatokat oldottam meg.Rhea,szerinted ez az lehet,amin te is gyakoroltál?

311. mongi (válaszként erre: 308. - Rhea)
2007. dec. 27. 19:07
Szerintem Rhea mindenképp próbáld meg-akár többször is,mert tényleg sok azért ennyi pénzt kidobni.Egyszer úgyis átmész!!!Vagy amit Pédé javasolt,azt nem lehet megcsinálni,hogy másik városban vizsgázol?Gyere Törökkanizsára:))))))!
310. mongi (válaszként erre: 306. - B59d693a46)
2007. dec. 27. 19:05

Na,ez az!!!

Kérdeztem már tőle,hogy vajon mit fog majd mondani akkor másoknak,ha megbukok?Mire ő:

-Azt,hogy túl jól vezettél,ezért meghúztak!

309. b59d693a46 (válaszként erre: 308. - Rhea)
2007. dec. 27. 13:22

Persze, mindenképp meg kell csinálni, ha már ennyi pénzt meg energiát belefektettél. Nincs vhol a közelben egy város, ahol könnyű megcsinálni, levizsgázni? Nálunk is vannak olyan helyek, ahová sokan elmennek, mert ott tuti sikerül.


Az jó átmenetnek, hogy a nagymama tud rá vigyázni, szokja kicsit, hogy külön van tőled.

308. Rhea (válaszként erre: 303. - B59d693a46)
2007. dec. 27. 12:51

:) remélem jó hír lesz legközelebb. én még 1 esélyt adok magamnak, aztán nemtom folytassam e..de ha nem folytatom, akkor meg kidobtam egy csomó pénzt az ablakon..


Barnus még nem megy bölcsibe, egyelőre a nagymama vigyáz rá, de szeptembertől szeretném beíratni.

307. Rhea (válaszként erre: 305. - Mongi)
2007. dec. 27. 12:49
nem hiszem hogy lesz közös autókázásom a vizsgabiztossal..:)
306. b59d693a46 (válaszként erre: 304. - Mongi)
2007. dec. 26. 15:22
:) Jó, hogy így bízik benned. Tudja, hogy ügyes felesége van. :)) Na, de ezek után, nem bukhatsz meg! :)
305. mongi (válaszként erre: 301. - Rhea)
2007. dec. 26. 14:34
Mit értesz azon,hogy nem hiszed,hogy lesz belőle valami?
304. mongi (válaszként erre: 302. - Rhea)
2007. dec. 26. 14:34
Hajjaj,engem már idegesít,hogy a férjem fűnek-fának dicsekszik,hogy már milyen jól vezetek stb.Ami persze nem is igaz,a másik,meg,hogy fogalma sincs,hogy hogy vezetek,mert nem látja.Legutóbb már rászóltam,mert kicsit égő,ha utána meg jó sokszor meghúznak.:)
303. b59d693a46 (válaszként erre: 301. - Rhea)
2007. dec. 26. 14:28

Igen ahogy leírtad, biztos nem is olyan gonosz, csak van szíve. :)

Akkor ne mondd el legközelebb, csak közöld mindenkivel a jó hírt, hogy sikerült. :) Én azt hiszem, ezt fogom tenni.


Barna megy bölcsibe akkor januártól? Vagy vigyáz rá vki?

302. Rhea (válaszként erre: 300. - B59d693a46)
2007. dec. 26. 14:25
ezzel egyezem, mert engem is idegesített, hogy kérdezgették az ismerősök, hogy na akkor végre meglesz az a jogsi?
301. Rhea (válaszként erre: 299. - B59d693a46)
2007. dec. 26. 14:23
nem hiszem, hogy lesz belőle valami, mert én januártól dolgozom, és ezek a vizsgabiztosok is elfoglalt emberek. de már nem tűnik olyan mumusnak, mint előtte..nagyon összerándult a gyomrom, amikor ismét ő ült be mögém, szigorú, nagybajúszú ember, szúrós szemekkel...
300. b59d693a46 (válaszként erre: 299. - B59d693a46)
2007. dec. 26. 14:22
Lehet, hogy legközelebb nem kellene senkinek sem megmondanod, hogy mikor vizsgázol (kivéve persze a férjedet), akkor nem lenne rajtad akkora nyomás, nem izgulnál úgy. Lehet, hogy én is titokban tartom, akkor nem kérdezgeti majd mindenki, nem kell azon is görcsölni, mit fognak szólni, ha esetleg nem sikerül. Engem ez is idegíesített előtte. :)
299. b59d693a46 (válaszként erre: 293. - Rhea)
2007. dec. 26. 09:02
:( Pedig gondoltam rád, szorítottam nagyon. Milyen rendes azért az oktatód, hogy így kiállt melletted. Az biztos jó lesz, ha mentek pár kört, kicsit hozzászoksz a vizsgabiztoshoz.
298. Rhea (válaszként erre: 297. - Mongi)
2007. dec. 25. 22:59
vana kuplungnak egy "holtjárata", és ha túl gyorsan felengeded, akkor lefullad a motor, mondják..na én a múltkor azt rontottam el, és most nagyon nem akartam, mégis..igen, a yugo sebváltója is nagyon sz@r, de lehet hogy most majd átmegyek az új oktatóm autójára, mert neki nem felel meg ez, nem ismeri, meg nem is használják, amig nincs új oktató, aki ezen tanítana. csak nem tudom, hogy fogjuk összeegyeztetni a vizsga előtt azt a pár órát, mert én január 3tól kezdek rendesen dolgozni..:(
297. mongi (válaszként erre: 296. - Rhea)
2007. dec. 25. 20:10

Ja,ilyeneket is néznek!!???Én például sokszor bénázom a sebváltóval,mert annyira sz@r a Zastavában.Gondolom a Yugoban is hasonló.

Mit csináltál rosszul a kuplunggal?Ha kijavítod magad az tényleg nem számít semmit?

296. Rhea (válaszként erre: 295. - Mongi)
2007. dec. 24. 23:21

a suliban nem, a munkámon sem, és az első két alkalommal a izsgán sem voltam ennyire ideges, de a múlkor meg most..a fene se tudja, mi lelt.

végül is megcsináltam mindkét műveletet, csak a tolatás kicsit ferde lett. az volt a baj, hogy bénáztam a kuplunggal, meg egyszer nem dobtam be sebességbe, de kijavitottam magam..hiába.

295. mongi (válaszként erre: 294. - Rhea)
2007. dec. 24. 20:04

Köszönjük és viszont kívánjuk!


Hihetetlen,hogy mennyit számít,hogy ideges az ember!

Mi nem sikerült a rutinpályán?

A suliban is ennyire izgulós voltál?

294. Rhea (válaszként erre: 291. - Mongi)
2007. dec. 24. 13:41
kellemes ünnepeket nektek!
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook