Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Keresztfiamatnak szeretnék AC Milan-os mezt venni, de eddíg csak gyereméretben láttam, babának valót nem. Hol tudnék venni, vagy készíttetni fórum

Keresztfiamatnak szeretnék AC Milan-os mezt venni, de eddíg csak gyereméretben láttam, babának valót nem. Hol tudnék venni, vagy készíttetni (tudásbázis kérdés)


2008. aug. 11. 19:24
bocs, most olvasom, hogy babának kell, hát azt nem láttam sehol... mégegyszer bocsi.
2008. aug. 11. 19:22
beütöd gugliba hogy:"mez ac milan "és már hozza is a találatokat sorban S-től XXXL-ig címmel, árral...én így szoktam, de ezután inkább fórumot indítok:)))
2008. aug. 11. 14:23

Meg kellene kérdezni attól, aki a gyerekméretet árulja, vagy pedig rendes babaruhára varrni egy AC Milanos logot, esetleg kapsz olyanban, ami ruhára vasalható. Vagy menj rá a netre és ott keress magyar rajongókat, ők jobban segíthetnek.

Sok sikert hozzá.

2008. aug. 11. 14:06
Keresztfiamatnak szeretnék AC Milan-os mezt venni, de eddíg csak gyereméretben láttam, babának valót nem. Hol tudnék venni, vagy készíttetni

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook