Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Képes egy elköteleződéstől félő ember megváltozni? fórum

Képes egy elköteleződéstől félő ember megváltozni? (beszélgetős fórum)


1 2
25. Panna.33 (válaszként erre: 20. - Monalisa83)
2016. júl. 22. 12:08
Szerintem itt, ebben a szituációban neked nem osztott nyerő lapot az élet.
24. massalhangzo (válaszként erre: 20. - Monalisa83)
2016. júl. 22. 12:01
hagy ott, ha komoly kapcsolatot akarsz. nem az elkotelezodestol fel, csak nem szeret igazan, nem akar teged, de kell neki mindig valaki, hogy legyen tarsasaga
23. túrógombócka (válaszként erre: 20. - Monalisa83)
2016. júl. 22. 11:55
ilyen hapsival szóba se kell állni.
22. Bekacomb (válaszként erre: 20. - Monalisa83)
2016. júl. 22. 10:17
Ne haragudj, de akkor itt egyértelmű a helyzet. Nem szeret. Akit szeretek, azt nem dobálom ide-oda. Amikor épp nincs senki, jó vagy, aztán megint nem. Jöjjön tisztába magával, mert így nem tisztességes a viselkedése veled szemben. Én már azt sem bocsájtottam volna meg neki, hogy visszament az asszonyhoz, aztán meg hozzám. Őt sem szeretheti jobban. Tartsd többre, jobbra érdemesnek magad, olyat keress, akinek te vagy a NŐ az életében, és megbecsül.
21. Magdalénia (válaszként erre: 20. - Monalisa83)
2016. júl. 22. 10:15

Tehát több gyerek, több anyától és még vissza is könyörögte magát oda-vissza.

És te még mindig hiszel a mesékben. Itt már nem is a pasi a hibás.

Addig vársz, amíg nálad is lesz egy gyereke?!

2016. júl. 22. 10:01
Nem csak velem csinálta ezt. Mint később kiderült, a legkisebb gyereke anyjával évek óta így ment, megy. Van egy közös lakásuk, de több mint 2 éve nem élnek együtt, csak ő lakik a lakásban, a lány a kislánnyal együtt elköltözött az anyjához. Ha velem éppen nem volt jóban, akkor visszasírta magát oda, de amint ott is komolyabbra kellett volna fordítani a dolgot, onnan is visszalépett. Egyszer engem hitegetett közös élettel, utána a másik csajt. Az egészben az a legbosszantóbb, hogy ő piszkált bele az én életembe, és amikor neki kellett segítség, én mellette voltam, de cserébe nem igazán kaptam semmit, üres ígéreteken kívül. Mindig annyit tud mondani, hogy neki még idő kell, de hogy mire, és mennyi, azt senki nem tudja.
19. 5056d3921a (válaszként erre: 18. - Channa*)
2016. júl. 22. 06:12

Arra értette, hogy a 3 gyereke után következet csak a nő. (fontossági sorrend)

Ezt meg megint kevés nő szereti, ha nem ő az elslő a férfinál.

18. Channa* (válaszként erre: 17. - C73db520ef)
2016. júl. 22. 05:56

Sorba kell állni?

Van olyan pasi akinél ezt kell tenni?:DDDD

17. c73db520ef (válaszként erre: 16. - Ironizáló)
2016. júl. 22. 04:31
Csak eppen 3 gyerekkel az eleteben nem eppen vonzo az ilyen pali. Ilyennel sorba kell allni. Azt pedig melyik no szereti?
2016. júl. 21. 22:36
Nem képes, vagyis veled nem. Ha egy férfi komolyan gondol egy nőt azt lehet érezni és ott nincs kérdés. Azt tudod és kész.
2016. júl. 21. 22:03
Nem téged akar....
14. Magdalénia (válaszként erre: 1. - Monalisa83)
2016. júl. 21. 20:05

Neki megfelel ez a kapcsolat így. Vannak gyerekei, mástól már nem akar. Minek elköteleződnie.


Veled már nem fog megváltozni.

Az ilyen férfiak közül kerülnek ki azok, akik hirtelen belezúgnak valaki másba és rögtön elfelejtik, hogy nem is akartak elköteleződni.


A Ti kapcsolatotok talán már kihűlt, nem érzi, hogy melletted szeretné leélni az életét, nem rajong érted. Csak úgy vagy neki.


Ki tudja milyen volt a házassága és mennyire égette meg magát, esetleg ő volt, aki félrelépett, mennyire hiányoznak a gyerekei stb.

13. c73db520ef (válaszként erre: 1. - Monalisa83)
2016. júl. 21. 18:37
Ilyen ferfival nem is kezdenek. Tul sok a konfliktusforras korulotte.
2016. júl. 21. 18:19
Olvasd el a Férfi,aki nem tud szeretni című könyvet ha még nem olvastad.A kotelekfobias emberekről szól nem fogsz csalódni!es vigyázz magadra én ezt a jellegű kapcsolatom szenvedtem meg a legjobban.
11. 5056d3921a (válaszként erre: 1. - Monalisa83)
2016. júl. 21. 17:24

Mennyi időn belül szeretettek/szerettél volna összeköltözni vele?

Lehet, kevés neki még a fél év és a saját érzéseivel sincs tisztában.

2016. júl. 21. 17:06
hát, lehet, hogy nem téged képzel(ne) el maga mellett? ne hagyd, hogy hülyítsen!
9. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Monalisa83)
2016. júl. 21. 17:06
Attól függ mennyi időd van kivárni... Hány éves vagy ?
8. Specially (válaszként erre: 1. - Monalisa83)
2016. júl. 21. 17:00
Arra vigyázz hogy ne acsorogjon sokáig a küszöbön.Én három évig játszottam ezt de rájöttem h tartalék vagyok mert azért annyit nem értem mint a függetlenség.De mindenki döntse el mennyire ér rá.
2016. júl. 21. 16:44
Lehet, hogy képes, de akarnia is kéne. Itt úgy tűnik nem akarja.
6. c73db520ef (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2016. júl. 21. 16:04

Egyelore senkit nem akar.

Nem eppen a noi almok ferfia.

5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Monalisa83)
2016. júl. 21. 15:59
Nem biztos, hogy az elköteleződéstől fél. Inkább csak téged nem akar.
4. c73db520ef (válaszként erre: 1. - Monalisa83)
2016. júl. 21. 15:45

38 eves, elvalt, 3 gyerek: nem srac... csak 50 %-s... :(

Aki egyszer megegette magat, az bizony fel!!!

Keress korban, csaladi allapotban hozzad illo ferfit!

2016. júl. 21. 15:36

A kerdesedben benne van a valasz. Szerintem ez esetben nem eri meg varni. Majd mindig eszebe jut hogy ö most felti a függetlenseget.


Szerintem te is megerdemelsz egy normalis kapcsolatot. Az nem tartozik hozza hogy havonta nekiugorjatok az " ujrakezdesnek".

2. túrógombócka (válaszként erre: 1. - Monalisa83)
2016. júl. 21. 15:25
képes, de a jelek szerint nem te leszel a választott.
2016. júl. 21. 15:18
Van egy 38 éves férfi, 3 gyerekkel, elvált. Fél éve megy közözöttünk egy se vele, se nélküle jellegű kapcsolat, amiből most már nagyon elegem lett. A srác évek óta effektív egyedül él, de keveset van egyedül. Egyrészt a munkája miatt, másrészt ha nem dolgozik, sokat vannak nála a gyerekei. Saját elmondása szerint nagyon szeretne maga mellé egy normális társat, de ha komolyabbra fordulna közöttünk a kapcsolat, mindig kihátrál. Ilyenkor persze én vagyok türelmetlen, mert neki idő kell. Ezt én már nem igazán tudom elfogadni, hiszen fél éve, körülbelül havonta ugrottunk már neki ennek a dolognak. Amíg nincsenek elvárásaim, és ő akkor jön, amikor kedve van, nincs semmi gond. De amikor valami normális kerékvágásba szeretném terelni a dolgokat, rögtön visszavonulót fúj. Itt most nem azt értem, hogy költözzön hozzám, vagy éjjel-nappal legyünk együtt, de azért mondjuk a szabad hétvégéit töltsük már minőségileg együtt. Ilyenkor ő is azt mondja, hogy fél belefogni egy komolya kapcsolatba, félti a függetlenségét. Mit gondoltok? Ugye jól gondolom, hogy egy ilyen ember soha nem fog megváltozni és nem éri meg várni rá?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook