Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kellemes karácsonyi ünnepeket! - üdvözlet a tagoknak! fórum

Kellemes karácsonyi ünnepeket! - üdvözlet a tagoknak! (beszélgetős fórum)


24. arwenn
2006. nov. 17. 09:53

Sziasztok. Nekem az a három a kedvencem:


-Erdő szélén ezüstfenyő, havas ággal büszkélkedő. Őz és nyuszi körbejárja, tekintetük megcsodálja. Képzeld el, hogy ott állok és Boldog Új Évet Kívánok.


-Áll egy kövér hóember, répaorral,szén szemmel.

Fejét melegen tartja szalagos nagy kalapja.

Ha egyszer megszólalna, legelső szava ez volna:

Igaz szívből kívánom, legyen gyönyörű Karácsony.


-Hópihe szárnyon száll az idő, ünnepi díszben áll a fenyő. Készül a bejgli, a sok jó falat, itt a Karácsony a kertek alatt.

2006. jan. 21. 13:34

Sziasztok Csajok! Szégyenlem magam, hogy tavaly óta be sem néztem. Nézzétek el nekem, mindent rákenek a páromra :-)))))).

Naszóval B ÚÚÚÚÚÚÚÚÚ ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ K. és persze utólagodan is Kellemes Karácsonyt mindenkinek :).

Mosttól remélem többet fogok erre járni (kezdőlap lett az oldalból :-) )


Puszi mindenkinek

Linda

22. 549be03e80 (válaszként erre: 21. - Hoxa)
2006. jan. 1. 23:05
En igen!:-)
21. Hoxa
2006. jan. 1. 13:09
BUJJJÉK mindenkihez valaki, aki szereti :)
20. 549be03e80 (válaszként erre: 19. - Bige)
2006. jan. 1. 12:24
Na ezt jol meg aszontad, tetszik,koszi, en is mindenkinek!!!!!!!:-)
19. bige
2006. jan. 1. 09:22

sziasztok!


kívánok az új évre Mindenkinek 12 hónap egészséget, 52 hét szerencsét, 365 nap nyugalmat, 8760 óra szerelmet, 525600 boldog percet.

BUÉK:-)))

2005. dec. 31. 21:34

Ha nem baj én itt Kívánnék Minden Fórumlakónak Nagyon Nagyon Boldog És Fogyásban sikeres (persze minden másban is, csak itt a fórumon ez a lényeg :D) Boldog ÚjÉvet!


Millió puszikával Mókica! :))))

17. Hoxa
2005. dec. 27. 11:18

Túl vagyunk rajta :)))


Sokat ettetetek? Sebaj, jönnek a szép napok, amikor fogadalmakat lehet tenni :))

16. bige
2005. dec. 24. 20:59

sziasztok!


nagyon-nagyon-nagyon Mindenkinek!:-)))

15. pirko
2005. dec. 24. 20:13

Boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek!


Pirko

14. 549be03e80 (válaszként erre: 13. - Ekka)
2005. dec. 24. 12:27
Nagyon aranyos!Koszi.
13. Ekka
2005. dec. 24. 12:14

Elírtam, bocsánat:))))


[link]


Ezt másoljátok be!:))

12. Ekka
2005. dec. 24. 12:07
11. Hoxa
2005. dec. 24. 09:40

Mindenkinek nagyon szép karácsonyi ünnepeket és sikeres, boldog új esztendőt kívánunk sok szeretettel:

Hoxa & Speedz

10. Jay
2005. dec. 22. 16:04

"A mosolynál nincs szebb a világon, mosolyunktól lesz még szebb a Karácsony."


Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

2005. dec. 22. 12:32

"Ó igen,adni kell,adni,mindent odaadni.Munkát,erőt,életet.Pénzt,ruhát és kenyeret.Könnyet,mosolyt,simogatást.Jó szándékot,jó akarást,imádságot,egészséget. Melegséget,élő hitet.Odaadni akárkinek,a legelső nincstelennek,a náladnál szegényebbnek.

Szeretettel adni és érte semmit sem kívánni.

Így kell élni.

S ha valóságban így fogsz élni,akkor,de csakis akkor mindent,de mindent vissza fogsz kapni. Amiről álmodtál,valósággá válik.

Amire vágyódtál-elébed hozzák.Akit elvesztettél-újra megtalálod.

Mert megtalálhatod anyád simogatását egy idegen asszony kezében,elhozhatja neked eltűnt kedvesed csókját egy idegen csókja,s megvigasztalódhatsz egy idegen gyermek mosolyától is.De csak akkor,ha adtál valaha valakinek valamit olyan szeretettel, mintha valóságos anyád,valóságos fiad,valóságos kedvesed lenne.

Mert ne felejtsd el soha,hogy mindnyájan egyek vagyunk,mindnyájan testvérek vagyunk,és testvéreink a fák,a füvek,a kutyák,a kövek,a hüllők,a bogarak,a csillagok s a madarak. Mindnyájan testvérek vagyunk-mert mindnyájan a Szeretet teremtményei vagyunk.

S tudjátok-e,hogy aki a szeretetben él,annak többet soha semmitől sem kell már félnie.Nem kell töprengenie,hogy jól csinál-e valamit vagy sem,mert nem ő cselekszik már,hanem a szeretet cselekszik őbenne.

Annak a lábát puha kezek fogják,s szépen igazítják,ne ide lépj,-nézd csak-inkább ide,így jobb.

S ha elhomályosodik előtte az Út,kis jelek és csodák gyúlnak,ki a sötétben s világítanak a lépteid előtt."

/Mezei Mária:Hoztam valamit a hegyekből/

8. Zsibi (válaszként erre: 1. - 549be03e80)
2005. dec. 22. 10:39

"Sebesen közeleg a karácsony este,

Vajon a fa alatt ajándék lesz-e?

Kívánom, hogy legyen ott minden, ami kell,

s életed útját siker kísérje el!


Ne add fel!"

2005. dec. 22. 10:10

Mindenki!!!

Én is kívánok mindenkinek szeretetben, boldogságban, békességben töltött ünnekepet,az új évben sok boldogságot, szeretetet és önmagunk elfogadását, mert nem csak a - kilók számítanak, hanem hogy békességben éljünk önmagunkkal is, hogy könnyebb legyen a szeretteinkkel is békességben élni.

Szép ünnepeket!

6. 549be03e80 (válaszként erre: 4. - En26)
2005. dec. 22. 04:16
Igy igaz!Es nem fugg orszaghataroktol es orszagoktol sem!
5. 549be03e80 (válaszként erre: 3. - Jay)
2005. dec. 22. 04:16
Szivesen Jay!
4. En26
2005. dec. 21. 14:04

Mindenkinek nagyon Boldog, Békés Ünnepeket kivánok!


„Az ember ott a legboldogabb, ahol legközelebb él a szeretethez”…

3. Jay (válaszként erre: 1. - 549be03e80)
2005. dec. 21. 13:51

Nagyon szép!

Köszi Brizzy!

2005. dec. 21. 09:26

Sziasztok Kedves Fórum Lakók!


Jól jött ez a topik, mert én is mindenkinek szerettem volna elmondani jókívánságaimat. Boldog Karácsonyi Ünnepeket és természetesen Boldog Új Évet is kívánok!


"Minden álmunk valóra válhat - ha elég bátrak vagyunk ahhoz, hogy tegyünk is értük."

2005. dec. 21. 01:05

Gondoltam kulon topicban teszem be, es masok is akik, hasonloan hozzam szeretnenek jokivansagokat Karcsonyra es Ujevre itt megtehetik, es akkor osszegyujtve lesz az egesz, nem szetszorva, imitt-amott.

Szoval kivanok mindenkinek Istentol megaldott bekes boldog karacsonyt es bekes boldog, sikerekben es fogyasokban gazdag Uj evet, es a Hoxanak es masoknak akikrol nem tudok egy szep babyt!:-)

Az alabbi linkre kattintva feljon a karcsonyi udvozlet ugyeljetek arra, egy sor, es nem ketto!

Itt van:

[link] Stuff/Christmasblessings.pps

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook