Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kefalonia vagy Skala? Ti melyiket ajánlanátok egy huszonéves társaságnak? fórum

Kefalonia vagy Skala? Ti melyiket ajánlanátok egy huszonéves társaságnak? (tudásbázis kérdés)


2017. jan. 22. 22:06
.
11. cristypop (válaszként erre: 1. - Orsova)
2014. aug. 12. 15:25
Szia. Grand Tourssal ne!! Az nagyon gáz!!
10. Orsova (válaszként erre: 8. - Bowie)
2013. ápr. 4. 15:24

Kedves Bowie, köszi a sok infót! :)

Kb. 6-an mennénk, a kocsi bérlés mindenképp jó ötlet :)

Ahh, elhiszem!! Mi Korfun voltunk 2 hetet, még azt is keveselltük :( Zakynthoson az 1 hét nem sokra volt elég.. De most is csak 1 hétre tudunk menni, sajna ennyi szabi jár :(

9. Orsova (válaszként erre: 7. - Nusi85)
2013. ápr. 4. 15:22
Köszönöm szépen, nagyon jól hangzik!! :)
2013. ápr. 4. 14:27

Skala partja gyönyörű és tiszta, magyar szót nem lehet hallani. Érdemes búvárkodni, meg bérelni egy autót vagy robogókat (nem tudom hányan mentek) és bejárni az egész helyet, mert roppant jó az egész. Nem tudom mostanában mennyire felkapott hely, de tavalyelőtt még nem nagyon voltak, inkább csak angol túristák. Szóval költőpénz kellett rendesen sajna.

Viszont lehet bulizósabb hely Lassi, vagy Lessi? Nem tudom hirtelen hogy írják.


Tehát pl tengerpartnál ne olyat képzelj, mint Tunéziában, vagy Paralián, hogy fekszel, oldalra nézel, aztán egy idegen képébe bámulsz..:D Itt nem, mert még nem annyira elterjedt..legalábbis akkor. Mi 10 napot voltunk, de kellett volna 3 hét..mert akkor egy hétig csak barangolok, meg egy hétig csak pihenek és még egy hétig amelyik a legjobban bejön..:D

2013. ápr. 4. 14:21

Kefalonia nagyon szép, voltam már pár helyen Görögo.-ban, de messze ez volt a legszebb. Igaz, mi Lassiban voltunk, így Skaláról nincs infóm. Talán annyira nem felkapott hely még, legalábbis 5 éve még nem volt az, főként angol turistákkal találkoztunk.

Buli lehetőségekről nem tudok nyilatkozni, biztosan van pár hely, de annyira nem jellemző, hogy bulizni járnának ide az emberek.

6. Orsova (válaszként erre: 3. - Bowie)
2013. ápr. 4. 14:12

Szia!!


Légyszi légyszi, még infókat, érdekességeket!! :) :)

Köszönjük szépen!!

Skala-ról tudsz konkrétumokat? Ott milyen a part, stb?!

5. Orsova (válaszként erre: 2. - C9f9b53798)
2013. ápr. 4. 14:11
Szia! Skala-ban lennének az utazási iroda szálláshelyei... :/
4. c9f9b53798 (válaszként erre: 3. - Bowie)
2013. ápr. 4. 14:10
Bowie! ha van időd írjál már hasznos infókat Kefaloniáról, bármi érdekel, privátban is, a szüleim miatt gyűjtöm az infókat. Ti hol szálltatok meg, melyik városban?
3. bowie (válaszként erre: 1. - Orsova)
2013. ápr. 4. 14:08

Kefalonia SZUPER!!!!

Mondjuk az éjszakai életről nem tudok konkrétakat mondani, de minden másról igen. Gyönyörű, tiszta, nem zsúfolt..imádtam

2. c9f9b53798 (válaszként erre: 1. - Orsova)
2013. ápr. 4. 14:08

Szerintem a legszebb partok Kefaloniában vannak (igaz én csak Zakynthosról voltam odaát), de a szüleim idén Kefaloniába utaznak, lebeszéltem őket Korfuról is, az már annyira zsúfolt, kezd Paraliara hasonlítani.


Argostoliban vannak jobbadán bulizós helyek. Skala a túloldalra esik, Lassiban vannak még helyek, ami megfizethető áron vannak, és onnan tényleg egy köpés Argostoli.


Miért Skala-ra gondoltatok?

2013. ápr. 4. 14:01

Sziasztok!


Nyáron Görögországba tervezzük nyaralásunkat, egy huszonévesekből (22-25 év) álló baráti társasággal!

Több helyen jártunk már, pl. Zakynthos, Korfu - amiket imádtunk, de most új helyre szeretnénk menni.


Egy utazási irodával mennénk, busszal.. Lehetőségek: KEFALONIA-Skala! (Vagy Tolo, Paralia, Sarti, Nei Pori..)

Az utazási iroda honlapján olvasottak alapján eddig Kefalonia a befutó :)


Hogy mik a fő szempontjaink? Tiszta, nem túl zsúfolt tengerpart, kirándulási lehetőségek a közelben, és nem utolsó sorban a bulihelyek! :)

Sokaktól hallottam, hogy Paralia a legbulisabb, de azt is hallottam, hogy a partja nem a legszebb..

Nekünk fontos lenne, hogy szép, tiszta legyen a part, mint például Korfun is :)


Szerintetek Kefalonia ideális lenne számunkra?

Tényleg nagyon fontos lenne a véleményetek, mert az utazási iroda remklámszövege nem elég számunkra :)


Köszönjük szépen előre is!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook