Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kedvenc kipróbált receptjeim itt a Hoxán! fórum

Kedvenc kipróbált receptjeim itt a Hoxán! (beszélgetős fórum)


2008. dec. 27. 19:42

Az egyik újabb nagy kedvencünk az erdélyi kapros töltött paprika. Már többször csináltam, ha jól emlékszem kismakka rakta föl.

De sütöttem már innen muffinokat, a töki pompos is igen finom. sorolhatnám ha emlékeznék mindegyikre, de azt tudom mindegyik sikerült. Majd azért még gondolkodom.

2008. aug. 7. 06:19
Én az elmúlt vasárnap a nyári sárgadinnye levest próbáltam ki. Nagyon finom volt, és nagyon üdítő, kár hogy a nagyfiam nem szereti a sárgadinnyét, és így a levest sem. A lányom viszont már várja a köv. alkalmat, hogy mikor ismétlünk.
2008. jún. 3. 17:12
Huh, már többet is csináltam. Aszem valamelyik sütemény lehetett. :)
7. RLindi (válaszként erre: 6. - Tixtina)
2008. ápr. 16. 15:15

szia! Köszi..hú,ne haragudj mondjuk a szülinap már biztosan megvolt:-)

Az én kislányom nagyon kevés édességet eszik meg de az almás pite aminek a recijét fel is raktam az nagy kedvence. Ha gondolod próbáld ki:-)


Végül mit sütöttél a szülinaposnak?

6. tixtina (válaszként erre: 5. - RLindi)
2008. márc. 17. 17:50

Igazán klassz recepteket raktál fel.

Most lesz a fiam szülinapja.

Tudnál ajánlani valami fincsi édességet,amit imádnak a gyerekek,és amiből 1 éves kislányom is ehet?

2008. febr. 13. 15:41
Parasztos pórétorta-bnedora receptje,ez a legujabb kipróbált,isteni! Köszi érte
4. lufi
2008. febr. 13. 11:35
diós kinderszelet
3. lufi
2008. febr. 13. 11:33
gyors sajtos pogi
2008. febr. 13. 11:30

Az én kedvencem a csirkeragu sajttésztában csiga 01 rakta fel. Viszonylag egyszerű és nagyon finom,nálunk nagy sikert aratott. Kipróbáltam bacon szalonna nélkül is ugy is fincsi.


Sütik közül meg ami nekünk nagyon bejött mongi juharszirupos-diós pitéje. Nyamm.Igazi ünnepi süti!

2008. febr. 13. 11:29
Oszuk meg egymással azokat a jó kis recepteket amiket itt találtunk!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook