Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kecskeméti 4D UH-ról vélemények? fórum

Kecskeméti 4D UH-ról vélemények? (tudásbázis kérdés)


2009. aug. 4. 13:36

Mi voltunk nála, teljesen korrekt volt, mindent aprólékosan megnézett a babánkon. Mi meg voltunk elégedve vele, nem volt mogorva, stb. és vissza se kellett mennünk. Sőt, az ismerőseink is nála voltak, rossz lett az afp eredmény, mondtak már nekik mindent, hogy baja van a babának, az összes genetikai vizsgálatot megcsinálták náluk, az egyik teszt lett pozitív. Emiatt mentek el a 4D-re, és nagyon korrekten végignézte a picurt, azt mondta, hogy semmi nem utal arra, hogy beteg lenne a baba, és hála az égnek így is lett.

Persze amúgy mindenhol a pénz beszél az orvosoknál, ő sem kivétel ez alól szerintem, és nem is ott lakunk, így mi nem is ismerjük, hogy milyen a "nem-magán" rendelésen.

12. milcsimother (válaszként erre: 11. - F76d3de101)
2009. aug. 4. 12:29
Kiskunfélegyháza messze van tőletek?Én nagyon meg voltam elégedve.Azóta már itt a helyi védőnők is a félegyházi uh-t javasolják.
11. f76d3de101 (válaszként erre: 9. - Milcsimother)
2009. aug. 4. 12:25
én is Csongrád megyei vagyok de akkor hova menjek?
2009. aug. 4. 11:15
A kisfiammal (2005-ben) nála voltunk.10000-et kért.(mi vittük a videokazit)A kislányommal már Kiskunfélegyházán voltunk(2007-ben,4000 Ft volt+ dvd-t is kaptunk)És maximálisan megnéztek ott is mindent.3/4 óráig voltunk bent.
2009. aug. 4. 11:11
Ja és én csongrád megyei vagyok,de már itt is híres a "páciens visszacsábító" praktikájáról.
8. milcsimother (válaszként erre: 6. - F76d3de101)
2009. aug. 4. 11:10
Nem az a baj hogy mogorva,hanem mindig kitalál vmi bajt hogy később visszamenj(és vigyed a pénzt).De te tudod......De ha mond vmit hogy baja van a babának ne vedd kézpénznek!!!!!
2009. aug. 4. 10:54
sziasztok!dr nemes. hát hozzá soha az életben nem mennék. 20 éve volt hozzá szerencsém. ő járt hozzánk terhes gondozóba. mindig mindenért ordított velünk. dr nagy judithoz szerintem csak az menjen akinek sok pénze van és nincs semmi baja.két hónapig jártam hozzá folyamatosan véreztem egy eü,kaparáson kívül mást nem csinált pedig hetente mentem vissza hogy még mindig vérzek a pénzt azt mindig eltette.végül elmentem dr altorjai balázshoz ő segített.soha nem megyek máshoz.
2009. aug. 4. 10:38
igen a Fráter utcaira gondolok.Ennyire mogorva vagy mi a baj vele?Nekem a védőnőm azt mondta szakmailag Ő a legjobb, igaz nyers a modora.Szegediekről az volt a véleménye,hogy azok csak babamozit csinálnak.Igazából nekem az a fontos, hogy minden rendben legyen a babával nem pedig a mozizás.
2009. aug. 4. 09:31

Szia!


Én Kecskeméten Bio-Spa Egészségközpontban voltam 4D-n, az orvos nevére nem emlékszem de meg voltam elégedve.

Dr. Nemest nem ismerem.

Bérczi Ildikót tudnám még ajánlani.

2009. aug. 4. 09:21

Látom eltűntél.

Ha ugyan arra az orvosra gondolunk,akkor a tanácsom az hogy ha van lehetőséged menj máshová.Ha nem akarsz sírva távozni a vizsgálatról.

2009. aug. 4. 09:19
??????????????
2009. aug. 4. 09:07
Szia!A Fráter utcai rendelőre gondolsz?
2009. aug. 4. 09:00
Ki járt Kecskeméten a Dr. Nemesnél UH-n?Mi a véleményetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook