Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kecskeméten magánóvoda nyílik fórum

Kecskeméten magánóvoda nyílik (beszélgetős fórum)


2011. máj. 30. 21:39

Nem én nyitom, hanem egy vidéki házaspár. Én óvónő vagyok, s jelenleg sajnos munkanélküli. Most intézik még a papírokat. Legalább egy csoportra való gyerkőcöt kellene összetoborozni, s a Jókai utcán lesz. Esetleg az ismerőseitek között nincs olyan, aki nem került be önkormányzati óvodába,s meg is tudná fizetni? Bár tényleg nem tudom, hogy mennyibe kerülne. Még nagyon kezdetleges az egész.

Próbálom felmérni a terepet.:)

4. macskossz (válaszként erre: 2. - Juca80)
2011. máj. 30. 18:09

Sziasztok!


Ezek a kérdések engem is foglalkoztatnak. Igaz, mi még ráérünk. 2 év múlva lesz aktuális, de elképzelhető, hogy akkor majd azt választjuk. Ez nagyon sok mindentől függ.

3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Diplomás Bagoly)
2011. máj. 30. 17:47
Te nyitod?
2011. máj. 30. 17:42

Szia! Mi jövő nyáron töltjük a 3. évet és még fogalmam sincs, hogy hova írassuk a bébit.

Engem érdekelnének a részletek. Milyen beállítottságúak az óvónők, mennyibe kerülne, milyen csoportok lennének, hány fővel, helyileg hol lenne?

Hirtelen ennyi, ami eszembe jutott, de gondolom, kérdeznek majd mások is.

Köszi!

2011. máj. 30. 17:36
Ősztől Kecskeméten magánóvoda nyílik. Szeretném kideríteni, mekkora igény lenne rá? Ettől is függ, hogy hány csoportot kellene kialakítani, berendezni, s a dolgozók létszámát is meghatározza. Sajnos részleteket nem tudok. Érdeklődő esetén kiderítem. Kérlek írjatok, ha érdekel!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook