Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kb. hány db ruha található egy 20 kg-os zsákban, illetve kb. hány %-os haszonnal lehet ezeken túladni? fórum

Kb. hány db ruha található egy 20 kg-os zsákban, illetve kb. hány %-os haszonnal lehet ezeken túladni? (tudásbázis kérdés)

2011. márc. 22. 12:38
Én is válogatott ruhában gondolkozom, mert lehet, hogy drágább, de így talán nem veszek annyi "felesleges" ruhát.
5. Evici85 (válaszként erre: 4. - Salabakter)
2011. márc. 22. 11:57

Szia!

600-700kg??? nem semmi!

Én nem bálát vettem hanem válogatottat, tudod ez így drágább, de gondolom nem kell be mutatnom.

igen itt is mindig azt keresik ami vagy nincs kitéve vagy nincs...

4. salabakter (válaszként erre: 3. - Evici85)
2011. márc. 22. 11:22
Hát a 110kg bizony nem sok,mi kb 600-700 kg-al indítottunk,mégis mindig azt keresték,ami nem volt:)
2011. márc. 22. 10:47

szia

én most nyitottam,

35nm az üzlet és 110kg ruha van benne.

hát a 20kg zsákban nagyon változó mit tudsz kivenni, lehet nagyon klasszat fogsz ki, de olyan is lehet hogy a fele ódivatú vagy szakadt, vagy kinyúlt, nem tudhatod.

én olyan helyről hoztam ahol bele tudtam nézni, de így is sok selejt van benne. tele van pl öltöny zakóval....

2011. márc. 22. 10:34
Még egy kérdés: mennyi ruhára van szükség egy bolt beindításához, ha nem szeretnék lukakat a boltban. A bolt területe 30 nm.
2011. márc. 22. 10:33
"Turkáló tulajdonosok" segítségét kérem. Kb. hány db ruha/gyerekruha található egy 20 kg-os zsákban, illetve kb. hány %-os haszonnal lehet ezeken túladni, ha mondjuk mindet eladjuk. Felső kategóriás ruhákra gondolok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook