Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Barát/nő, s barátok/barátnők, társaság található, illetve kialakítható -e 50 év felett? fórum

Barát/nő, s barátok/barátnők, társaság található, illetve kialakítható -e 50 év felett? (tudásbázis kérdés)


2009. júl. 9. 19:45
szervusztuk- nem voltam itthon ezen a héten mindennap program lett. Nem a közös téma hiánya az oka, hogy egyedül érzi magát az ember, míg a 2 fiunkról, s róla kellet gondoskodni, nem volt baj, csak most én itthon egyedűl, Ő dolgozik. Szerelem még van!!!- nem alakul át ha úgy éljük a "csak ránk tartozó" életünket!!! Nincs kivel csacsogni. Járok egy klubba (havonta 1x van), kedden nagyon jó volt, pedig nagyon különböző érdeklődésűek-, iskolázottságúak-, beosztásúak (munkahely) vagyunk, viszont egy betegség csizmában járunk,és nem a betegségünk, gyógyulásunk a táma, síránkozás kizárva. Azért jó, mert politika-, és anyagi helyzet mentes!!!! azaz ez tilos téma.
9. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 8. - 683d9c2863)
2009. júl. 1. 14:40

Nincs közös témátok, vagy csak sokat vagy egyedül?

A férjem rengeteget dolgozik, elég sokat vagyok csak a két gyerekkel és ha beszélgetünk, akkor is legtöbbször a munkahelyét emlegeti. Persze lehet vele másról is beszélgetni.:)

Valahol azt olvastam, ill hallottam már, hogy egy kapcsolatban a közös téma, a beszélgetés a lényeg, mert a szerelem idővel átlakul és nem marad más, csak a közös beszélgetések.

2009. jún. 30. 20:18

Igen, és hogyan kezdjük el? Írjuk le milyen mentalitással, vérméséklettel rendelkezünk? Tudom a közös téma összetartó erő. Mindenképpen a személyes találkozások híve vagyok. A férjem néha "Kékszakállnak" titulálom magamban, mert olyan egyedül vagyok vele is (33).

Ki tart velem? Sokszabadidőd vagyok.

7. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 6. - Csutika100)
2009. jún. 29. 15:58

Naná, hogy kialakítható! Nem korfüggő.:)

Jó 5let, amit írtál!:)

2009. jún. 29. 15:45

Szia

Én is épp ezen gondolkodtam, hogy nyitni kéne egy ilyen forumot.

Elég sokat vagyok egyedül a férjem munkájából kifojólag elég késön jár haza. és sokszor hiányzik a társaság.

Ha gondoljátok irjatok.Hátha összejön egy jó kis társaság

2009. jún. 29. 12:30
Néha az is kell (mármint a magány) :))))
2009. jún. 29. 11:08

Persze ,hogy kialakítható...

Per-pillanat én most magányra vágyom.

3. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 2. - Erika8)
2009. jún. 29. 10:24
Szerintem is! Jobb, mint otthon ülni egyedül.
2009. jún. 29. 10:23
Szerintem minden korban kialakítható. Az ember társaslény, szukségunk van egymásra :)
2009. jún. 29. 10:20
Barát/nő, s barátok/nők, társaság található, ill. kialakítható -e 50 év felett?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook