Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Katonafiúk másak? fórum

Katonafiúk másak? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. jan. 21. 11:48
Sziasztok!Én katona vagyok és a férjem is. 8 éve élünk együtt, vagy egy gyermekünk. Semmiben sem különbözünk más családoktól, nincs ránk írva hogy mivel foglalkozunk.
2011. jan. 19. 20:04
végetért a játék...mm amiről írtam...most választ kaptam.... ő barát...
41. jstefan (válaszként erre: 28. - Cukormeister)
2011. jan. 19. 19:07

[link]

Én KATONÁKRA gondoltam, nem általában a katonaságnál vagy a rendőrségnél dolgozókra.

Valószínű hogy nem azonosak a tapasztalataink.

Vannak jók, és jobbak, mint ahogy mindenütt.

2011. jan. 19. 17:41
várj, most bevittél az erdőbe... most néztem, te pasi vagy. :)
39. aeb750e196 (válaszként erre: 35. - Elszabadult hold)
2011. jan. 19. 17:41
Nem a párom..bár én szeretem...
38. zubbony (válaszként erre: 37. - Elszabadult hold)
2011. jan. 19. 17:40

Nem teljesen katona!

hanem hivatásos!

37. elszabadult hold (válaszként erre: 36. - Zubbony)
2011. jan. 19. 17:38
Wow! Egy katonanő! :)
2011. jan. 19. 17:36

Én is hivatásossal élek boldog házasságban!

Annyira, hogy 4 éve én is hivatásos lettem!

Bele szerettem a hivatásába is!!!!! :)

2011. jan. 19. 17:34
:)) Én is ismerek olyan "szélhámos" krapekot, aki nem katona, de a szerelemben olyan, mintha játszana. Ez szerintem nem foglalkozásfüggő. A Te kedvesed ez a drága jó ember? :DD
34. aeb750e196 (válaszként erre: 33. - Elszabadult hold)
2011. jan. 19. 17:32
ha arról van szó,hogy segíteni kell vkinek vmiben,akkor ő ott van, ha vkivel baj van akkor ő aggódik, de....szerelem...olyan mintha játszana..nehéz így pár szóban leírni...egy egész naplót vezetek róla :S
33. elszabadult hold (válaszként erre: 32. - Aeb750e196)
2011. jan. 19. 17:28
Érdekelne hogy miben. A párkapcsolat is emberi dolog. Akkor?
32. aeb750e196 (válaszként erre: 18. - Elszabadult hold)
2011. jan. 19. 17:25
hát emberileg az én ismerősöm is imádnivaló, de párkapcsolattal kapcs. kérdésekben elég fura a szitu.
31. zubbony (válaszként erre: 27. - Jstefan)
2011. jan. 19. 17:15

Szépek amiket leírtál!

De ez manapság álom!!!!!!!!

30. elszabadult hold (válaszként erre: 27. - Jstefan)
2011. jan. 19. 17:14
És biztos, hogy nem lehet különválasztani a kettőt? Mert ha nem tudja, akkor már nem is olyan jó... :(
29. elszabadult hold (válaszként erre: 25. - Zubbony)
2011. jan. 19. 17:11
Ez igaz. De én nem tudnám csak azért figyelmen kívül hagyni bármelyik beteget, mert nem tettek pénzt a zsebembe (ha ápolónő lennék).
28. cukormeister (válaszként erre: 27. - Jstefan)
2011. jan. 19. 17:06

" A jó katona vagy rendőr nem tud olyan mélyen szeretni mint egy romantikus civil "



Ez NEM IGAZ!!!

27. jstefan (válaszként erre: 1. - Pure)
2011. jan. 19. 16:58
Jó katonának vagy rendőrnek születni kell! Nagyfokú hivatástudat,kemény határozottság magabiztos jellem,elszántság szükséges hozzá.Olyan hivatás ami megköveteli a racionális gondolkodást az érzelem rovására.A jó katona vagy rendőr nem tud olyan mélyen szeretni mint egy romantikus civil.Éles helyzetben nincs lehetősége lelkizni,ha a fegyverét kell használni azt hidegvérrel meg kell tenni mert különben ő lesz az áldozat.Csak a fiús , vagány csajoknak ajánlható katona vagy rendőr férj.
26. cukormeister (válaszként erre: 25. - Zubbony)
2011. jan. 19. 16:53
Hát igen!!!
25. zubbony (válaszként erre: 24. - Elszabadult hold)
2011. jan. 19. 14:22

Manapság ritka ha az ember ezt a hivatásának tartja!

Bár az is lehetne ha kicsit megfizetnék őket és nem csak fikázná mindenki!

2011. jan. 19. 14:19
Mint ahogy az ápolónőn is meglátszik, hogy csak azért dolgozik, mert valahova be kell járnia. Mennyivel másabb az, aki a hivatásának érzi...
23. zubbony (válaszként erre: 21. - Elszabadult hold)
2011. jan. 19. 14:14

Szerintem mint minden foglalkozás itt is minden ember más és más!

Van aki csalja a feleségét van aki nem! :))

Szabad idejében pedig mindenki azt csinál amit akar!

A lényeg, hogy szolgálatba ne álljon piásan!

És szerintem ez is csak egy foglalkozás, van aki szívvel-lélekkel csinálja van aki a pénzért!

22. cukormeister (válaszként erre: 21. - Elszabadult hold)
2011. jan. 19. 13:24

Nem konkrétan "katonáékra" gondoltam,amikor hivatásost írtam.

Nem katona vagyok, más a foglalkozásom,de hivatásos...


Szabadidejében mindenki azt csinál amit akar,gondolok itt az ivászatra.

DE ez meg is látszik a munkáján az illetőnek.

Erre céloztam.

Az utolsó 3 sor írásoddal egyetértek;)

21. elszabadult hold (válaszként erre: 20. - Cukormeister)
2011. jan. 19. 08:53
Szerintem aki hivatásának választja a katonaságot, az nem csupán egy dolog, ahogy írod. Már más rálátása van a dolgokra, a világra, nem lusta és nem retten vissza dolgoktól - van a pasiban spiritusz. Szerintem. Az pedig hogy engedhető meg, hogy valaki hivatásos, de az életvitele ehhez nem igazodik? Vagyis hogy alkoholista. Az az ember is csak papíron hivatásos - egyébként egy nulla. Nekem legalább is összekapcsolódik a tudatomban a katonaság szóval sok értékes tulajdonság.
20. cukormeister (válaszként erre: 1. - Pure)
2011. jan. 19. 08:37

Nem a szakmájából adódik az emberek természete!!!

Van ilyen is,olyan is...

Én hivatásos vagyok,nekem van olyan kollégám aki full alkoholista,ezzel párhuzamos az életvitele is.

DE! Olyan is van ,aki a családjáért él,hal! PL:ÉN!

Ha most olyan kérdést tettél volna föl,hogy az PL:ápolófiúk másak -e az életben ? --arra is külön lenne válasza mindenkinek!

Remélem,hogy érted,hogy mit akarok ezzel mondani...

Az meg,hogy katona a hivatása,az csak egy dolog...

Én se szeretem a rendetlenséget,és az igénytelenséget,teszek is ellene.

JA!

És voltam sorkatona is 1 évig.

2011. jan. 19. 07:51

Ma már csak szerződésesnek lehet jelentkezni igaz sokkal több pénzért, de veszélyes helyen ennek sajnos meg van az ára, mint tudjuk a híradásból már öten odavesztek és közöttük volt, aki a gyermekét hagyta ott árván. Kabulba nem kötelező menni, és senki sem kényszerítette ezeket ők maguk vállalták.

Üdv.Ágnes

2011. jan. 19. 07:41
Jobb volna ha kötelező lenne a katonaság, mint rég, mikor 2 évig is katonáskodott az illető fiatalember. Nem volt az rossz dolog olyan szempontból, hogy kaptak egy tartást, fegyelmet, rendet. Jó, ettől függetlenül is lehet ember valakiből, de azért sokat számított. A hivatásos katonaságot kevesen választják, az utóbbi években mielőtt megszűnt a katonaság, úgyis az volt a jellemző, hogyan lehet alóla kibújni... Az már egy kezdődő generáció "bemutatkozása" volt. Ismerek egy hivatásos katonasrácot: gyerekek, az pasi a hegyről minden szempontból. Jól jár vele aki a párja lesz.
17. pure (válaszként erre: 12. - Aeb750e196)
2011. jan. 18. 23:32
Fiatal, de sokkal érettebb a koránál és nálam is! :)
16. pure (válaszként erre: 15. - Elszabadult hold)
2011. jan. 18. 23:31

Teljesen igazad van!

vannak igen, de azok mind önkéntesen hivatásosak itthon vagy külföldön. Valóban nem sokan vannak. :)

2011. jan. 18. 23:08
Egyébként meg vannak még katonafiúk? Karakánabbak is voltak a fiatal srácok anno, míg volt katonaság.Nem ilyen gerinctelen, nyámnyila, céltalan, görbehátú idióták - tisztelet a kivételnek.
2011. jan. 18. 23:06
Egy ismerősöm apja katonatiszt volt - és ezt játszotta otthon is... Nem volt valami népszerű a családja körében. Állandóan ordítozott és rettentően szigorú volt, semmi kompromisszum...
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook