Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Karsai Dániel lett az év embere fórum

Karsai Dániel lett az év embere (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
5. Enissa (válaszként erre: 2. - 55Judit)
jan. 21. 15:45
Az sem adatik, adatna meg minden idősnek, mert ez bizony nem ingyen van ott sem, ahol legális.
4. timycat (válaszként erre: 1. - 55Judit)
jan. 21. 15:32

Én nagyon drukkolok az ügynek, bár szkeptikus vagyok, hogy átmegy-e 😕


Valószínűleg ő már ígysem-úgysem fogja "élvezni" az eredményt. Egy ilyen jogszabálymódosítást nem visznek át 2 óra alatt 😕


De ne legyen igazam.

3. a6e86abb96 (válaszként erre: 2. - 55Judit)
jan. 21. 15:30
Ő még egy fiatalember. Sokkal rosszabb lehet neki. Sajnálatos dolog hogy meg kell várnia egy ereje teljében levő embernek hogy teljesen leépüljön mielőtt távozhat erről a földről. Meg a családnak is. Végignézni hogy azt akit szeretnek szenved meg teljesen felőrli a betegség.
jan. 21. 15:22
Úgy gondolom nincs olyan idősödő ember, akinek ne fordult volna meg a fejében a gondolat, vajon hogy fogja megélni azt az időszakot amikor tehetetlenné, kiszolgáltatottá válik és szenvedés, fájdalom lesz az életük. Megnyugtatna engem is a tudat, hogy ha eljutok addig, akkor jogom legyen nekem is a kegyes halálhoz, és ne csak állatok részesülhessenek ebben a kegyben.
jan. 21. 15:18
Azt kívánom ha eljön az idő hogy mennie kell az gyors és szenvedésmentes legyen majd. Ezt kívánom mindazoknak is akik kiállnak mellette, az ügye mellett, amiben azért harcol hogy méltósággal távozhasson a fénybe minden olyan ember aki erre vágyik.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook