Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A karácsonyfadíszeket le lehet mosni vízzel? fórum

A karácsonyfadíszeket le lehet mosni vízzel? (tudásbázis kérdés)


18. Karmol (válaszként erre: 1. - Saraya)
dec. 22. 11:49
A regieket soha nem mosnam le.
17. Karmol (válaszként erre: 9. - Globus)
dec. 22. 11:45

Nekunk is volt regi gyertyas, amit nem szabadott meggyujtani. Meg jol kikepezett az apank. Elektomos tuz=eloszor lecsapjuk a fobiztositekot, aztan a porolto. Soha nem hasznaltam poroltot, de minden lakasban, ahol laktam, vaksotetben meg tudtam es tudom talalni a biztositekokat.

A regi kornyekunnkre ketszer jottek a gyerekkoromban karacsonyra miatt. Mindketto elektomos tuz volt.

dec. 22. 08:15
sose mosdtam meg azokat!zart dobozban nem lehetnek porosak!
15. libikóka (válaszként erre: 13. - Globus)
dec. 21. 16:27
😂😂😂
14. ,zumba (válaszként erre: 9. - Globus)
dec. 21. 16:05
Nekünk is volt, azokat nem tartottam meg. Csillagszórót is gyújtottunk és nem volt háztűz sem, mert odafigyeltünk...
13. globus (válaszként erre: 10. - Libikóka)
dec. 21. 16:01
Ja, az úgy volt, ha ág végére csíptetted, legörbült ferdére. Ha beljebb, akkor igazi alágyújtósként funkcionált.
12. ,zumba (válaszként erre: 1. - Saraya)
dec. 21. 16:00
Én még sosem mostam őket. Teljesen zárt dobozban vannak, puha ruhával esetleg megtörlöm.
11. globus (válaszként erre: 10. - Libikóka)
dec. 21. 15:58

Csak felnőtt jelenlétében szabadott meggyújtani, hosszas

engedélykérésre 🙂

10. libikóka (válaszként erre: 9. - Globus)
dec. 21. 15:49
Hát ezt én sem ,,mert először ez volt..mindig szanaszét álltak,,akárki elment mellette igazgatta ,,de sosem lett egyenes:D
9. globus (válaszként erre: 7. - Libikóka)
dec. 21. 15:48

Anyunál még a mi gyerekkori díszeink vannak, legalábbis amie emlékszem, de lehet, hogy a koruk még annál is + 30 év.

Van csipeszes gyertyatartó a fára, amibe igazi gyertya való, csavart mintája volt. Nem is tudom, hogyan nem gyújtottuk fel a házat...

dec. 21. 15:47
sok sikert a vásárláshoz
7. libikóka (válaszként erre: 6. - Globus)
dec. 21. 15:43

Szerintem igen,,:)) nekem 2 db van egy szódásüveg,,még a cérna is régi rajt,,és egy zenélő gömb,,ez nagyon kedves nekem:)

Szeretek újítani,,rakogatni meg több hely kell.Bár az anyósomtól még maradt valami ,,valahol.

6. globus (válaszként erre: 2. - Libikóka)
dec. 21. 15:21
Fb-on valaki hirdette, hogy retró díszt venne, vajon a 35 évesem annak számít?
dec. 21. 14:59
Köszönöm a válaszokat! Már meg is csináltam! 🙂 Egy ehhez kapcsolódó kérdésem lenne még! Műfenyőt zuhany alatt le lehet mosni? Eddig csak poszívóval mertem portalanítani mert féltem, hogy esetleg elrozsdásodnak az ágai...
dec. 21. 13:02
igen
3. Saraya (válaszként erre: 2. - Libikóka)
dec. 21. 11:31
Amelyiknek sima a felülete azt csak áttörlöm de a csillámosat nem lehet mert a törléssel jön le a csillámból is.
2. libikóka (válaszként erre: 1. - Saraya)
dec. 21. 11:08
Le,,bár attól függ milyen ,,ha van rajt ilyen csillámos diszítés/festés azt jobb kipróbálni.
dec. 21. 11:05
A karácsonyfadíszeket le lehet mosni vízzel? Nem mennek tönkre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook