Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hol lehet szép karácsonyi terítőket vásárolni? fórum

Hol lehet szép karácsonyi terítőket vásárolni? (tudásbázis kérdés)


18. Amyrah
2010. dec. 3. 16:20
Köszönöm a válaszokat! Holnap nyakamba veszem a várost, most már legalább van kiinduló pontom! :) Üdv: Amy
17. Amyrah (válaszként erre: 16. - Bnedora)
2010. dec. 3. 14:44
Elhiszem neked, én is járok plázákba söt szinte csak oda, de ahol dolgozok itt Bpen tuti, hogy nincs! Piac,kirakodó vásár, Obi, Kika, nekem nem pláza. Mivel most költöztem fel, csak egy tám pontot kértem hogy merre induljak, van e valakinek törzshelye ezen a téren! Nem idióta vagyok! Ja a másik, hogy szeretem az egyedibb dolgokat, ezért gondoltam hátha tud valaki jó kis helyet! Lehet félre értettük egymást!
16. bnedora (válaszként erre: 3. - Amyrah)
2010. dec. 3. 14:20
Én pedig vettem már a Cs. Plázában, és a piacokon, kirakodó vásárokon, kika, obi, stb. nagy üzletekben is kaphatóak.
2010. dec. 3. 14:11
Ízléses terítőket a Kikaban találsz.
14. Amyrah (válaszként erre: 13. - Havran)
2010. dec. 3. 14:02
Igen, most úgy van! De szeretnék még egy szép nagy hófehér terítőt, rá pedig egy szép aranyozott futót, a karácsonyi terítékhez! Aztán valami karácsonyfához passzoló ,,hétköznapib" terítőt is! :)
13. Havran
2010. dec. 3. 13:58
Szerintem az is nagyon szép tud lenni,ha valami nagyon egyszerü, egyszinű terítöt teszel fel,és az asztalt dekorálod,szép szalvétával meg mindenféle kiegészítővel.
2010. dec. 3. 13:55
Helló, most az Auchanban a karácsonyi díszeknél vannak szép karácsonyi terítők, mindjárt a bejárattól nem messze.
11. Amyrah (válaszként erre: 10. - 2104cc91e8)
2010. dec. 3. 13:54
Többet is szeretnék! Ilyen felosztásban ahogy írtad! :)
2010. dec. 3. 13:52

Attól függ milyet szeretnél: étkezéshez, vagy díszterítőt??


Én pont most láttam egyszer használatos terítőt szalvétával csomagolva Li...-ben!


Nagy kínaiban meg díszterítőt láttam.

2010. dec. 3. 13:52
Lehet jobban jársz ha varratsz,olyan gyönyörü anyagokat lehet kapni,és szerintem van már mindenféle stilus.
8. Amyrah (válaszként erre: 5. - 772d73bca2)
2010. dec. 3. 13:52
Köszönöm a tájékoztatást! :)Pár hónapja lakok csak BP en, plázákon kívűl szinte semmit nem ismerek még! Ezért is kérdeztem, hogy ne csak járjak a vak világban! :) Köszönöm a segítséged! :)
2010. dec. 3. 13:52
én a méteráruban szoktam megvenni az anyagot és beszegetem! olyan gyönyörűek vannak...
2010. dec. 3. 13:51
Én pl varrattam mert könnyebb volt szép anyagot venni.
2010. dec. 3. 13:50
Piacon is gyönyörűek vannak...Nekünk szinte mind onnan van és a mosás se szedi szét pedig épp,h egy jelképes összegért vettük!
2010. dec. 3. 13:50
Én varratni szoktam saját elképzelés szerint:)
2010. dec. 3. 13:50
Hát érdekes! Plázában dolgozom, és én még nem láttam! De még nagyobb bevásárló (tescora gondolok) sem láttam még dekoratív azstalterítőt! Ja és bocsi asztalterítő alatt nem a piros kockásat értem! :)
2010. dec. 3. 13:49

Boltban....


Bocsi, de minden plázában van.

2010. dec. 3. 13:46

Sziasztok!


Szeretnék pár db szép asztalterítőt vásárloni, de igazából ötletem sincs merre induljak! Tudtok nekem ebben segíteni, hogy Bp-en merre vannak ilyen üzletek?

Előre is köszi! Amy

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook